Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

én meg ecsettel hordom fel :D

nitrohígítóval felhigítom, és mehet fel.

hőfok lényegtelen, csak azért ne legyen tul hideg.

Nem lényegtelen, ha melegíted(mondjuk rezsón) Akkor nem kell higitó, mert ahogy melegszik úgy változik a viszkozitás...(meghígul annyira hogy kezelhető lesz)A nitróhigitót azért nem szeretem, mert megbontja az alvázvédő szerkezetét :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lényegtelen, ha melegíted(mondjuk rezsón) Akkor nem kell higitó, mert ahogy melegszik úgy változik a viszkozitás...(meghígul annyira hogy kezelhető lesze)A nitróhigitót azért nem szeretem, mert megbontja az alvázvédő szerkezetét :)

éna dobozán írtak szerint jártam el :D

Link to comment
Megosztás:

kocsimosás után mindig feltünik, hogy a jobb hátsó ajtóm gumikédere alul vizes...

áll rajta a víz a redőkben, de egészen a műanyagig.

mi lehet a baja?

megnézte, látszik az ajtón is meg a gumikéderen is,ahol összezérnak, de mégis vizes.

igazábol ez valószínűleg semmi gondot se fog okozni, mert felszedtem az egész burkolatot ott, és enyhe nedvesség volt csak, mindenesetre kitöröltem, és átfujtam olvikloral... biztos ami biztos, legyen ott azért egy plusz védőréteg.

de mi baja lehet a guminak ott??

előregedve nem lehet, mert használva nincs sokat az az ajtó, a kocsi is 8 éves...

próbáltam egy kicsit fentebb húzni a gumikédert, de akkormég rosszabb volt... lentebb tolni meg nem lehet, mert felült teljesen a helyére...

igazából szerintem csak kocsimosáskor kap ott vizet ennyit, azért ilyen seő sosincs, mint egy kocsimosáskor, de azért idegesít...

Link to comment
Megosztás:

kocsimosás után mindig feltünik, hogy a jobb hátsó ajtóm gumikédere alul vizes...

áll rajta a víz a redőkben, de egészen a műanyagig.

mi lehet a baja?

megnézte, látszik az ajtón is meg a gumikéderen is,ahol összezérnak, de mégis vizes.

igazábol ez valószínűleg semmi gondot se fog okozni, mert felszedtem az egész burkolatot ott, és enyhe nedvesség volt csak, mindenesetre kitöröltem, és átfujtam olvikloral... biztos ami biztos, legyen ott azért egy plusz védőréteg.

de mi baja lehet a guminak ott??

előregedve nem lehet, mert használva nincs sokat az az ajtó, a kocsi is 8 éves...

próbáltam egy kicsit fentebb húzni a gumikédert, de akkormég rosszabb volt... lentebb tolni meg nem lehet, mert felült teljesen a helyére...

igazából szerintem csak kocsimosáskor kap ott vizet ennyit, azért ilyen seő sosincs, mint egy kocsimosáskor, de azért idegesít...

Nem lehet, hogy az ablak mellett folyik be, és az ajtó alján levő lyukakból folyik a gumikéderre?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket/tanácsotokat kérném: van valakinek tapasztalata a fórumon is reklámozott fix it pro anyaggal? Van néhány karcolás az autón, amit jóakaratú emberkék valszeg kulccsal gyártottak, és ha ez a tv shopos cucc valóban működne, az gyors megoldást jelentene nekem is. Bár őszintén szólva én nemigen hiszek a tv shopos dolgokban:-)

ELőre is kösz

Zoller

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket/tanácsotokat kérném: van valakinek tapasztalata a fórumon is reklámozott fix it pro anyaggal? Van néhány karcolás az autón, amit jóakaratú emberkék valszeg kulccsal gyártottak, és ha ez a tv shopos cucc valóban működne, az gyors megoldást jelentene nekem is. Bár őszintén szólva én nemigen hiszek a tv shopos dolgokban:-)

ELőre is kösz

Zoller

Hát én is fanyalogva néztem ahogy az ürge filce eltünteti a karcolást. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket/tanácsotokat kérném: van valakinek tapasztalata a fórumon is reklámozott fix it pro anyaggal? Van néhány karcolás az autón, amit jóakaratú emberkék valszeg kulccsal gyártottak, és ha ez a tv shopos cucc valóban működne, az gyors megoldást jelentene nekem is. Bár őszintén szólva én nemigen hiszek a tv shopos dolgokban:-)

ELőre is kösz

Zoller

Hát az a reklám elég kamunak tűnik. És ha jól megnézed ott is igen csak gyenge felületi karcokat tüntetnek el vele. Ha kulccsal egészen az alapozóig lekarcolták akkor nem egyszerű a javítás. Ha vizesen nem látszanak a karcaid csak szárazon akkor polírral esetleg polir előtt egy 2000-es vizs csiszolópapírral el lehet tüntetni szépen és akkor nem kell minden második mosás után újra filcezned :D

Link to comment
Megosztás:

ma voltam kin kosival esőben vagy 2 órát..

egy csep víz se látszika kéderen,szóval az özönvízszerű mosáskor van ott csak víz, szerintem az nem ház :D

sőt még az is lee, amit Pepe mondott, hogy az ajtó aljában lévő lukakból folyik oda a víz,az ajtó nyitásakor.

Link to comment
Megosztás:

No, elkészült a bótisufnyitunying krómcsíkozás meg eltüntettem a feliratokat :D néhány fotó:

www.tvn.hu_8aa377a619335c8984875a328fd65129.jpg

www.tvn.hu_e55604a32cb4dafaaa6e8cbedb4656d4.jpg

www.tvn.hu_fcc2df9f60a31e84a91ed3895394091c.jpg

www.tvn.hu_6efaefa96925b54eaf9fb2e5d86edc40.jpg

www.tvn.hu_9193a8c92b8d0f48fb5f1f59b6b6fbf6.jpg

Nos? :) Asszonynak nagyon tetszik, szerinte nem lett picit sem kókány.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem lett rossz! :)

Link to comment
Megosztás:

Belső része fekete, külső perem ezüst :D :) én 1es Golf felniket csináltam meg úgy. Felrakom mostanában és küldök be róla képet :)

Dobjál fel képet, úgyis mindíg elhagyom a dísztárcsáket, alufelnire nem adok ki pénzt, most úgyis lentvan a nyári felni, lehet átpingálom.

Link to comment
Megosztás:

De cíííííííp ótóóóóóó. :)

Link to comment
Megosztás:

Dobjál fel képet, úgyis mindíg elhagyom a dísztárcsáket, alufelnire nem adok ki pénzt, most úgyis lentvan a nyári felni, lehet átpingálom.

Amint kész lesz a kocsi megtudom mutatni milyen,mert nincs róla kép jelenleg. Sztem ennek a caravannak nagyon jól áll. De nem csak szerintem . Rengeteget dob rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem komoly hogy besértődtél? :) :) :D

Szia!

Dehogyis! Úgy tűnt? :lol:

Csak azért fordult meg ez az egész fix it pro kósza gondolatként a fejemben, mert kb egy árban van egy políriztatással, ha úgy csináltatom. 1x már políroztattam az autót, az pár karcot eltűntetett egyébként.

Kösz a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.