Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Inkább ne tedd, nem jön be. :lol: :) Nem vagyok mocsok. :D

Ááá nem..... te nem vagy az :D :D

De hogy átérezd az elnyomásom: Hugi magyar nyelvtan-irodalom, meg történelem szakos tanárként dolgozik! Jövőre kezdi a második diplomáját...... Párom: Műszaki menedzser diplomával rendelkezik, tesóm barátja diplomás katonatiszt.....pffff Apám építőipari vállalkozó, és mint minden apa, mindenhez ért :D És én csatlakozom kis autópiktorként a bandához :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááá nem..... te nem vagy az :D :)

De hogy átérezd az elnyomásom: Hugi magyar nyelvtan-irodalom, meg történelem szakos tanárként dolgozik! Jövőre kezdi a második diplomáját...... Párom: Műszaki menedzser diplomával rendelkezik, tesóm barátja diplomás katonatiszt.....pffff Apám építőipari vállalkozó, és mint minden apa, mindenhez ért :D És én csatlakozom kis autópiktorként a bandához :lol:

Én meg szobafestő vállalkozó vagyok. :D Csak ugy mondom. :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg az őzek. :D Eddig 3. És vagy ezer veréb. Milliárd bogár. Egy nyúl, két fácán, néhány macska. Ja, és egy bagoly. :lol:

Hmm....szép kis állatkert... :lol:

Mi a neve annak a javítási módszernek, amivel ki tudják húzni a golyónyomszerű sérüléseket (pl. jégverés, vagy amilyen nekem lett) és hol csinálnak ilyesmit? :)

Link to comment
Megosztás:

Hmm....szép kis állatkert... :lol:

Mi a neve annak a javítási módszernek, amivel ki tudják húzni a golyónyomszerű sérüléseket (pl. jégverés, vagy amilyen nekem lett) és hol csinálnak ilyesmit? :)

Öcsém keresztapjának az Avensisét elverte a jég. Azt valamilyen vákumos okossággal húzták ki. A fényezés is megúszta, tök jó lett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Múlt hónapba csináltam, igaz....... nem az én autómon :lol:

20ezer a plafon! Annál többet kérni egy alvázvédelemért szerintem pofátlanság :) Igaz az üregvédelem egy nagyon tág fogalom.... Én alvázvédelmen azt értem, hogy letakarítom az alvázat, és lemaszkolom a kipufogót, fékcsövet, kasznit....stb, és lefújom két réteg alvázvédővel! Ezért 12-15ezer forintot kérek :lol: Természetesen azt hozzá kell tenni a meséhez, hogyha rozsdát, vagy agresszív rohadást találok, akkor ott megállt a tudomány.....

ui: Nem alváz, hanem önhordó karosszéria.....Csak a szakzsargon hívja alváznak: Csak egy kis érdekeség :D :D

Akkor már padlólemez, nem? :D

Ha pesten vagy, boltolhatnánk...

Link to comment
Megosztás:

Akkor már paglólemez, nem? :lol:

Ha pesten vagy, boltolhatnánk...

Padlólemez, taposó, az csak egy része, küszöb, nyúlvány stb..mint az "alvázhoz" tartozik. Igazából inkább az üreges részekel szokott a probléma lenni, a taposót kivül-bellül le lehet kezelni, a köszöb meg általában bellülről rohad, ha nincs normálisan üregvédőzve.

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt nem értem, miért egy ideiglenest keresel, miért nem egy olyat, ami jó lenne rá végleg? :lol:

Azért kellett sűrgősen egy ideiglenesen hogy a lakatos összetudja rakni az elejét (Homlokfalcsere)

Szerencsére sikerült és el is készült. Ennek ellenére továbbra is keresek egy "makulátlan" fehér géptetőt.

Ja és ha már itt tartunk ... ha valakinek van hentergőben egy géptető nyitó kar (nem tudom mi a rendes neve de az a műanyag ami a vezető bal lábánál szolgálja a motorháztető felnyitását) :lol:

Szóval egy ilyen is kellene...

Boldog Karit mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Hello

Nem tudja valaki hol lehet rendelni ilyen csomi ajtóra diszlécet ami nekem is van a profil képen,egyik havernak is kéne ilyen csak nem találunk neki a neten sehol :D ja és Hella a márkája

Ebay? Ott néztétek már? Nagyon ne keseredjen el cimborád, nagyon finoman szólva, nem is olyan mutatós az a diszléc :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.