Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

LAssan itt a hidegebb idő és a sok eső...NEm tudnátok ajánlani valami jobb ablaktörlő lapátot, mert a tacskós 300 Ftosokkal tele a...

Vagy esetleg linket is ahol jót lehet venni, egyáltalán mennyit ér meg.

üdv balázs

Igaza van hening cartársnak....kísérletezni kell! Az egyik kollégám sokat szenvedett a több mint 3ezer forintos valeos lapáttal. Nekem viszont tökéletesen bevált az 1400Ft-os nevesincs márka :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

LAssan itt a hidegebb idő és a sok eső...NEm tudnátok ajánlani valami jobb ablaktörlő lapátot, mert a tacskós 300 Ftosokkal tele a...

Vagy esetleg linket is ahol jót lehet venni, egyáltalán mennyit ér meg.

üdv balázs

jaja, igazat hazudnak a népek :P ember és szélvédő függő. Nekem amikor vettük rajta volt két szakadt champion, de még kicsit szakadtan is jobban törölt mint haverom ótóján a norauto gazdaságos (annyira nem is gazdaságos... :lol: :lol: ) Egy pár hónapja kapott bosch lapátokat mert már nagyon szutyok volt az előző (és mert bosch akcijjó volt :lol: ) , és ezekkel is nagyon meg vagyok elégedve. Volt akinek csíkozott a bosch, neki lehet hogy a szélvédője is más, nemtom, nekem bejött :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja, igazat hazudnak a népek ;) ember és szélvédő függő. Nekem amikor vettük rajta volt két szakadt champion, de még kicsit szakadtan is jobban törölt mint haverom ótóján a norauto gazdaságos (annyira nem is gazdaságos... :lol: :P ) Egy pár hónapja kapott bosch lapátokat mert már nagyon szutyok volt az előző (és mert bosch akcijjó volt :D ) , és ezekkel is nagyon meg vagyok elégedve. Volt akinek csíkozott a bosch, neki lehet hogy a szélvédője is más, nemtom, nekem bejött :lol:

néhány hete vittem szervízre a céges Vivarót!

mondtam a srácoknak a szervízbe, hogy "ablaktörlőlapát csere" címszó alatt tüntessenek fel nekem a számlán 2 db nagyon faccás gyári F Astra ablaktörlőlapátot :D :D

A számlára rá lett írva, hogy az is megvót ( mellesleg ami most rajta van a Vivarón az csak 1 éves, és alig használt állapotban van, bírja az még, sztem következőre is megjátszom ezt, és bespájzolok :D )!

De azért egy lityi olajat is lementettem a jobbik fajtából! ;) :lol:

A lapátok faccásan törölnek, igaz jó kis összegbe belekerült volna ....... 8.920 Ft :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

LAssan itt a hidegebb idő és a sok eső...NEm tudnátok ajánlani valami jobb ablaktörlő lapátot, mert a tacskós 300 Ftosokkal tele a...

Vagy esetleg linket is ahol jót lehet venni, egyáltalán mennyit ér meg.

üdv balázs

Nekem a gyári vált be a legjobban, több, mint másfél éve van fent, és még jó. Itt vettem őket, és olcsók.

Link to comment
Megosztás:

Inkább valamelyik jeladóhoz kell megszakító, hogy ne érezze az ecu és ne adja még a gyujtást se rá amotorra. Az ac az első amire gondonak és egy drót és 3perc és még én is áthidalom, hogy menjen a pumpa.

Tényleg? És ha a hátsó ülés alatt szakítottam meg a tápot akkor mit, és hol hidalsz át egy dróttal 3 perc alatt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Másszon a rosseb.

Nem kell nekem a te autód.

unokatesómnak volt a legjobb lopásgátlója akkor is :lol:

adott egy skoda 120-as, és egy srác, aki kívülről tudja melyik vezeték hova megy.... ;)

este kibelezte a verdát, reggel meg vissza mindent a helyére, és hajts :lol: :lol: :P

mindezt miután egyszer ellopták a verdáját (!!!! SKODA 120 !!!!! kb 1000éves, ki a franc lop ilyet :lol:, nah mindegy), és 500 méterre megfulladt alattuk, mert nem nyomták vissza a szivatót.... ( ez volt a verda jellegzetes betegsége, ilyenkor komplett gyertyapucolás következett volna, de az már kicsit feltűnőbb lett volna az út közepén, így a padka mellé gurultak, és otthagyták :D :D )

kb 2 óra múlva találta meg a rendőrség, de akkor is csak bejelentés alapján: "skoda 120 1,5 órája égő lámpákkal áll az út szélén! :D :D

Szóval házifeladat: mindenki tanulja meg melyik kábel hova megy, és aludjon a kábelkötegével!!!

