Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Egy jobb felbontású képet tudsz küldeni róla? csináltatok én ilyen matricát haverral :P -_-

De amúgy komolyan, én is úgy gondoltam hogy ha van kártya, meg raginya akkor nem kötözködhet az közeg. ;) Anno a céges incán volt faca fekete fólia, műszakira mindig nyáron ment letekert ablakokkal :D aztán egyik télen megfogták a kékek. Srác ott lekaparta a fóliát az út szélén és elengedték :D :P de annak a fóliának semmilyen engedélye nem volt, viszont jól nézett ki ;)

Létezik hogy a suzuki képes kiadni egy gyári cuccot ami szabálytalan? ;) :P ;)

Ha jól látom, ez az én autóm.

Simán felragasztották ezt a matricát az első ajtó ablakaira is, a folia alá. Amit ugye nem is lehetett volna foliázni. Egy éve fenn van a folia, de sosem bacogattak miatta a rend éber őrei.

Amúgy, Zircen fóliázták.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól látom, ez az én autóm.

Simán felragasztották ezt a matricát az első ajtó ablakaira is, a folia alá. Amit ugye nem is lehetett volna foliázni. Egy éve fenn van a folia, de sosem bacogattak miatta a rend éber őrei.

Amúgy, Zircen fóliázták.

műszakin volt azóta az autó?

Link to comment
Megosztás:

Még nem, de ez nem gond. Az előző autóm, Omega, ugyanigy volt foliázva, ötezerrel drágább volt a műszaki, de nem kellett levenni a foliát. A szerelőm nem a KPM hez vitte. ;)

KPM be még könyebben meg lehet oldani ;)

ott is vmivel drágább és annyi

attól függ ki vizsgáztatja

meg mennyire vagy jóban vele

én inkább a rendőröktől félek...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem találok sehol opel astra 95' 1,6i 5 ajtóshoz tanksapka ajtót.(fehér)

Se újjat se használtat...Valaki tudna nekem segíteni?

laszlo2.nagy@gmail.com

banner768.jpg

Kifejezetten Opel típusokkal foglalkozó használt autó oldalunk elindult!

Az autók mellett opel alkatrészeket és kocsidhoz illeszkedő kiegészítőket is találhatsz a hirdetések között.

Keress itt, hirdess rajta, vagy csak nézelődj.

Az oldal fejlesztése folyamatos, hamarosan cikkek, információk is olvashatók majd a hirdetések mellett.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek!!!

Értsétek már meg! Ha van "H" matrica, akkor nem köthet bele a rendőr, még az első ablakokba se!!!! Ez bizonyítot!

Sajnos beleköthet. Elküldhet szigorított kpm-re, megvan a joga hozzá.

Egyébként a matrica nem elég, plasztik műbizi kell hozzá.

De a múltkori rendőr szerint a forgalmiba is be kellene lenni jegyezve, persze ezt leírva még nem láttam sehol ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem papír van, ;)

2x állítottak meg mióta rajta van a fólia,de nem szóltak semmit.

A forgalmi mellett van,ha akarja megnézi, ha nem,akkor nem.

De már kb két-három éve nem lehet papír alapút kiadni (vagyis nem ér semmit), az azóta készült fóliázásokról csak

plasztik kártyás műbizi adható, a papír nem ér semmit. Régieknél érvényes csak.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos beleköthet. Elküldhet szigorított kpm-re, megvan a joga hozzá.

Egyébként a matrica nem elég, plasztik műbizi kell hozzá.

De a múltkori rendőr szerint a forgalmiba is be kellene lenni jegyezve, persze ezt leírva még nem láttam sehol ;)

Küldjön...ha nincs jobb dolga ;)

plasztik műbizim van nekem is.... ;)

Link to comment
Megosztás:

De már kb két-három éve nem lehet papír alapút kiadni (vagyis nem ér semmit), az azóta készült fóliázásokról csak

plasztik kártyás műbizi adható, a papír nem ér semmit. Régieknél érvényes csak.

nemtom, de vizsgabázison úgy kezdik: ajtó kinyit nézi van e vmi, ha van kapard le, ha nincs kezdheti a vizsgát.

direkt kérdeztem, hogy most ha én papírosan drágapénzért csinálom, akkor lehet e válasz : NEM

Link to comment
Megosztás:

fóliázáshoz hozzászolnék: én 1 hete csináltattam: csak a hátsó ajtókon és a hátsó ablakon engedélyezett (hátsó ajton is csak akkor ha van két oldalsó tükröd:)). AZ ELSŐ AJTÓKON mübizonylattal sem szabályszerű, TILÓS. Hátsó ajtókon is csak akkor érvényes ha az ablakon rajta van a mübizonylat azonositója. nekem a gyerek aki csinálta azt mondta hogy a rendőr és a müszakin nem is nagyon kérik a müszaki bizonylaton ha az üvegen rajta van az a szám. Ha az üvegen nincs rajta az azonositó akkor müszakin bukta.

jah és papir kártyás mübizonylatott kaptam? plasztik az milyen??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.