Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol:

a meló egy délután volt, mert én csináltam.

a rács egy ford fiesta lököséből van.

Sufni tuning, van is egy két hiba, de ez a maszk egyébként is törött az őzikés esetem óta, a rács vagy 10helyenel volt repedve, na meg ezen jel sincs <_<

flexek kivágtam hogy ne legyen benne a jel helye, meg a gyári rácsok nútja, és beraktam a rácsot, ragaztottam kötöttem, amit épp alkalmazni lehetett.

ha megnézitek abban a mappában már van egy kép, ahol rajta is van.

De akkor te is fújtad?

Link to comment
Megosztás:

És a jel mélyedése? :lol:

Komolyan érdekel ám.

tudtam hogy csinálni kellett volna képeket :lol:

de komolyan mondom:

szigetelőszalaggal összekötöttem a jel mélyedésnek peremét,a nútok szélével, és igyekeztem ívesre húzni, abból csináltam egy papír sablont, és alul felül azzal jelöntem ki és annak a mentén vágtam ki flexxel.

nem kis meló volt... de nincs 7 ezrem sajna....

fillérbaszóság van, na meg törött a maszkom alaból, max veszek ujat alapon indultam neki, <_<

Link to comment
Megosztás:

de nincs 7 ezrem sajna....

fillérbaszóság van, na meg törött a maszkom alaból, max veszek ujat alapon indultam neki, :lol:

Hát igen....sajna a tuning pénzbe kerül. Világos, és ebben neked van igazad, hogy a te megoldásod ingyen van :lol: De ha most vitatkozni akarnák, akkor mondhatnám azt is hogy törött maszkot akármilyen bontóba ingyen guberálhatsz...7000 ezer forint pedig igazán nem sok érte :lol:

Na tessék...máris vitatkozok <_< Ezer bocs :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen....sajna a tuning pénzbe kerül. Világos, és ebben neked van igazad, hogy a te megoldásod ingyen van :lol: De ha most vitatkozni akarnák, akkor mondhatnám azt is hogy törött maszkot akármilyen bontóba ingyen guberálhatsz...7000 ezer forint pedig igazán nem sok érte :lol:

Na tessék...máris vitatkozok <_< Ezer bocs :lol:

de ha eccer nincs 7 akkor csak sok? :lol:

törött maszk? ha találkozol eggyel ingyen, akkor hozd el nekem :lol:

mert én még sokdarabba törtet se találok ingyen.

Link to comment
Megosztás:

A hűtőmaszkról jut eszembe. Tegnap "kimostam" a hűtőrendszert. Azért az idézőjel mert azért nem olyan alaposan mint azt talán kellene. Leszedtem a hűtőt, átnyomattam a csapról vizzel és visszaraktam. Kimostam a kiegyenlitőtartályt majd feltöltöttem tisztán ioncserélt vizzel. Hagytam hogy átforgassa a vizet/kilégtelenitődjön majd ismét leengedtem a hűtőnél a vizet és újra feltöltöttem - de nem tettem bele fagyállót mé mert még egyszer le akarom cserélni ilyen módon. Közben leszedtem a "téliesitő" műanyag lapot a rácsról - nem olyan régen irta itt valaki, hogy az van ott és ki lehet szedni, nem is tudtam <_< . Arra lettem figyelmes, hogy a vizhőfok mutató most már csak 90 és 95 között mozog menet közben, pedig már szinte nyári a meleg és ilyenkor nekem 95 fölé szokott mászni. A ventillátor 100 alatt kapcsol és nem is engedi fölé, pedig álló helyzetben meg az fölé szokott kúszni. Gondolom ez annak a következménye lehet, hogy be voltak rakódva a jeladók. Vagy lehetséges hogy a valós vizhőfok is magasabb volt előtte és nem csak a mutatóm csalt?

