Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Le is tudnád irni? Mert eléggé hüvös van kint és nem szeretnék fél napot szorakozni a kitalálással. Csak a háttámlákat tudom felcserélni vagy a sinről le is tudom szedni a komplett ülést?

Nem tiz perces buli. De szerintem megoldható a kocsiban. Én kiszerelve szedtem szét pár éve, nem emlékszem a részletekre.

Link to comment
Megosztás:

Odacsípi az öv a nyakad és szörnyethalsz. :rolleyes:

El lehet durrantani de kár érte...élesben majd nem lessz.

Akkor ne fogj neki egyedül.

Mivel itt a környéken nincs senki sem aki vágná a témát. Mástnem vagy sikeresen eldurrantom, vagy meguszom és öröm és bódottág

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor várunk egy melegebb napot :rolleyes:

Mellesleg az övfeszitőnek mi a bánat funkciója van? Valahogy nem világos..

Szia!

Az övfeszítő patron akkor lép működébe mikor a légzsák is nyílik és az a feladata, hogy miután az automata megfogta az előre lendülő testedet, akkor visszahúzzon az ülésbe, így nem csap akkorát az orrodra a légzsák és később éri el a mejjedet a kormány is.

Rugós csillapításos feladata nincs (szerintem) legalábbis eddigi ismereteim alapján nincs!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Az övfeszítő patron akkor lép működébe mikor a légzsák is nyílik és az a feladata, hogy miután az automata megfogta az előre lendülő testedet, akkor visszahúzzon az ülésbe, így nem csap akkorát az orrodra a légzsák és később éri el a mejjedet a kormány is.

Rugós csillapításos feladata nincs (szerintem) legalábbis eddigi ismereteim alapján nincs!

És akinek nincs a kocsijában légzsák? :rolleyes: Az öv független a légzsáktól, nekem is és Invictusnak is elszólt már. :D

Link to comment
Megosztás:

Elégggé hangos volt? vagy miből vetteed észre?

Nem vettem észre. Ugye a kocsi csáposon volt 2 napon keresztül, néha belenyúlkáltam...stb, de mondom, csak ott matattam, és mikor leengedtem, és ültem bele, akkor vettem észre, hogy az övcsat házából, amibe belenyomod a csatot, kijött egy sárga nyelv. Semmi több. Az esetleg nem lehet hogy mikor meg lett hegesztve az alja akkor amiatt durrant el? Mondjuk a hő miatt? Mert pont az első ülés alatt a parton mögött lett hegesztve.

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem észre. Ugye a kocsi csáposon volt 2 napon keresztül, néha belenyúlkáltam...stb, de mondom, csak ott matattam, és mikor leengedtem, és ültem bele, akkor vettem észre, hogy az övcsat házából, amibe belenyomod a csatot, kijött egy sárga nyelv. Semmi több. Az esetleg nem lehet hogy mikor meg lett hegesztve az alja akkor amiatt durrant el? Mondjuk a hő miatt? Mert pont az első ülés alatt a parton mögött lett hegesztve.

Láng? vagy CO2?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.