Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Eltört az ülésem! ;)

Csak f astra ülést tudok beletenni a verdába?Vagy akár b corsa,a vectra, kadett ülés is jó?Vagy másképp vannak a csavarok?

Az A Vectra első ülése simán passzol az F Astrába. Már csináltam ilyen cserét. Semmit nem kell alakítani. :rolleyes:

Annyi kis különbség van, hogy a Vectra ülése alacsonyabb 1 picivel, tehát aki magas és szorong az Astrájában simán cserélje át. Ill. fordítva is igaz.

Link to comment
Megosztás:

Az A Vectra első ülése simán passzol az F Astrába. Már csináltam ilyen cserét. Semmit nem kell alakítani. :rolleyes:

Annyi kis különbség van, hogy a Vectra ülése alacsonyabb 1 picivel, tehát aki magas és szorong az Astrájában simán cserélje át. Ill. fordítva is igaz.

Köszke

Link to comment
Megosztás:

Olvasd el az előző oldal végét, meg ennek az elejét :rolleyes:

akkor ezt igennek veszem ;) én feketét akarok szal ha vkinek megéri ezért a ritkaságért és szerez nekem egy garnitúra szép feketét akkor lehet csereberélni :D

*a fehér zorrora amugy ez nem válasz :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, nem nagyon láttam még szürke kárpitot villanyablakkal.

Én viszont igen és van olyan kárpit. Fehér zorró esete... :rolleyes:

akkor ezt igennek veszem ;) én feketét akarok szal ha vkinek megéri ezért a ritkaságért és szerez nekem egy garnitúra szép feketét akkor lehet csereberélni :D

*a fehér zorrora amugy ez nem válasz :D

gyáááá... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.