Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy rohadna meg az összes járdánbicikliző idióta barom....... :)

A guminyomot a hátsó sárvédőről sikerült eltűntetni, de a horpit nem mossa le semmi a csomiajtóról :lol:

Nem akarom kihúzni a gyufát de a bringa inkább a járdára való mint az autó... :lol:

Persze azért együttérzek.... én azokra gondolok ily szeretettel akik kitalálták a telezöld alkalmazást :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom kihúzni a gyufát de a bringa inkább a járdára való mint az autó... :lol:

Persze azért együttérzek.... én azokra gondolok ily szeretettel akik kitalálták a telezöld alkalmazást :D

Az autó a járda mellett parkolt...... :)

Szedd ki a képet légyszi az idézetből...Köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én is kiszálltam, mikor a gyerek nekitámasztotta a seprűnyelet a kocsinak... :lol: Hamar összekaparta magát. :)

Miért divat a belvárosban, hogy más autóján támaszkodnak, üldögélnek? Nem rég a főnököm toyotájának a motorháztetején ült a kokkeró tetű törökülésben. Nem értette a főnöknek miért habzik a szája...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hű, ez nagyon durva. :lol:

Én csak lerángattam a köcsögöt a drótszamárról, ezért lenyomtam volna a bringát a torkán. :lol:

Ezt nem kellett lerángatni. Lefolyt magától. Azt hittem meghalt. Pedig én már álltam mikor belém durrant. Aztán szépen észhez tért, és elkullogott a haverjával.

Nem fehér volt a gyerek. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem kellett lerángatni. Lefolyt magától. Azt hittem meghalt. Pedig én már álltam mikor belém durrant. Aztán szépen észhez tért, és elkullogott a haverjával.

Nem fehér volt a gyerek. :lol:

Nem is fehéredett ki? :)

Persze a kárt meg szponzorálhattad Magad :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért divat a belvárosban, hogy más autóján támaszkodnak, üldögélnek? Nem rég a főnököm toyotájának a motorháztetején ült a kokkeró tetű törökülésben. Nem értette a főnöknek miért habzik a szája...... :lol:

Egyszer az enyémre is ráült a kis g.ci. Ráadásul úgy, hogy benne ültem. Bele se nézett, csak megállt pofázni, és ráült. Én kiengedtem a kézit, kinyomtam a kuplungot, és néztem a reakciókat :lol: első fél méteren azt se tudta mi van, aztán amikor már egyre messzebb került a többiektől akkor kezdett leesni neki hogy valami van. A dudától meg már egészen az agyáig eljutott...

Link to comment
Megosztás:

Egyszer az enyémre is ráült a kis g.ci. Ráadásul úgy, hogy benne ültem. Bele se nézett, csak megállt pofázni, és ráült. Én kiengedtem a kézit, kinyomtam a kuplungot, és néztem a reakciókat :D első fél méteren azt se tudta mi van, aztán amikor már egyre messzebb került a többiektől akkor kezdett leesni neki hogy valami van. A dudától meg már egészen az agyáig eljutott...

Én hamarabb ráültem a dudára, mielőtt a feneke az autót érte volna :D Gyerek akkorát ugrott, azt hittem a gatyája ott marad :)

Kinyomkodtam. Nem nagyon látszik. Csak közelről, ha ugy kapja a fényt.

Azt a 2 nagyobbat a vízszintes részen is sikerült kinyomni? :lol: Ügyes :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom kihúzni a gyufát de a bringa inkább a járdára való mint az autó... :lol:

Persze azért együttérzek.... én azokra gondolok ily szeretettel akik kitalálták a telezöld alkalmazást :)

Már bocs, de mióta is van jogsid? Mert alapszabály, hogy a balesetek az úttesten történnek, ezért a járdán kell közlekedni autóval. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Már bocs, de mióta is van jogsid? Mert alapszabály, hogy a balesetek az úttesten történnek, ezért a járdán kell közlekedni autóval. :lol: :lol:

Még bicajon fénykoromból két kocsit sikerült elütnöm, mindkétszer úgy, hogy nekem volt elsőbbségem, csak ugye nem adták meg. Mindkétszer az autós először a kocsiját nézte meg, aztán csak azt, hogy élek-e, és meg akartak verni hiába mutattam az elsőbbségadás táblát. Ugya annak van akinek megadják. :D Amióta vezetek nem volt bajom kétkereküvel, de szerintem nincs még egy autós aki nagyobb ívben elkerüli őket mint én. :)

Link to comment
Megosztás:

http://liftesek.hu/auto/csomiajto.jpg :)

Hogy rohadna meg az összes járdánbicikliző idióta barom....... :lol:

A guminyomot a hátsó sárvédőről sikerült eltűntetni, de a horpit nem mossa le semmi a csomiajtóról :lol:

Tiv cartárs szavaival éljek én is: Üdv a klubban!

Az én bicajos találkozásom nem volt vészes....vagyis nem volt olyan súlyos mint a tied, és Tiv-é.... Egy index bánta, meg egy kis körömnyi sérülés a sárvédő sarkánál, amit gyorsan le is javítottam! Én nem tudtam agresszorkondi, mert a srác alig volt 4éves.... És mire kiszálltam a kocsiból, addigra bőgött mint egy szamár...

140594-20101221-5kKypv.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tiv cartárs szavaival éljek én is: Üdv a klubban!

Az én bicajos találkozásom nem volt vészes....vagyis nem volt olyan súlyos mint a tied, és Tiv-é.... Egy index bánta, meg egy kis körömnyi sérülés a sárvédő sarkánál, amit gyorsan le is javítottam! Én nem tudtam agresszorkondi, mert a srác alig volt 4éves.... És mire kiszálltam a kocsiból, addigra bőgött mint egy szamár...

Akkor egy nagyobb pofot 4-5 kisebb erôsségü részletben kellett volna adni. :lol:

Multkor állok az autó mellett, hallom zsupp, nézem a tajak vadparaszt kölyket amint a tükrömet megrodeózta a bringa kormányával. Volt 1-2 szebb összetett mondat a nyelvem hegyén amit rögtön ismertettem vele. Erre annyit mondott bocsánat és továbbgurult.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.