Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Neked nincs asszonyod? :lol:

Nem lehet ám mindig azt nézni, amit szeretnél. :devlish:

Dehogy nincs! Sőt...jövök haza hétfőn este, mit láttok a tévébe azt a hülye dakotát ugrabugrálni....Mondom neki, hogy kapcsolja át, mert kiver a frász ettől a hülye cigótol, erre ő: Ezt akarja nézni, mert lehet rajta röhögni..... :lol: Mondtam neki, hogy reggel 4-kor keltem, nincs kedvem..... Neki volt, de én tüntetőleg fórumoztam :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ. Laza volt. Az előző gazdi sziloplaszttal rakta vissza, és néha kimozdult. Én voltam a balfék hogy nem rögzítettem rendesen. :lol:

Így van, az info teljes tudatában, más a szitu, egyébként nem rég mutatta meg a szerelőm, hogy lehet leszedni a burkolatot, kb 2másodperc, csak tudni kell hova nyúlj :devlish:

Egyébként van ilyen burkolatom elfekvőbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rozsdásodik az auto beltere a kárpit allat kifestem ezzel:festék . tapasztalat valakinek a termékröl?

Szerintem mindegy mivel kened le, csak előtte el kell távolítani a rozsdát teljesen.

ne mán.

Oszlásnak indult az autóm. :devlish:

Elvitte a szisza.

Persze fényezett volt. Hogy mikor hagytam el. és hol a fene tudja. Lehet hogy napok óta nincs meg. :lol:

Napok óta? Letojta a kocsimat egy veréb, és már akkor észrevettem amikor még meg sem száradt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így van, az info teljes tudatában, más a szitu, egyébként nem rég mutatta meg a szerelőm, hogy lehet leszedni a burkolatot, kb 2másodperc, csak tudni kell hova nyúlj :devlish:

Egyébként van ilyen burkolatom elfekvőbe :lol:

Ugyanilyen színrefújt? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet veled egyezkedni? :devlish:

Mármint hogy esetleg kifakulhatna az a zőőőd. :lol:

Fújam le világos zőőődre? :lol: :lol:

Szerk: Persze hogy lehet, karcolj ide nekem egy color számot, és jővőhéten valamelyik nap ütközünk a megyeszékhelyen, egy átadás pillanatáig ;) Tudod az a kis tábla a zárhídon PL: 474/10L, 291/12L, 369/65L, 555/51L, 272/17 több nem jut eszembe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fújam le világos zőőődre? :devlish: :lol:

Szerk: Persze hogy lehet, karcolj ide nekem egy color számot, és jővőhéten valamelyik nap ütközünk a megyeszékhelyen, egy átadás pillanatáig :lol:

Szerintem ez már nem gyári fény rajta. Bárhol sérül picit, vagy az alján nézem, vagy bárhol ahol látható, pirosat látok alatta. Lehet hogy ez valamikor piros volt?

A forgalmiban barna szín van . :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez már nem gyári fény rajta. Bárhol sérül picit, vagy az alján nézem, vagy bárhol ahol látható, pirosat látok alatta. Lehet hogy ez valamikor piros volt?

A forgalmiban barna szín van . :lol:

Hát kétlem, hogy nem gyári szín lenne... Ez olyan pezsgő metál féle, mint Spzoli cartársé. Vagy rosszul látom? :devlish: Olyan nagy az avatarod :lol: Mindegy, milyen színkód van a táblán? Az alapján már be tudom azonosítani....

Link to comment
Megosztás:

Hát kétlem, hogy nem gyári szín lenne... Ez olyan pezsgő metál féle, mint Spzoli cartársé. Vagy rosszul látom? :devlish: Olyan nagy az avatarod :lol: Mindegy, milyen színkód van a táblán? Az alapján már be tudom azonosítani....

A piros nem lehet a kamu szín alatta?

Link to comment
Megosztás:

Hát kétlem, hogy nem gyári szín lenne... Ez olyan pezsgő metál féle, mint Spzoli cartársé. Vagy rosszul látom? :lol: Olyan nagy az avatarod :lol: Mindegy, milyen színkód van a táblán? Az alapján már be tudom azonosítani....

Nem. Ez barnás árnyalat. Van ennél világosabb, az a pezsgő. Majd megnézem holnap a számot. Aztán mondasz te is egy számot. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.