Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem mondja/írja le mi történt...Top Secret :lol: :lol:

Garázsajtó?

Én egyszer egy mekdrájvnak pléhtáblás bejáratát vittem el úgy, hogy a csaj majdnem kiugrott a rendelőskutricából, de még az sem sikerült ilyen csúnyára, ilyet szerintem csak garázsajtó tud művelni.

Link to comment
Megosztás:

De elárulom, csak el kellett intéznem a dolgokat....

Annyi történt, hogy tegnap este mentem az üllői úton kb 50-55 tempóval (mert előttem is lassan mentek!) és egy régebbi ford fiesta úgy kanyarodott ki az utcából, hogy "elfelejtett" megállni, és telibe kapta a kocsi oldalát. Úgy tettem meg egy 180fokos fordulatot, hogy a szemközti sávban álltam meg. Magyarán segített megfordulni. De az a szerencsém, hogy a szembejövőt nem kaptam telibe! Meg az a szerencsém, hogy akik mögöttem voltak azok meg tudtak állni!

Ennyi nagyvonalakban.

Link to comment
Megosztás:

De elárulom, csak el kellett intéznem a dolgokat....

Annyi történt, hogy tegnap este mentem az üllői úton kb 50-55 tempóval (mert előttem is lassan mentek!) és egy régebbi ford fiesta úgy kanyarodott ki az utcából, hogy "elfelejtett" megállni, és telibe kapta a kocsi oldalát. Úgy tettem meg egy 180fokos fordulatot, hogy a szemközti sávban álltam meg. Magyarán segített megfordulni. De az a szerencsém, hogy a szembejövőt nem kaptam telibe! Meg az a szerencsém, hogy akik mögöttem voltak azok meg tudtak állni!

Ennyi nagyvonalakban.

A lényeg, hogy senkinek nem esett baja, és elismerte a vétségét (remélem elismerte)...... Gondolom kelleni fog egy szín azonos ajtó: Klikk ide :lol: :lol: vagy öcsibácsi :D :)

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(öcsibácsi @ 2010-12-20 - 22:12) *

Petivel nem beszéltél?

Írtam neki pü.-t de holnap azért rá is csörgök ilyen későn már nem akartam telón zaklatni.

Sikerült összehozni a boltot... neki már feleslegessé vált nekem meg pont jól jött így egy jelképes összegért kezet ráztunk rá. :lol: Addig tökéletes lesz míg nem találok egy makulátlan állapotút. Kösz mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy senkinek nem esett baja, és elismerte a vétségét (remélem elismerte)...... Gondolom kelleni fog egy szín azonos ajtó: Klikk ide :lol: :lol: vagy öcsibácsi :lol: :)

Nem hinném, hogy át akarja építeni kombivá a csapott seggűjét. :D A linken egy kombiinó van :D az övé meg ferdehátú :D Csak mondom. :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan vagy már... :lol:

Sztem ugyanazt rá lehet tenni, mint bármelyik 3/5 ajtósra (legalábbis feltételezem, de megerősíthetne egy GSi-s, hogy ugyanolyan-e a lökös hajlata ott a keréknél).

NEM. :lol: A sima lökösről nem tudod rátenni. Mert gsi lökös lejeb is lóg. Meg tökre máshogy van ívelve. :)

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(öcsibácsi @ 2010-12-20 - 22:12) *

Petivel nem beszéltél?

Sikerült összehozni a boltot... neki már feleslegessé vált nekem meg pont jól jött így egy jelképes összegért kezet ráztunk rá. :lol: Addig tökéletes lesz míg nem találok egy makulátlan állapotút. Kösz mindenkinek!

Én csak azt nem értem, miért egy ideiglenest keresel, miért nem egy olyat, ami jó lenne rá végleg? :lol:

NEM. :D A sima lökösről nem tudod rátenni. Mert gsi lökös lejeb is lóg. Meg tökre máshogy van ívelve. :D

Akkor nem. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy át akarja építeni kombivá a csapott seggűjét. :D A linken egy kombiinó van :D az övé meg ferdehátú :D Csak mondom. :lol:

Jaaaaa! Azt nem tudtam, hogy az ővé 5ajtós :D Nem is figyeltem, annyira belejöttem a linkelgetésbe :D :lol:

ui: Yankee!!! Nem kombi hanem Caravan :lol:

Én csak azt nem értem, miért egy ideiglenest keresel, miért nem egy olyat, ami jó lenne rá végleg? :lol:

Hát azt én se értem..... :)

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődnék, hogy volt-e közületek valaki, aki nemrég csináltatott alváz ill. üregvédelmet a kocsiján. Mekkora összegre kell számítani?

Köszi.

Múlt hónapba csináltam, igaz....... nem az én autómon :lol:

20ezer a plafon! Annál többet kérni egy alvázvédelemért szerintem pofátlanság :) Igaz az üregvédelem egy nagyon tág fogalom.... Én alvázvédelmen azt értem, hogy letakarítom az alvázat, és lemaszkolom a kipufogót, fékcsövet, kasznit....stb, és lefújom két réteg alvázvédővel! Ezért 12-15ezer forintot kérek :lol: Természetesen azt hozzá kell tenni a meséhez, hogyha rozsdát, vagy agresszív rohadást találok, akkor ott megállt a tudomány.....

ui: Nem alváz, hanem önhordó karosszéria.....Csak a szakzsargon hívja alváznak: Csak egy kis érdekeség :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tiv cartárs szavaival éljek én is: Üdv a klubban!

Az én bicajos találkozásom nem volt vészes....vagyis nem volt olyan súlyos mint a tied, és Tiv-é.... Egy index bánta, meg egy kis körömnyi sérülés a sárvédő sarkánál, amit gyorsan le is javítottam! Én nem tudtam agresszorkondi, mert a srác alig volt 4éves.... És mire kiszálltam a kocsiból, addigra bőgött mint egy szamár...

http://pics.coldline.hu/pics/140594-20101221-5kKypv.jpg

Na szép kis klub..... :lol: Csináltassunk klubmatricát, mondjuk ilyet! :)

Nekem aznapra már érett a buli. A nap folyamán 2× akadtam össze őrült bringással, a harmadikat nem úsztam meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.