Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

pont eza kérdésének a lényege :)

egyébként vagy beszerel egy központit, és akkor már lesz, vagy pedig bovdenes megoldás.

meg kell nézni egy zárat, hogy is működik, mi húz mit, és ugy kiokoskodható.

:) Az addig ok, de a belős műanyag kártpitot le kell szedni hozzzá, ami alul is csavalos, azt meg csukott ajónál elég nehezen lehet kicsavarni.

Vágni kell a műanyagon valami szerelőnyíllást...

Link to comment
Megosztás:

gondolom a zárat előbb fogja kikísérletezgetni, hogy fog működni a bovdenes verzioval, legalábbis igy célszerű :), aztán falazhatja...

semmiféle szerelőnyílás nem kell, mert ha bovdenes , ha vezetékes, azt majd ugyis a gyári kábelcsatornába fogja elvezetni, mert máshol nem is tudja.

Link to comment
Megosztás:

Köszi Pepe!

Hogy tud leesni? Hát az autópályán jöttünk hazafelé, csattanás a jobb tükörnél, de nem álltunk meg, annyira nem izgatott a dolog... És mikor hazaértem, akkor láttam, h nincs meg! Úgy láttam, h az csak úgy oda volt ragasztva...

Én mégnem láttam külön indexbúrát, ami nem azt jelenti, hogy nincs .)

Van vagy 1000-1500 Forint egy index, vagy még kevesebb.

Link to comment
Megosztás:

Ha lesz erőm majd összeírom mi van itthon,de legtöbbje nem nagy fogyó cucc.

Lengőkar,lengéscsillapítók,kormányösszekötők,gólyaláb,külső jobbos csukló,kormányok kb ami így hirtelen eszembe jutott.

Ezek mind használhatóak még,persze nem újak.

Na látod. :)

Milyen kormány? Van kép rola? Most hogy nem működik a lufi, ledobnám ezt a böszme durung kormányt.

Link to comment
Megosztás:

Na látod. :)

Milyen kormány? Van kép rola? Most hogy nem működik a lufi, ledobnám ezt a böszme durung kormányt.

Cali gyári kormány.Bőrös,de ráférne egy áthúzás.

Nekem picit nagynak tünt az astrában,meg olyan vékony a fogása.

Nekem a B Corsa GSi kormány jobban bejön.

Link to comment
Megosztás:

A Caravan hátsó ajtaja zörög!

Elöször igen erősen be kellett b@szni, hogy bezáródjon.

Gondoltam állítok rajta, ami sikerült is. A záron állítottam, hogy kicsit kijjebb kerüljön, a kasznin levő pöcsöt nem bántottam. Ezután könnyedén, egyszerű lecsukástól is bezáródott. Úgy gondolom, hogy a második kattanás is megtörténik. Kívülröl megrázva az ajtót stabilnak tünik, nem mozdul. Büszke voltam magamra, de aztán a rázós uton vettem észre, hogy meglehetősen erősen zörög. :)

Mielőtt hozzányúltam volna, nem tünt fel a zörgés, bár lehet, hogy addig nem jártam ilyen úton. (Két hónapja hajtom, de csak hétvégeken)

Egyébként elég bénán áll az egész. A bal oldali lámpánál kb. egy fél centivel kijjebb áll az ajtó. A haverral körbe néztük rétegvastagság vizsgálóval. Nem látszik, hogy festve, javítva lenne, de mégis kajsza.

Van valakinek ötlete? Lehet, hogy mégsem kattan másodszor, vagy esetleg az ajtóban zörög valami?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.