...bocsi, ha nem megfelelő topic-ba irtam, de részben ide is passzol.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hűtőmaszkról jut eszembe. Tegnap "kimostam" a hűtőrendszert. Azért az idézőjel mert azért nem olyan alaposan mint azt talán kellene. Leszedtem a hűtőt, átnyomattam a csapról vizzel és visszaraktam. Kimostam a kiegyenlitőtartályt majd feltöltöttem tisztán ioncserélt vizzel. Hagytam hogy átforgassa a vizet/kilégtelenitődjön majd ismét leengedtem a hűtőnél a vizet és újra feltöltöttem - de nem tettem bele fagyállót mé mert még egyszer le akarom cserélni ilyen módon. Közben leszedtem a "téliesitő" műanyag lapot a rácsról - nem olyan régen irta itt valaki, hogy az van ott és ki lehet szedni, nem is tudtam <_< . Arra lettem figyelmes, hogy a vizhőfok mutató most már csak 90 és 95 között mozog menet közben, pedig már szinte nyári a meleg és ilyenkor nekem 95 fölé szokott mászni. A ventillátor 100 alatt kapcsol és nem is engedi fölé, pedig álló helyzetben meg az fölé szokott kúszni. Gondolom ez annak a következménye lehet, hogy be voltak rakódva a jeladók. Vagy lehetséges hogy a valós vizhőfok is magasabb volt előtte és nem csak a mutatóm csalt?

...bocsi, ha nem megfelelő topic-ba irtam, de részben ide is passzol.. :lol:

Szerintem ha rendesen ingadozik a vízhűfok, tehát látod a termosztát nyitást, meg bekapcsol a venti is, akkor nem kell aggódni miatta. Nekem is csal az órám, mert a réginél 100-nál volt a piros, ennél meg 110-nél van, de néha ránézek, hogy mászkál-e azt jónapot. Végülis az a lényeg, hogy ne forrjon fel, meg ne maradjon a kékbe.

Link to comment
Megosztás:

Miért éjszaka fotóztad le?

Én gyári maszkot tettem fel. <_<

mert akkor lettem kész vele.

de csak most csak neked :

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=5d97e7352...&aid=150222

nekem direkt az volt a lényeg, hogy ne legyen gyári :lol:

ezt mivel lehet szépen leszedni?? amint látszik, jelentős részét márleszedtem, még díszléccel együtt, de ami fent maradt, azt csak nagyon nehezen tudom csipegetni... és nem akar jönni... oldószerezni nem merem, nehogy megcsorogjon, és marjon a lakon..

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=5d97e7352...&aid=150222

Link to comment
Megosztás:

szerintem szétszakítja a gép fejét, na meg nincs is ...

ez az a kétoldalas ragasztós cucc, az a szivacsos

Én ugy szedtem le, hogy kiálltam vele a napra, had forrósodjon fel az egész. Egy kiélezett fadarabbal ovatosan letoltam a felpuhult szivacsoz izét, a maradék ragacsot pedig higítóval ledörzsöltem.

Link to comment
Megosztás:

Én ugy szedtem le, hogy kiálltam vele a napra, had forrósodjon fel az egész. Egy kiélezett fadarabbal ovatosan letoltam a felpuhult szivacsoz izét, a maradék ragacsot pedig higítóval ledörzsöltem.

hőlégfúvóval ez volt a tervem, de most az meghalt... de kint hagytam most a napon, igaz pont nem azt az oldalát éri <_<

majd délután átálok vele úgy, és akkor meglátom.

Link to comment
Megosztás:

mert akkor lettem kész vele.

de csak most csak neked :

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=5d97e7352...&aid=150222

nekem direkt az volt a lényeg, hogy ne legyen gyári :lol:

Apád leszedi a fejedet! :lol: :lol: ..de jó lett, tetszik nekem is...habár nekem úgy jobban tetszene - ha az enyémre kellene - ha az a rács közelebb lenne a maszk külsejéhez, akár teljesen egy vonalban vele. :lol:

ezt mivel lehet szépen leszedni?? amint látszik, jelentős részét márleszedtem, még díszléccel együtt, de ami fent maradt, azt csak nagyon nehezen tudom csipegetni... és nem akar jönni... oldószerezni nem merem, nehogy megcsorogjon, és marjon a lakon..

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=5d97e7352...&aid=150222

Lepottyant vagy le akarod az összeset szedni? Nekem van melóból jófajta ragacsom - kaucsuk, vagy mi a szösz - azt rakják a tüllékbe majd főnözik és befolyik a vezetékek közé hogy menjen bele az újgazdag ötös bömbiébe a viz. Alapból is jól tapad/szigetel, többször használtuk már ide-oda, és nagy meleg kell neki hogy megolvadjon. Azzal fel lehetne tapasztani, szerintem. :lol: ...vagy nem? Postázzak egy marékkal? <_<

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg,

Ha nem is nagyon de máslegyen mint a többi. :lol:

A díszlécre Tiv mondta a tutit. :lol:

na ja <_<

enyém elég sok helyen meg van már változtatgatva, de nem egetverően nagy dolgok, hanem kicsi apróságok.

van egy két szembetűnő is... de a többsége apróság.

