Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem kétoldalas ragasztószalaggal lett visszavarázsolva. Egyszerű, barkácsboltban kapható, tartós (majd" 2 éve fenn van). Csak az alatta levő felületet rendesen meg kell tisztítani/zsírtalanítani.

Én egy karosszériástól kaptam kétoldalas ragasztószalagot, ami a sárvádőt szépen meg is fogta, de a gumi díszcsík már nincs rajta. Ahhoz nem tapadt igazán.

Link to comment
Megosztás:

Ha olyan fajta az új díszcsík Pjocnak, amilyen pl. nekem a b vectrán, hogy csaka 2 széle ér a lemezcsíkhoz, a belseje, meg szép üreges, akkor ott nem biztos, hogy segít a kétoldalas.

1 hete sincs, hogy azzal ragasztottam a jobbos ajtón, és szépen el is vált. Annyira nem fogta meg az a 2 mm széles sáv.

Most vettem ilyen gyúrható epokitt vagy mifenét, azzal fogom megpróbálni az üreges részen megfogatni. A szélét meg hagyom a csudába.

Link to comment
Megosztás:

Ha olyan fajta az új díszcsík Pjocnak, amilyen pl. nekem a b vectrán, hogy csaka 2 széle ér a lemezcsíkhoz, a belseje, meg szép üreges, akkor ott nem biztos, hogy segít a kétoldalas.

1 hete sincs, hogy azzal ragasztottam a jobbos ajtón, és szépen el is vált. Annyira nem fogta meg az a 2 mm széles sáv.

Most vettem ilyen gyúrható epokitt vagy mifenét, azzal fogom megpróbálni az üreges részen megfogatni. A szélét meg hagyom a csudába.

Az a fajta az enyém is.

Ma megnézegettem kicsit jobban, szerintem gyárilag ragasztva volt a két széle. Úgyhogy keresek valami spéci Loctite ragasztót neki.

Link to comment
Megosztás:

Hogy rohadna meg az összes sóderes kamionos! :D

Kaptam ma egy követ a látómező közepébe!

Van kb egy fél centis repedésem.

Holnap megpróbáljuk haverral kijavítani,de ha felbosszant veszek egy szélvédőt és csere.

Azigen... Részvétem...

Engem a múltkor egy kőszóró kamion szivatott meg... Mentem haza és ment előttem 30al városon kívül... De akkor még nem szórt semmit... Kinéztem nem jön semmi, éppen kezdeném el előzni erre egyszercsak elkezdi szórni a követ... telibe a kocsi elejére mindenhova... Hirtelen satufék és lemaradtam... Aztán egyik buszmegállóban félreállt és elengedett. Otthon megnéztem látszólag semmi baja a fényezésnek, ha lett volna visszameek és megkeresem a csókát és biztos hogy elküldöm a Zannyába. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.