Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló Zotya!

Még a mulkor láttam mikor le volt véve a két hátsó kerék hogy az a fém a tányér és a hossztartó között nekem is szét van rohadva. Csak már annyira hogy szerintem azt nem lehet meg heggeszteni. Szerinted annak van valami pontos neve? Szted bontóban van csak az a darab?

Vagy nekem mindegy honnan csak vennem kell kettöt.

Elöre is köszi a választ. Üdv.

Hát nem tudom, szerintem nincs külön, én majd leveszem rugótányérokat, és alkotok rá laposvasból olyan közdarabot. Szerintem biztos, hogy olcsóbb, és úgyse látszik, csak legyen elég erős.

Link to comment
Megosztás:

Heló

Találkozott már valaki valamelyik típussal?

http://www.nteam.hu/?/Antenna-teleszkopos-...p;kod=N00000409

http://www.nteam.hu/?/Antenna-teleszkopos-...p;kod=N00000410

Vagy mit lehetne tenni a gyári antenna helyére?

Mondjuk gyári antennát! :D :D

Pü-be tudok adni bontók telefonszámát ha gondolod ^_^ ! Vagy esetleg írsz öcsibácsinak, ő bont egy Astrát, lehet még megvan az antenna :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem igen. Nem vagyok anorexiás. :D ;)

Ha eljössz érte odaadom ^_^ Csak mostanában kicsit be vagyok havazva, egész héten egyedül vagyok a cégnél, és szabiról visszaérve, elég sok dolog csúszott össze :D

Jut eszembe. Janinak is el volt törve (nem egy túlméretes gyerek pedig :D ) de ők meghegesztették és jó lett :D

Link to comment
Megosztás:

Ha eljössz érte odaadom ^_^ Csak mostanában kicsit be vagyok havazva, egész héten egyedül vagyok a cégnél, és szabiról visszaérve, elég sok dolog csúszott össze :D

Köszi, de nem a szomszédban vagy. :D Már végeztem a pesti melókkal. De ha esetleg arra járok, és még meglesz neked, akkor megkereslek.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk gyári antennát! :D :D

Pü-be tudok adni bontók telefonszámát ha gondolod ^_^ ! Vagy esetleg írsz öcsibácsinak, ő bont egy Astrát, lehet még megvan az antenna :D

Vettem már egyet. 7000. Igaz kereskedésben.

De eltört ez is. Ritkán járok Zircen.

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek a közelben egy jó állapotú bal első ülése?

Kicsit összeszakadt az enyémnek a merevítése alul. :D :D

Hali!

Nekem is az törött el pár hónapja, pont a hajlatnál; kis merevítéssel és CO-val meg lett hegesztve, azóta bírja. Igaz hogy néha nyikorog egy picit, de legalább újra jó az ülés. ^_^ Szóval ha tudod, érdemes meghegeszteni, bírni fogja. Hy! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát minimum annyi, amennyire a fejtámla bemegy a háttámlába. A hétvégén elhozom a Karcsitól a háttámlát, ha jól értettem Tivnek csak az ülőrész kell, szétboncolom, és meg tudom mérni pontosan.

Az szuper lenne, majd írd meg légyszi az adatokat, lehet én is belevágnék majd a projektbe, ha jó lenne könyöklősbe is! (max rövidítek a fejtámlák fém részeinek hosszán! ^_^ ha lehet)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.