Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak ha össze akarod töretni a gurcsid, úgyhogy inkább vegyetek neki egy másikat amiért "nem lenne kár", amit nem sajnáltok ha törik.

Az a röhej, hogy több mint 4 milla volt/van az a szekér, ráadásul lízinges, könnyű préda volt -nem vigyáz rá.

Nna ez már inkább chat-be tartozó volt, bocs, OFF...

Link to comment
Megosztás:

Ha astráról van/lenne szó, bontóból 5e a sértetlen lökös <_<

Na igen -azt gyorsan tudnék keríteni aprópénzért de mivel off márkáról van szó, most írjam hogy Fiat Panda? Beszélhetek én neki, hogy: OPEEEELT!!!

Link to comment
Megosztás:

vagy moderációs alapelv, hogy más márka az off? ha igen, akkor mea culpa.... <_<

Van egy olyan, hogy GYIK, ha esetleg átolvasod...

Na most mivel ez egy Opelos fórum egyértelműen OFF márka.

Link to comment
Megosztás:

Van egy olyan, hogy GYIK, ha esetleg átolvasod...

Na most mivel ez egy Opelos fórum egyértelműen OFF márka.

Akkor nekem minden hozzászólásom OFF :huh: . Ezt kéretik a jövőben figyelembe venni, ne kelljen már minden hozzászólást OFF-al kezdenem... :D

A műanyag hegesztéshez: nem biztos hogy a legolcsóbb a legjobb választás. Ismerős megjavíttatta ócsóé', de felrakásnál szét is jött <_< . Jó hogy addigra le is fényeztette :lol: . Vissza a műanyagoshoz javíttatni (ezt ingyé ugye), de a fújásért megint csengethetett.

Mondjuk ha fényezetlen, akkor no problem :D .

Link to comment
Megosztás:

Ragasztva vannak. Én egy másik tipusú autónál láttam (igaz ez hátsó szélvédő volt), hogy úgy vették ki, hogy egy acélhuzalt (pl. zongorahúrt) átfűztek egy helyen a kédergumi és a szélvédő között, és ketten a huzal végeit fogva fűrészelő mozgással végigvágták a ragasztást, és szépen kijött a szélvédő, sőt még a kédergumi is túlélte.

Jó oda a CO drót is.

Nem kell megijedni,ha elkezd füstölni a drót csak be kell fújni kicsit fúró-üregelő spray-vel. <_<

Link to comment
Megosztás:

Van egy olyan, hogy GYIK, ha esetleg átolvasod...

Na most mivel ez egy Opelos fórum egyértelműen OFF márka.

Nincs egy olyan, hogy GYIK, szóval nem tudom átolvasni.

Viszont helyette elolvastam a moderálási alapelveket, a fórum szabályzatot, az etikai szabályokat, de sehol nem találtam olyan pontot, ami megtiltaná más autótípusok nevének említését. Olyat olvastam, hogy tartalmi rombolás, ezt most épp folytatom, de abba is hagyom.

Záróakkordként nagyon hálás lennék, ha Sanci cartárs megmutatná a más autótípusok Offtopic voltára vonatkozó szabályzati pontokat.

uff és vége

Link to comment
Megosztás:

A műanyag hegesztéshez: nem biztos hogy a legolcsóbb a legjobb választás. Ismerős megjavíttatta ócsóé', de felrakásnál szét is jött <_< . Jó hogy addigra le is fényeztette :D . Vissza a műanyagoshoz javíttatni (ezt ingyé ugye), de a fújásért megint csengethetett.

Mondjuk ha fényezetlen, akkor no problem :huh: .

Hát ez az! "Ismerős megjavíttatta ócsóé',"

Én az enyémet elől hátul kissé törött, nyomott fekete lökössel vettem. Kijavíttattam egy öreg szakival (azéér még lekűdhetném gyufáért... :D ) és nagyon jó lett nekem.

Aztán most a lányom caravánjába szálltak hátulról, és szintén vele javíttattam, de ez már két helyen repedt el és fel is gyűrődött. Gyári fényezett darab.

Gyönyörűen kijavította, még az üreges helyeken gyűrődött részeket is. A fényező meg csodát művelt vele! Láttam nyers lököst alapozottan 48 ezerért, ez meg került 28-ba lefényezve! Tökéletes munka. Csakhát szaki legyen aki erre vállalkozik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy rágyógyultatok erre?! :lol:

Semmi más szerepe nincs,csak a párát fogja meg,hogy ne az ajtókárpíton csapódjon le.

Off autón (kia ceed)ez 1-es hidegen préselt lemezből van,gumi szegély végig és lemezcsavarokkal felrakva.Soha nem rezeg,könnyen bontható stb. stb.

Mert ott van eszük erre is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy rágyógyultatok erre?! :lol:

Semmi más szerepe nincs,csak a párát fogja meg,hogy ne az ajtókárpíton csapódjon le.

Off autón (kia ceed)ez 1-es hidegen préselt lemezből van,gumi szegély végig és lemezcsavarokkal felrakva.Soha nem rezeg,könnyen bontható stb. stb.

Mert ott van eszük erre is... :lol:

Én is csak azért csináltam meg, mert elszakítottam, amikor szereltem az ablakemelőt. :D

Akkor meg már úgy voltam vele, hogy megcsinálom mind a 4 ajtón. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy rágyógyultatok erre?! :lol:

Semmi más szerepe nincs,csak a párát fogja meg,hogy ne az ajtókárpíton csapódjon le.

Nem egészen te hamis dízeles. :lol: :D

A már nem gyári hangszóró is jobban szól. :D :lol:

Természetesen bitumen lemezt is ragasztottam az ajtó belsejére. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.