Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy van-e vmi különbség egy 95-ös és egy 2001-es F Astra középső dobjában? C14SE és X14NZ.

Azért kérdezem, mert a Unix oldala az Si-hez kidob vagy négy márkát, az NZ-hez meg csak vmi olaszt, ami drágább is.

A dob egyforma, de a felfogatás nem. A gumibak is más....

Link to comment
Megosztás:

És milyen tüneteket okozott? Vagy csak kiváncsi voltál milyen bellül? :lol:

Először csak komolyabb hangja lett, aztán szépen zörgött benne minden. Fater kocsiján volt, nemtom dinamikában mit vett észre, egyébként előtte 1 hónappal volt zöldkártyán :lol:

Az én dobom nem volt ilyen rendes, a zöldkártya napján kellett cserélni :lol: Boltos gyerek adott ugy. dobot, azt mondta csehszlovák :lol: , faca mondom, remélem faros Skodára tervezték.

Link to comment
Megosztás:

Nem a 60 ezer számít, hanem a 8 év! Hajtva 100 ezer km és 3 év! :lol:

Na ebből a 3 év bejött! Múlt héten lekéredzkedett a hátsó dobom, nem karistolt, csak a pánt elrohadt, és a maradékon lógott, kalimpált. Gyorsan felkötöttem redőnygurtnival :lol: Este mikor felraktam az újat, megjárattam, éreztem a kezemmel, hogy kifúj a dob elején :lol: Azóta már hallom is. 3évig bírta, úgyhogy zk-ra megint új dobbal megy.

Amúgy megvettem faternak a középdobot, majd hétvégén kiderül, hogy beborul. Katalógus szerint egyforma a felfogatásunk.

Link to comment
Megosztás:

Hát a katalizátorba honnan kerül? Ha kevesebbet engedek a motorba, kevesebb is távozik belőle. :lol:

Motor által beszívott levegő? Égéstermékek? A katalizátor működése során bizonyos károsanyagokat vízgőzzé alakít. Hülye katalizátor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.