Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Most rolós nincsen, egy sima, 4 fokozatú ablak, erősen sötétített üveggel kerül 40-be, beszerelés 20-ba, ezek már áfás árak, szóval egy sima egyszerű cucc 60 ropi mindennel együtt. napfénytető erről a típusról van szó.

Csináltasd meg, mondd el milyen, és ha jó, mi is elgondolkodunk rajta ;)

Én ezen a kecskemétin gondolkodom, ott ennél kicsivel olcsóbb a dolog. De munka után megnézem kollégám autóján, hogy milyen is pontosan, mert ő is ott csináltatta Kecskeméten!

Link to comment
Megosztás:

Csináltasd meg, mondd el milyen, és ha jó, mi is elgondolkodunk rajta ;)

Én ezen a kecskemétin gondolkodom, ott ennél kicsivel olcsóbb a dolog. De munka után megnézem kollégám autóján, hogy milyen is pontosan, mert ő is ott csináltatta Kecskeméten!

Ez a webasto cucc viszont tényleg jól néz ki, mármint ahogy meg van csinálva, és amiket linkeltem beszereléses képek is igényes munkáról tesznek tanúbizonyságot.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tekerős gyári tetőablakom van, de én is szeretném kicserélni elektromosra. Ugy tudom a gyári astra elektomos részén kivül, még a Vectra A jó bele.

Az elhuzható roloval van kis gondom, ha elhuzom legalább félig hátra, akkor rossz uton nagyon zörög. Mi lehet a baja? Le kell szednem ehhez a tetőkárpitot?

Nagyon idegesít.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tekerős gyári tetőablakom van, de én is szeretném kicserélni elektromosra. Ugy tudom a gyári astra elektomos részén kivül, még a Vectra A jó bele.

Az elhuzható roloval van kis gondom, ha elhuzom legalább félig hátra, akkor rossz uton nagyon zörög. Mi lehet a baja? Le kell szednem ehhez a tetőkárpitot?

Nagyon idegesít.

Nekem ha teljesen hátra van húzva akkor zörög picit. Le kell szedni a tetôkárpitot s utánahúzni a csavaroknak. De a zenét még mindig könnyebb megwattolni ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem tekerős gyári tetőablakom van, de én is szeretném kicserélni elektromosra. Ugy tudom a gyári astra elektomos részén kivül, még a Vectra A jó bele.

Az elhuzható roloval van kis gondom, ha elhuzom legalább félig hátra, akkor rossz uton nagyon zörög. Mi lehet a baja? Le kell szednem ehhez a tetőkárpitot?

Nagyon idegesít.

Ha elektromosra akarod cserélni...esetleg:

http://racing-bazar.hu/alkatresz/kasztni/f...es_g_astra_ajto

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.