Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

A fél bandát kirúgta a főnök 1 ilyen akció után. Kb. 500 kiló gyantát nyúltak le pár hónap alatt.

Na, azóta a forrás elapadt. :lol:

nem beszerzésben :lol:

Az a kérédsem, hogy ilyen műgyantás dolgokhoz milyen gyanta kell, amiből pl lökhárítót lehet csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Igazából belsőépítészettel foglalkozunk inkább, de laminálás is előfordul nagy néha. :lol:

Van itt a városban 1 profi cég ők végzik a piszkos munkát.

http://www.schaferyacht.hu/Galeria/D38-epitese.html

Szerencsétlenek...nem irigylem őket.... Volt már részem ebben a laminálásban, a csiszolásról(szélezés) ne is beszéljünk! Tróger meló nagyon, ha nincs megfelelő védőruházat és védő felszerelés!

A fél bandát kirúgta a főnök 1 ilyen akció után. Kb. 500 kiló gyantát nyúltak le pár hónap alatt.

Na, azóta a forrás elapadt. :)

Én is a beszerzésre gondoltam :D :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen-igen. Így is kaptam rá ajánlatot, csak így nincs benne semmi "csináld magad" :lol:

Meg itt a fórumon is lebeszéltek róla, mondván nem biztonságos

Én vettem használt töltött drót hegesztőt, nem olyan profi mint a CO, de lehet vele dolgozni, 27-ért hozták helybe a gépet két tekercs dróttal. Megcsináltam vele már a taposót, meg a zárhíd cserét, jövőre meg a rugótányér és a tankbeömlő lesz soron.

Műgyanta, üvegszövet Novynak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olyan problémám lenne(gondolom a többi astra f-el is így van) hogy az első fényszóró burák alsó része és a lökhárító teteje közötti kis pár centis résen is kivilágít a fényszóró fénye,valaki csinált már ilyen maszkolást?

Mennyire kell szétkapni a kocsi elejét hozzá?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olyan problémám lenne(gondolom a többi astra f-el is így van) hogy az első fényszóró burák alsó része és a lökhárító teteje közötti kis pár centis résen is kivilágít a fényszóró fénye,valaki csinált már ilyen maszkolást?

Mennyire kell szétkapni a kocsi elejét hozzá?

Köszi.

Lehet velem van a baj, de engem menet közben nem zavar ez a jelenség. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem sem zavar menet közben,csak ha este meglátom a garázsnyitás előtt az elejét :lol:

ha zavarna akkor ragasztanéka búra alsó vízszintes részre egy hőálló matrinyát... van ilyen árnyékolásra használt alu öntapadós fólia, az egy rétegben is elég, és nem olvad le :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha zavarna akkor ragasztanéka búra alsó vízszintes részre egy hőálló matrinyát... van ilyen árnyékolásra használt alu öntapadós fólia, az egy rétegben is elég, és nem olvad le :lol:

Meg olyan is van, hogy nem lóg össze meg vissza az eleje, és nem áll csámpásan a lámpa a maszkhoz képest :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

És a ködlámpa, hogy bevilágít. Az egész első kerék meg a lökös alatt minden hol látni a fényét. :lol:

rohadjak meg az egy év alatt mióta megvan az autó nem tűntek fel ezek a világítós problémák de még csak eszembe se jutott megnézni :lol:

de most meg fogom nézni, haljon meg a lovam ha nem :)

Link to comment
Megosztás:

rohadjak meg az egy év alatt mióta megvan az autó nem tűntek fel ezek a világítós problémák de még csak eszembe se jutott megnézni :lol:

de most meg fogom nézni, haljon meg a lovam ha nem :lol:

LOL csak a bőrét nyúzd le, mert legdrágább dolog a LÚÚÚ bűűrr.

Link to comment
Megosztás:

rohadjak meg az egy év alatt mióta megvan az autó nem tűntek fel ezek a világítós problémák de még csak eszembe se jutott megnézni :lol:

de most meg fogom nézni, haljon meg a lovam ha nem :)

Én a hátsó lámpámat fogom kitakarítani, mert ma mentem mögötte, és baloldali eléggé halványabban világít, mint a jobboldali :lol:

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem, épp ezért :lol:

Mivel mostad?

Sima folyékony szapannos vízzel, meg egy üvegmosó kefével. Csak jól meg kell szárítani őket felrakás előtt. Most főleg. Krovával könnyebb levenni őket, mert a villáskulcs alig fordul el, nem sok hely van. Nagyon porossak voltak. Mondjuk olyan facsavar-féleség van behajtva a műanyagba, nem tudom jó ötlet-e ilyen hidegben levenni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a hátsó lámpámat fogom kitakarítani, mert ma mentem mögötte, és baloldali eléggé halványabban világít, mint a jobboldali :lol:

A ködzárófényes izzód jól van berakva a helyére?

Vectránál már láttam olyant, ahol beerőltették a pöckök ellenére a helyére és tompított helyett ködfény volt az egyik oldalon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A ködzárófényes izzód jól van berakva a helyére?

Vectránál már láttam olyant, ahol beerőltették a pöckök ellenére a helyére és tompított helyett ködfény volt az egyik oldalon. :lol:

Öreg izzó is tud sokkal gyengébben világítani, nekem is ilyen volt az egyik hátsó, meg a fényszóróban is "lógott" a wolfram az izzóban.

Link to comment
Megosztás:

Én a hátsó lámpámat fogom kitakarítani, mert ma mentem mögötte, és baloldali eléggé halványabban világít, mint a jobboldali :lol:

Nekem a balos világít jobban, mert azt cseréltem. Pontosabban azt még faterom cserélte és csak balosat vett. Fészliftes sötétített. Tök jól is néz ki, csak a bibi az, hogy a jobbos még fészlifttelen, világos :lol: :) Így hogy koszos a jobbos, belül, így egész olyan mint a sötétített, félek hogy ha kimosom, akkor "túl" tiszta lesz :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.