Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Balesetmentes Újesztendőt Mindenkinek!

Több hete párásodik a jobb első index lámpaburám. A fórumon találtam néhány korábbi bejegyzést, de azok vagy a fényszórókra vagy a hátsó lámpákra vonatkoztak. Tudna valaki egy újévi tippel szolgálni, hogyan szüntessem meg ezt a jelenséget?

Valószínű elengedte már valahol a ragasztó a búra és lámpatest találkozásánál. Én egy búrát már elvesztettem, csak ugy minden fizikai behatás nélkül. Amig megvan a búra, esetleg kiszedve körbenyomhatod szintelen sziloplasztal. De szerintem előbb utóbb csere lesz a vége.

Link to comment
Megosztás:

Balesetmentes Újesztendőt Mindenkinek!

Több hete párásodik a jobb első index lámpaburám. A fórumon találtam néhány korábbi bejegyzést, de azok vagy a fényszórókra vagy a hátsó lámpákra vonatkoztak. Tudna valaki egy újévi tippel szolgálni, hogyan szüntessem meg ezt a jelenséget?

Olyan 1000huf az utángyári.

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Olyan kérdésem lenne, hogy angel eyes lámpából van 91-94 és van 94-98... Szóval mi a különbség a 2 típus között?Ha van egyáltalán?Egy 92esbe belepasszol a 94-98?Vagy csak hiú ábránd? B)

Nekem 92es tehát 91-94-est kellene választani, viszont a hűtőrács is 92es és trágyán áll rajta (92es A.E. van egy plusz fül ami a kasztnihoz fogja)

Mondjuk egy hűtőrács 3-4 ezer míg egy angel 35-40K.

Ezt fontold meg

Link to comment
Megosztás:

És xenon szett nélkül mennyire lehet ezekkel az angel eyes fényekkel látni éjszaka? Értem ez alatt, hogy H1 és H7-es izzókkal milyen fénye van?

Link to comment
Megosztás:

És xenon szett nélkül mennyire lehet ezekkel az angel eyes fényekkel látni éjszaka? Értem ez alatt, hogy H1 és H7-es izzókkal milyen fénye van?

elég halovány...nem igazán lehet rendesen látni vele, de mióta kozmodiszket használok már újra dobálhatom az unokáim B)

kell bele a xenon ;)

Link to comment
Megosztás:

gondolkodtam h felrakok gyári lámpaspriccnit dísznek...de aztán mégsem...

nameg nem lila xenont kell bele venni, amit tuti biztos h kiszúrnak, hanem fehéret. 4300-6000k

kárvájlingon most egy golfos gyerek vett gyári hella automata magasság állító cuccot...elvileg a hella honlapján ott az ár, de még nem néztem meg.

vizsgára meg kikerül a xenon.

Link to comment
Megosztás:

????? B)

Szerintem azokra a fos "kínai xenonra" gondol, ami tényleg vakít és aminek a büntetésével én is egyetértek, mert k.va zavaró.

Egy normális Xenon a szembejövőt sem vakítja. Legalábbis én már láttam olyat, ami egyáltalán nem volt zavaró, igaz ez nem is egy óccó ótón volt...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azokra a fos "kínai xenonra" gondol, ami tényleg vakít és aminek a büntetésével én is egyetértek, mert k.va zavaró.

Egy normális Xenon a szembejövőt sem vakítja. Legalábbis én már láttam olyat, ami egyáltalán nem volt zavaró, igaz ez nem is egy óccó ótón volt...

Nem is a xenon olcsósága a legzavaróbb szembejövéskor, hanem hogy sokan berakják a prizmás üvegű lámpákba,

amik aztán jól megszórják azt a 3x erősebb fényt, és vakít mint állat. Csak sima üveges fényszóróba jó xenont

rakni, pl gyári f astra lámpában is vakít. B)

Link to comment
Megosztás:

????? B)

van 10k, 12k-s xenon is, ezek már inkább lilák meg rózsaszínűek.

1 nem lehet vele látni

2 távolról kiszúrják h nem halogen izzó+ugye nem is lehetne használni ilyen szint

Nem is a xenon olcsósága a legzavaróbb szembejövéskor, hanem hogy sokan berakják a prizmás üvegű lámpákba,

amik aztán jól megszórják azt a 3x erősebb fényt, és vakít mint állat. Csak sima üveges fényszóróba jó xenont

rakni, pl gyári f astra lámpában is vakít. :blush:

így van. ;) nekem is olcsó xenon van menne, nincs semmi baj vele. nem villognak, nem vakít, és látok vele

Link to comment
Megosztás:

sajnos szerintem lejárt az utólagos xenonok ideje.. jelenleg ha pesten lát a rendőr egy utólagos xenont és utánna látja h nem gyári az autód miatt már szed is ki a sorból....3 dolog amivel KPM re küldték a turbós srácot... xenon, nincs rendszámtábla világítás, hangos kipuf...

Link to comment
Megosztás:

sajnos szerintem lejárt az utólagos xenonok ideje.. jelenleg ha pesten lát a rendőr egy utólagos xenont és utánna látja h nem gyári az autód miatt már szed is ki a sorból....3 dolog amivel KPM re küldték a turbós srácot... xenon, nincs rendszámtábla világítás, hangos kipuf...

eddig szerencsére megúsztam, pedig volt olyan h üllöin lámpánál mögöttem tranzittal voltak és keresztbe meg elmentek skodrival..bár ha látom h kikanyarodik elém akkor letekerem a földre, hátha segít<_<

Link to comment
Megosztás:

eddig szerencsére megúsztam, pedig volt olyan h üllöin lámpánál mögöttem tranzittal voltak és keresztbe meg elmentek skodrival..bár ha látom h kikanyarodik elém akkor letekerem a földre, hátha segít<_<

az angelt? mert azt tekergettem kb fél óráig mire fentebb ment 3centit B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.