Link to comment
Megosztás:

Apád leszedi a fejedet! :lol: :lol: ..de jó lett, tetszik nekem is...habár nekem úgy jobban tetszene - ha az enyémre kellene - ha az a rács közelebb lenne a maszk külsejéhez, akár teljesen egy vonalban vele. :lol:

Lepottyant vagy le akarod az összeset szedni? Nekem van melóból jófajta ragacsom - kaucsuk, vagy mi a szösz - azt rakják a tüllékbe majd főnözik és befolyik a vezetékek közé hogy menjen bele az újgazdag ötös bömbiébe a viz. Alapból is jól tapad/szigetel, többször használtuk már ide-oda, és nagy meleg kell neki hogy megolvadjon. Azzal fel lehetne tapasztani, szerintem. :lol: ...vagy nem? Postázzak egy marékkal? <_<

gondolkoztam én is azon, hogy egészen egyszintbe hozzam vele, de eléggé gyengus volt mikor kivágtam ezt az íves formát, meg a rácsnak is van egy hajlata.

egyébként én meg pont olyat szeretnék legközelebb, ami befelé van a rács, mélyebben vagy hogy mondjam, az szemöldökkel, meg egy feekte angel eyes el elég durván nézne ki :lol:

köszi nem kell ilyen ragacs, majd teszek alá ugyan ilyet, csak előtte jobban megpucolom a felületet, és nem fog elválni, meg egy kicsit hátrébb rakom, és akkor nemfogja leverni az első ajtó az orrát a lécnek.

__________________________________

na első kör megvolt, ez a melegítés tényleg sokat segített, de egyenlőre csak kettévált ez a köcösg ragacs, és még szinte ugyan úgy néz ki a kocsi... lejött egy réteg róla, de a felületet ugyan olyan mértékben fedi, most megint melegedhet, egy óra mulva megint megnézem, hátha letudom tolni már a fakanállal.

Link to comment
Megosztás:

Amikor kivettem az emelőt a tankszerelésnél, észrevettem pár rozsdafoltot a pótkerék alatt. Gondolotam csiszpapír, rozsdamaró, alapozó, meg festék. Hát hogyne! <_<

588467921P4220002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mivel más nincs kéznél epokittel becsináltam a likat. Aztán majd ha megköt lecsiszolom, meg lefestem.

Link to comment
Megosztás:

Amikor kivettem az emelőt a tankszerelésnél, észrevettem pár rozsdafoltot a pótkerék alatt. Gondolotam csiszpapír, rozsdamaró, alapozó, meg festék. Hát hogyne! <_<

Mivel más nincs kéznél epokittel becsináltam a likat. Aztán majd ha megköt lecsiszolom, meg lefestem.

nem láttam még közelről olyat

milyen anyag az??

keményre gáztömörre köt? mert ha igen, akkor tökéletes oda.

Link to comment
Megosztás:

nem láttam még közelről olyat

milyen anyag az??

keményre gáztömörre köt? mert ha igen, akkor tökéletes oda.

Ehhez hasonló. Kétkomponensű, 24 óra alatt keményedik ki szobahőmérséleten. Vízálló, enyhén sav, és lúgálló. Ha megköt örök darab, fúrható, csiszolható. Én az asszony kismociján ragasztottam össze vele a kuplungszerkezetet. Mindíg letekeredett az anya és lenyalta a menetet. Meguntam vettem ilye akkor 1000 forintért, azóta szét se lehet robbantani. Ilyen volt a Rendőrakadémiában is, amikor kicserélték samponra. Biztos láttad. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ehhez hasonló. Kétkomponensű, 24 óra alatt keményedik ki szobahőmérséleten. Vízálló, enyhén sav, és lúgálló. Ha megköt örök darab, fúrható, csiszolható. Én az asszony kismociján ragasztottam össze vele a kuplungszerkezetet. Mindíg letekeredett az anya és lenyalta a menetet. Meguntam vettem ilye akkor 1000 forintért, azóta szét se lehet robbantani. Ilyen volt a Rendőrakadémiában is, amikor kicserélték samponra. Biztos láttad. :lol:

ebből aképből sokat látok <_<

majd ha felkented muti.

kétkomponensűvel ragasztottam már én is...

de nemvagyok odáig érte, a maszkomat most azért kellett ujraragasztani, mert annyira jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.