Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello

Megcsináltam én is a szélvédő alatti műpadlózást de nem vagyok vele túl elégedett,ugyanis az ablaktörlő mechanikája alulról menet közben beleér és kikezdi, másik hogy ha a pollenszűrő benne van, nem megy be hátra tökéletesen és rajta van még a papiron. és gondolom így a beázás veszélye így is fenn áll. Nélküle semmi gond. nektek mi a tapasztalatotok?

???

Link to comment
Megosztás:

én megérdeklődtem 30-40ezer lett volna a tetőkárpit újra kárpitozása. Gondoltam annyiért én is meg csinálom. És nem is lett rossz. Ha a kárpitos valamit másképp csinál akkor el megyek papnak. 5ezer volt a anyag rá meg vagy 5ezer a ptex higítóval. :D

Ebből lejött 5ezer mert a régi kárpitomat elcseréltem egy lepucoltra. Tehát 5ezer volt az anyagom. plusz volt egy üres tiszta kárpitom. :)

Hát...nem tudom hogy milyen kárpitost kérdeztél meg, de nekem 14 ezret mondott anyaggal együtt. Sógorom autóján is lóg a kárpit, és neki kérdeztem meg :o ! (annyi a szépséghibája, hogy ő nem szerelget semmit, tehát nekünk kell majd leszerelni, és ugyanúgy visszarakni is)

Link to comment
Megosztás:

Hát...nem tudom hogy milyen kárpitost kérdeztél meg, de nekem 14 ezret mondott anyaggal együtt. Sógorom autóján is lóg a kárpit, és neki kérdeztem meg :o ! (annyi a szépséghibája, hogy ő nem szerelget semmit, tehát nekünk kell majd leszerelni, és ugyanúgy visszarakni is)

Azt hiszem. Bőr ár lett volna. Nem sima anyag.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, ha már úgyis karosszériázás akkor veszek a kocsiba kerékjárati dobbetétet. Van értelme szerintetek? Sokat véd?

Én is megvettem, tavasszal lesz hátsóív cserélve jobb, bal...és teszem is be! Sokat számít...még ha nem is méretpontos, és küzdeni kell vele! :o

Azt hiszem. Bőr ár lett volna. Nem sima anyag.

Jaaaa hogy Bőrből...Az más :) :D

Link to comment
Megosztás:

unix nál vettem utángyárit 10 e körül van az ára nekem kedvezménnyel volt 8e ft körül

a két db

Na az nem is drága. :D Köszi!

Én is megvettem, tavasszal lesz hátsóív cserélve jobb, bal...és teszem is be! Sokat számít...még ha nem is méretpontos, és küzdeni kell vele! :o

Hát ha nem pontos a méret, megoldjuk :) Tudod hogy van ez :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor minek teszed bele? :o Nekem sincs semmi gond nélküle, nem ázik, nem párásodik, nem is teszem bele :D

Én is kiszilóztam a szélvédő alját, de szerintem teszek bele műpadlót is, meg ha lesz időm kiveszem a szivacsokat száradni.

Arra gondoltam, ha már úgyis karosszériázás akkor veszek a kocsiba kerékjárati dobbetétet. Van értelme szerintetek? Sokat véd?

Majd ha megcsináltam a kasztnit én is teszek bele, egyenlőre egy darab műpadló védi a tankbeömlő környékét.

Link to comment
Megosztás:

Hát...nem tudom hogy milyen kárpitost kérdeztél meg, de nekem 14 ezret mondott anyaggal együtt. Sógorom autóján is lóg a kárpit, és neki kérdeztem meg :o ! (annyi a szépséghibája, hogy ő nem szerelget semmit, tehát nekünk kell majd leszerelni, és ugyanúgy visszarakni is)

Hello!

Valszeg későn kapcsolódok be, mivel én már megcsináltattam a kárpitomat :D , de ugyan mond már meg, hogy hol lehetett volna 14-ért csináltatni! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.