Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Elvittem ma a főnököm Boxerét kasztnishoz, meg el is mentem érte, a bal küszöb volt kirohadva olyan fél méteren. Tök szimpatikus ürge volt a lakatos, meg is beszéltem vele egy randit jövő hétre az Opellal. De amikor megláttam a foltozást... :lol: szépen rápöttyögette a lemezt a másikra, nem tudom egyáltalán kiflexelte-e a régit alóla? Mikor kiértünk a napfényre akkor láttam hogy 3-4 centi hosszan már el is engedte a heggesztés, meg átlyukadt a lemez. Azt mondta hogy kell rá üveghátó meg gitt, és oké lesz. :lol: Meg hogy lekezelte allulról rozsdagátló alapozóval, meg alvázvédővel, kivül meg majd fújjuk le a gittelés után. Alámásztam és bizony csak kátrányt láttam jó vastagon, alapozó volt-e alatta ki tudja. Nem kért sokat 3 ezer forintot. Azt mondta az Astrán 8 ezerért cseréli az ívet +anyagköltség. Búcsuzóul megkérdezte akkor jövő héten? Mondtam meglátjuk, nem biztos hogy odaérek. :lol: Vagy ennek így kell működnie? Ha nagyon felhúzom magam veszek CO-t aztán nekilátok itthon, mert szerintem így én is meg tudom csinálni a többit meg a gitt eltakarja, ahogy a mester mondta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvittem ma a főnököm Boxerét kasztnishoz, meg el is mentem érte, a bal küszöb volt kirohadva olyan fél méteren. Tök szimpatikus ürge volt a lakatos, meg is beszéltem vele egy randit jövő hétre az Opellal. De amikor megláttam a foltozást... :lol: szépen rápöttyögette a lemezt a másikra, nem tudom egyáltalán kiflexelte-e a régit alóla? Mikor kiértünk a napfényre akkor láttam hogy 3-4 centi hosszan már el is engedte a heggesztés, meg átlyukadt a lemez. Azt mondta hogy kell rá üveghátó meg gitt, és oké lesz. :P Meg hogy lekezelte allulról rozsdagátló alapozóval, meg alvázvédővel, kivül meg majd fújjuk le a gittelés után. Alámásztam és bizony csak kátrányt láttam jó vastagon, alapozó volt-e alatta ki tudja. Nem kért sokat 3 ezer forintot. Azt mondta az Astrán 8 ezerért cseréli az ívet +anyagköltség. Búcsuzóul megkérdezte akkor jövő héten? Mondtam meglátjuk, nem biztos hogy odaérek. :D Vagy ennek így kell működnie? Ha nagyon felhúzom magam veszek CO-t aztán nekilátok itthon, mert szerintem így én is meg tudom csinálni a többit meg a gitt eltakarja, ahogy a mester mondta. :lol:

röviden, tömören :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvittem ma a főnököm Boxerét kasztnishoz, meg el is mentem érte, a bal küszöb volt kirohadva olyan fél méteren. Tök szimpatikus ürge volt a lakatos, meg is beszéltem vele egy randit jövő hétre az Opellal. De amikor megláttam a foltozást... :lol: szépen rápöttyögette a lemezt a másikra, nem tudom egyáltalán kiflexelte-e a régit alóla? Mikor kiértünk a napfényre akkor láttam hogy 3-4 centi hosszan már el is engedte a heggesztés, meg átlyukadt a lemez. Azt mondta hogy kell rá üveghátó meg gitt, és oké lesz. :lol: Meg hogy lekezelte allulról rozsdagátló alapozóval, meg alvázvédővel, kivül meg majd fújjuk le a gittelés után. Alámásztam és bizony csak kátrányt láttam jó vastagon, alapozó volt-e alatta ki tudja. Nem kért sokat 3 ezer forintot. Azt mondta az Astrán 8 ezerért cseréli az ívet +anyagköltség. Búcsuzóul megkérdezte akkor jövő héten? Mondtam meglátjuk, nem biztos hogy odaérek. :lol: Vagy ennek így kell működnie? Ha nagyon felhúzom magam veszek CO-t aztán nekilátok itthon, mert szerintem így én is meg tudom csinálni a többit meg a gitt eltakarja, ahogy a mester mondta. :lol:

Így köll ezt csinányi!

http://kepfeltoltes.hu/090122/95375813923_...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát én is ilyenre gondoltam. Lehet nyakamba veszem a várost, aztán minden kasztnis udvarán megsasolom a kocsikat. Addíg megyek amíg olyant nem látok ami nekem is tetszik. Hány pár cipőt vegyek? :lol: De egyre jobban foglalkoztat a gondolat., hogy veszek CO-t. Most amúgy is csak allul kellene renoválni, ott úgysem látszik, lehet gyakorolni. Mondjuk most a főnök odaigérte kölcsön az övékét, először kivárom mi lesz ebből. Akkor csak palack kell meg drót.

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.