Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor kikell szedni a dobbetétet és helyére berakni a müanyagot :D???

Ezt most ugye Te sem gondoltad komolyan!

A képek alapján az autódon már komplett hátsó negyedet kell cserélni mindkét oldalon. Nem elég csak íveket venni.

A müa dobbetét csak védi a kerékjáratot a sártól, mocsoktól, NEM helyettesíti azt!

Link to comment
Megosztás:

A két hátsó oldala (caravan) meg a csomiajtó.Én minden nap Vp környékén bolyongok,egyeztetünk és összefutunk.Még egy küszöbcserém hátra van....

Szerintem még nem találkoztunk így az utakon....persze az nem jelenti azt hogy nem járkálsz arra :D :wacko:

Oké! Pü-be írj és találkozzunk! Akkor már többet tudok mondani. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na de mégis :/

Én még egy kezdő vagyok, vehetnétek ezt figyelembe, úgy okoltok minden hibámért, mintha karosszérialakatos lennék, csak nem értek a szakmához :/

Azért jöttem ide hogy segítséget kapjak, okosabb legyen hogy mi merre hány méter

Link to comment
Megosztás:

Na de mégis :/

Én még egy kezdő vagyok, vehetnétek ezt figyelembe, úgy okoltok minden hibámért, mintha karosszérialakatos lennék, csak nem értek a szakmához :/

Azért jöttem ide hogy segítséget kapjak, okosabb legyen hogy mi merre hány méter

Meg is kaptad a segítséget Ma 19:41 perckor!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Meg is kaptad a segítséget Ma 19:41 perckor!!!! :D

Köszönöm szépen a választ, de az nekem nem felel meg, mert pénzhiány miatt, csináltassam meg és ne fizessem ki :wacko: Persze

Nagyon kedves vagy :wacko: azért mert neked van egy jó astrát, attól nem kellene ilyennek lenned sztem, neked biztos anyuci meg apuci megvesz mindent, de nálunk ez nem így van, úgy meg könnyü Alex :wacko:

Nem sértésként írom, csak visszaadom amit te adtál nekem, így legalább egyenlők leszünk

Link to comment
Megosztás:

Szóval, vidd el 1 lakatoshoz és ő majd megoldja. (

Vannak olyan elemek (főleg idősebb gépeknél) amiket már nem lehet, csak legfeljebb bontóból beszerezni.

Ha ez sem járható, akkor a lakatos kolléga majd domborít oda egy megfelelő foltot.

Legalábbis, ha rendelkezik józan paraszti ésszel.

Igaza van a cartársaknak, nem lehet tré módon megoldani. Így sem lesz olcsó a buli, de alaposnak kell lenni, mert még jobban ráfaragsz.

De, gondolom vágod, hogy megmajmoltak ezzel az autóval, fél év alatt nem eshet szét ennyire előzmények nélkül. :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval, vidd el 1 lakatoshoz és ő majd megoldja. (

Vannak olyan elemek (főleg idősebb gépeknél) amiket már nem lehet, csak legfeljebb bontóból beszerezni.

Ha ez sem járható, akkor a lakatos kolléga majd domborít oda egy megfelelő foltot.

Legalábbis, ha rendelkezik józan paraszti ésszel.

Igaza van a cartársaknak, nem lehet tré módon megoldani. Így sem lesz olcsó a buli, de alaposnak kell lenni, mert még jobban ráfaragsz.

De, gondolom vágod, hogy megmajmoltak ezzel az autóval, fél év alatt nem eshet szét ennyire előzmények nélkül. :D

Igen első autó, sztem mindenki így jár akinek nem volt több 100e ftért autót venni :wacko:

Már lakatosnál voltam a két sárvédőívre mondott csak 70e és hol van a többi :S

Inkább akkor marad az a megoldás hogy addig vágjuk amig tiszta anyag nem lesz és ha bontóba van épp sárvédő akkor azt ráformáljuk, ha nincs akkor lehet venni javitó lemezt meg javitó ívet és így megoldani :wacko:

Küszöb meg a javítóív érhető, csak a doblemez nem :/

Amúgy meg ha nem is lesz olyan szép mint ha egy lakatos csinálná, mit számit?? Nem megyek én szépségversenyre, csak ne nézzen már ilyen csúnyán ki, meg ne rohadjon tovább

Link to comment
Megosztás:

A kivajazás előzménynek számít? :D

Az viszont tény, hogy egy hozzáértőt nem etetnek meg azzal az autóval....

Amikor megvettem csak pár rozsdafolt volt, és a túlságosan lesózott utakon, meg az autót mindig kint tároltam ez lett a következménye :/

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a választ, de az nekem nem felel meg, mert pénzhiány miatt, csináltassam meg és ne fizessem ki :D Persze

Nagyon kedves vagy :wacko: azért mert neked van egy jó astrát, attól nem kellene ilyennek lenned sztem, neked biztos anyuci meg apuci megvesz mindent, de nálunk ez nem így van, úgy meg könnyü Alex :wacko:

Nem sértésként írom, csak visszaadom amit te adtál nekem, így legalább egyenlők leszünk

Szerintem azért óvatosan az ilyesfajta hozzáállással...

Mindenki segíteni akar, de sehogysem akar összeállni a kép.

Pénz nélkül nem fog menni, nem és nem! Ha meg 2 évig lesz csak meg a kocsi, akkor meg miért nem hagyod a fenébe az egészet? Ezeket a hibákat az előző tulajnak kellett volna megfogni...

A sértegetés meg nagyon nagyon nem idevaló!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.