Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintetek astra f caravan csomagtartó jobb oldali tároló rekeszében az a csapólamellákkal ellátott "szellőző műanyag" milyen funkciót tölt be? ugyanis a lamellák ha jól éreztem akkor a bentről érkező levegőre nyitnak..

Ebben semmi rációt nem látok,még szellőztető funkciót sem...

Azért van, hogy ha becsapod az ajtót, akkor ügyesen becsukódjon.

Citrom pikasszó szokott olyat csinálni, hogy a csomit nem lehet becsukni könnyen, mert olyan jó a szigetelés...

..és esetleg valaki megpróbálkozott már a motorháztető belső szigetelésével...leginkább zaj ellen?

Szigetelés van gyári.

Ja, hogy nagy a pingem... :)

Link to comment
Megosztás:

..és hogyan lehet hozzzájutni a gondolom csillagászati áron kapható szigeteléshez? Én amúgy is valahogy magam oldanám meg :)

Azért van, hogy ha becsapod az ajtót, akkor ügyesen becsukódjon.

Citrom pikasszó szokott olyat csinálni, hogy a csomit nem lehet becsukni könnyen, mert olyan jó a szigetelés...

Szigetelés van gyári.

Ja, hogy nagy a pingem... :D

Link to comment
Megosztás:

De a lamellák előtt még van egy zárt műanyag burkolat.. van ráció a mondandódban de szerintem az a plusz réteg műanyag burkolat nem engedi a légnyomást odda a lamellákhoz.

nem reláció van benne, hanem az azért van és kész :)

mondom ragaszd le és nézd meg, hogy visszabasz az ajtó :D

Link to comment
Megosztás:

..és érdemes utánajárni? van értelme a szigetelésnek?

Én az utastérben hallható motorzajt szeretném csökkenteni?

Ha van valami spéci megoldás kérem osszátok meg velem..

párezer ftértszokták árulni.

motortérbe is lehet kapni a tűzfalra valót, az is párezer ft jellemzően dízeleken van, volt...

Link to comment
Megosztás:

Mindegyiken ott van a hely hozzá. :) Ahogy a lámpához is. :D

A lámpának van hely azt tudom, már nézegettem is hogy bele kéne pakolni :D Bizitáblába is be kell kötni? De sztem csak kap majd egy lengőt és úgy. Kapcsoló már ott van a riogatóé, legalább felhaszálom :D

Link to comment
Megosztás:

A lámpának van hely azt tudom, már nézegettem is hogy bele kéne pakolni :) Bizitáblába is be kell kötni? De sztem csak kap majd egy lengőt és úgy. Kapcsoló már ott van a riogatóé, legalább felhaszálom :D

Tudtommal van biztosítéka. Amúgy ha jól tudom, akkor sima csomagtér lámpatest megy oda is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.