SZÉP ÁLMOKAT!! :D

Link to comment
Megosztás:

:D -_- B) :D :D

Nagyim csinálta azt a zsigulinál egy időben hogy lehúzta az elosztóról a kábelt, és akkor ő most jól lopásgátolta. Amikor lehúztam az egyik gyertyakábelt és elvittem 3 hengerrel akkor meg csak pislogott ;) :D <_<

Ha valaki el akar vinni egy autót, akkor el is viszi. Annyit tudsz tenni hogy elveszed tőle a kedvét :rolleyes: A kábelköteget meg én spec. b.szhatom ha kiveszem. Legfeljebb nem tud majd szivargyújtani menet közben ha már behúzta-tolta. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyim csinálta azt a zsigulinál egy időben hogy lehúzta az elosztóról a kábelt, és akkor ő most jól lopásgátolta. Amikor lehúztam az egyik gyertyakábelt és elvittem 3 hengerrel akkor meg csak pislogott :D B) <_<

Ha valaki el akar vinni egy autót, akkor el is viszi. Annyit tudsz tenni hogy elveszed tőle a kedvét :rolleyes: A kábelköteget meg én spec. b.szhatom ha kiveszem. Legfeljebb nem tud majd szivargyújtani menet közben ha már behúzta-tolta. :D -_-

Igazad van! Ugyan az a szitu mint a kerékőr esetébe...ha odamegy egy profi, és úgy megy oda hogy neki kell az a felni, akkor akár 10 kerékőr is lehet rajta, akkor is elviszi! :D

Link to comment
Megosztás:

Igazad van! Ugyan az a szitu mint a kerékőr esetébe...ha odamegy egy profi, és úgy megy oda hogy neki kell az a felni, akkor akár 10 kerékőr is lehet rajta, akkor is elviszi! :D

A kerékőr arra jó hogy roncsolás nélkül ne lehessen kinyitni. Ha valakinek kell akkor lesz.rja hogy roncsolja vagy nem, letépi a rákba. Valamelyik ótós blogon volt egy skac akinek az átépített trabiját ellopták, aztán meglett, valami erdőben fejreállítva. Felnik levéve, ééééés, a pofátlanság: kerékőrök visszatekerve az agyba <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Átszerelgettem az elektromos ablakemelőt ( egyenlőre csak a bal oldalit!)

Képeket itt találtok rólla!

De ez a megoldás különösen tetszett! :rolleyes: 1 2

nem semmi megoldás ugye? <_< Az idióta inkább kifúrta mkor vezette a központizár vezetékeket, mintsem egyenként átdugdossa :D IDIÓTÁK VOLTAK A KÓKÁNYOLÓK!!! -_-

Nah mindegy, amúgy faccásan működik! B)

Link to comment
Megosztás:

Átszerelgettem az elektromos ablakemelőt ( egyenlőre csak a bal oldalit!)

Képeket itt találtok rólla!

De ez a megoldás különösen tetszett! :rolleyes: 1 2

nem semmi megoldás ugye? <_< Az idióta inkább kifúrta mkor vezette a központizár vezetékeket, mintsem egyenként átdugdossa :D IDIÓTÁK VOLTAK A KÓKÁNYOLÓK!!! -_-

Nah mindegy, amúgy faccásan működik! B)

Elárulom, az enyém is hasonlóan van megoldva, majd kéne szereznem ilyen fullos ajtóátvezető csatikat, amiben megvan az összes érintkező, és akkor kicserélném.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! nemtudom hova tartozik e téma ezért irom ide. x20xev caravan '97 kipufogó rendszer cserére szorul. köszönettel vennék mindenféle tanácsot pl gyári méretek vagy egyedi építés? katalizátrorról hogy derül ki ha már eldobós? esetleg kb ár/cím ötletek. nem feltétlen kell nekem hangos kipuff. ja és tapasztalatok fogyasztás/kipufogó rendszer ügyében! Köszi mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! nemtudom hova tartozik e téma ezért irom ide. x20xev caravan '97 kipufogó rendszer cserére szorul. köszönettel vennék mindenféle tanácsot pl gyári méretek vagy egyedi építés? katalizátrorról hogy derül ki ha már eldobós? esetleg kb ár/cím ötletek. nem feltétlen kell nekem hangos kipuff. ja és tapasztalatok fogyasztás/kipufogó rendszer ügyében! Köszi mindenkinek!

Katalizátor... Ha csörömpöl akkor öntsétek ki belőle a porcelándarabokat, ha nem csörömpöl akkor jó <_<

www.karkuskipufogo.hu én nem ismerem őket. Egyik ismerősöm csináltatta itt az autóját, ő meg volt elégedve. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Milyen módon van felfogatva? Most kaptam 1 emblémát, ami méretben passzol, de nem merem a régit feszegetni, amíg nem tuti, hogy ugyanolyan.

Azt nem tudom, hogy a gyári hogyan van felfogatva, úgy rémlik két kis pöcök ami két kis technikai furatba "kapaszkodik". Linket amit küldtem, az csak krómozott matrica :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.