Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Bizony lehet találni balekot aki kipenget 25 darab ezrest. De a kollégám GSI üléseket vett kárpittal együtt 19-ért. 20-ért volt hirdetve, és még le piszkoskodott egy ezrest :D Ahogy astrásgyerek is mondta, ha meg akar szabadulni a cucctól, akkor engednie kell!

:rolleyes: :lol: Majd Novy megírja én mennyiért vettem a komplett belsőt felújított első üléssel :D :P Én csak annyit mondok hogy ettől is olcsóbban, és kaptam hozzá még gyári szőnyeget is :P

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :P Majd Novy megírja én mennyiért vettem a komplett belsőt felújított első üléssel :D :D Én csak annyit mondok hogy ettől is olcsóbban, és kaptam hozzá még gyári szőnyeget is :P

20 vagy 15?

nem emlékszem már :lol:

de én is keresni fogok hátsó üléssort, aminek van könyöklője, meg gsi elsőket, de az lehet vekiből lesz

emlékszel DÁW mennyivel fainabb volt az :D

Link to comment
Megosztás:

20 vagy 15?

nem emlékszem már :D

de én is keresni fogok hátsó üléssort, aminek van könyöklője, meg gsi elsőket, de az lehet vekiből lesz

emlékszel DÁW mennyivel fainabb volt az :P

Főleg hosszabb úton...sokkal kényelmesebb a recaro ülés. Másrészt jobban is tart. Én nagyon szeretem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

20 vagy 15?

nem emlékszem már :P

de én is keresni fogok hátsó üléssort, aminek van könyöklője, meg gsi elsőket, de az lehet vekiből lesz

emlékszel DÁW mennyivel fainabb volt az :D

Csak a kárpitja volt más :lol: Az enyém meg akkor is az enyém :rolleyes: 16 vót amúgy az elsőhátsópluszajtókárpitok, jah meg a két lámpás kulcs :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a kárpitja volt más :lol: Az enyém meg akkor is az enyém :rolleyes: 16 vót amúgy az elsőhátsópluszajtókárpitok, jah meg a két lámpás kulcs :D

de a kárpitja szép fekete és sokkal masszívabb :D

ja a lámpás kulcsok :P

megcsináltad a tiédet?

Link to comment
Megosztás:

A vectra és a gsi sportülése nem egyforma?

De csak ő fekete kárpittal látta, és az jobban tetszett neki :rolleyes:

Maradjunk annyiban hogy összeraktam. A világítása nem érdekelt annyira minthogy legyen egy opel-emblémás gyári(nak-kinéző)slusszkulcsom :D

Link to comment
Megosztás:

De csak ő fekete kárpittal látta, és az jobban tetszett neki :rolleyes:

Maradjunk annyiban hogy összeraktam. A világítása nem érdekelt annyira minthogy legyen egy opel-emblémás gyári(nak-kinéző)slusszkulcsom :D

de a szövet is másabb volt

alakra ugyan az

de a vekié tartósabb anyagú

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ülés csere előtt állok. Azt szeretném kérdezni, hogy jól veszem e ki a szavaitokból, hogy a vectra (gondolom B)első ülései beszerelhetők az F Astrába (kombinált típus) minden átalakítás nélkül?

Nem jól gondolod, A Vekié passzol bele, hogy mennyire, azt majd megmondják a hozzáértők :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ülés csere előtt állok. Azt szeretném kérdezni, hogy jól veszem e ki a szavaitokból, hogy a vectra (gondolom B)első ülései beszerelhetők az F Astrába (kombinált típus) minden átalakítás nélkül?

Van valahol egy nút az astráéban ami a Vekiben nincs (amúgy A vectra). Azt vagy belecsinálod valahogy, vagy egyszerűbb ha leveszed magát az ülést az ülésállítós-sínes keretről, és átteszed az astráéra. Maga az ülés része ugyan az, csak a fém keret nem stimmel :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Le kell cserélni a keretet :D

A legegyszerübb, mert a Vekinek más a rögzítési pontjai, és azokon nincs övfeszítő.

De akkor ugyanigy mehet bele a B vekié is nem?

Az igazi a B omié lenne, csak félő hogy nem férne be a kettő egymás mellé :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De akkor ugyanigy mehet bele a B vekié is nem?

Az igazi a B omié lenne, csak félő hogy nem férne be a kettő egymás mellé :rolleyes:

b vekiétnemtudom, hogy milyen sinezésre... mert lehet a sín se passzol az ülésalján... megaz nem is olyan hűdekagyló ülés.

a B omi mg kizért, hogy beférjen :D

azok fotelek

ha be is fér idétlenül nézne ki sztem cseppet :P

Link to comment
Megosztás:

A szívem párat kihagyott mikor mosatás után végigmértem az autót. A sárvédő, az ajtók minden úgy nézett ki mintha rozsdázó kavicsfelverődések lennének. Tele volt apró rozsdaszerü pöttyel az egész szekér..már javában anyáztam mikor az első lökösön is megpillantottam 1-et. Mondom f@sza világot élünk de talán a müanyag is nem kezd rozsdázni. Nekiestem egy nedves rongyal és óvatosan töröltem rajta egyet és lejött. Szerintem valami szurok féle lehet vagy lövésem sincs mi az de eléggé elfehéredtem. Azt persze örömmel tapasztaltam, hogy 2x annyi kavicsnyom van a lökösömön mint ősszel.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A szívem párat kihagyott mikor mosatás után végigmértem az autót. A sárvédő, az ajtók minden úgy nézett ki mintha rozsdázó kavicsfelverődések lennének. Tele volt apró rozsdaszerü pöttyel az egész szekér..már javában anyáztam mikor az első lökösön is megpillantottam 1-et. Mondom f@sza világot élünk de talán a müanyag is nem kezd rozsdázni. Nekiestem egy nedves rongyal és óvatosan töröltem rajta egyet és lejött. Szerintem valami szurok féle lehet vagy lövésem sincs mi az de eléggé elfehéredtem. Azt persze örömmel tapasztaltam, hogy 2x annyi kavicsnyom van a lökösömön mint ősszel.... :rolleyes:

Hát igen, van hogy meglepetések érik az embert egy mosás alkalmával :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.