Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja a lámpakiszedősre gondolta én is csak fosok hogy utána a télapót lelövöm a kéményről :(

majd ha sikerül donort keriteni, meg kész az uj homlokfal, akkor kiszedem addig ugyse mek vele sokra :S

zsoltee nem akarod nekemadni a gyárit karácsonyi ajándékként? ;)

egyik havernak kettő is volt és eszébe se jutottam és odaadta egy másik gyereknek, szépen megköszöntem neki a figyelmességét, mert még mondtam is neki hogy keriteni akarok egyet. na sebaj, lesz neki is hiánycikk ez vagy az :)

Link to comment
Megosztás:

jaja a lámpakiszedősre gondolta én is csak fosok hogy utána a télapót lelövöm a kéményről ;)

majd ha sikerül donort keriteni, meg kész az uj homlokfal, akkor kiszedem addig ugyse mek vele sokra :S

zsoltee nem akarod nekemadni a gyárit karácsonyi ajándékként? :)

egyik havernak kettő is volt és eszébe se jutottam és odaadta egy másik gyereknek, szépen megköszöntem neki a figyelmességét, mert még mondtam is neki hogy keriteni akarok egyet. na sebaj, lesz neki is hiánycikk ez vagy az :(

Nem,nem... Marad itt talomban. Pótalkatrésznek jó lesz ha esetleg eltöröm vagy elhagyom a jelnélkülit. Bár remélem nem lesz ilyen. :(

Link to comment
Megosztás:

alvázvédelem az egy 3 órás meló :( célszerű nyár végén elvégezni akár otthon is ;)

nem egetverő nehézségű.

Lehet, hogy nem "egetverő nehézségű", de ha nem csinálod nagyon alaposan az alvázmosási fázistól kezdve, akkor mit sem ér. A három óra könnyen megtöbbszöröződhet...

Link to comment
Megosztás:

alvázvédelmet lehet nem is csinálok, inkább csak üregvédelmet....

alvázvédelmet ott kéne ahol az emelő leveri:S

elég szépecskén levereette, mikor fel volt emelve csápossal megnézegettem, és mind a 4 helyen lekapkodja:S

ezt a bodi mitom én micsodát kellene megpróbálni, azt már olvastam többször itt is

ez egy gumiszerű bevonatot alkot.

íveket kikenni vele, meg a tank betöltőnyílását.

mostanában elég rendsen felveri a vizet és kicsordul ....

Link to comment
Megosztás:

ez nem tom ide kell e de részben idetartozik

a középkonzol alsó részbéne, amiben a dohányzós rekesz van.

kivettem a kivehető fiokot belőle, meg ha jol látom az a rész is kivehető, amibena kivehető fiok van :(

jol leirtam..

na az a lényeg, hogy ott akor kapok egy üres teret, aminek a motor felé levő része egy fallal van lezárva.

amögött a fal mögöt van hely?? a váltórudazat felet van egy pár cm es csík az üres, de afelett???

azt akarom megcsinálni, hogy az összes utólagos kapcsolómat oda akarom bepakolni, és nem tudom van e elegendő hely a kapcsolóknak, vezetékeknek.

ha valaki szedte már szét az gondolom látta, középkonzol ledesítésénél is fény derülhetett rá.

Link to comment
Megosztás:

Vezető oladli ajtó zsanérján lehet állítani vagy a zár ütközőjét lazítsam fel?

Picit lóg az ajtóm és idegesít,hogy nehezen csukódik!

Nem kopott az ajtó csapja? Nekünk a Caravannal is ez a probléma, ki kéne cserélni a csapot. Ha résnyire kinyitod az ajtót és megemeled érzel kotyogást?

Link to comment
Megosztás:

nem lehetetlen az astrán annyira nem is látszik, de a bömösön elég nagy a rombolás, bár abban meg ott elöl semmi sincs szinte, egyik ismi akinek kinyirtuk az ilyesmi bömösét, az előző ugyan oylat egy zastaván törte össze ugy hogy a zasztinak egy bura repedt meg hátul, a bömösnek meg elég rendesen meglátszot az orrán.

Link to comment
Megosztás:

Nem kopott az ajtó csapja? Nekünk a Caravannal is ez a probléma, ki kéne cserélni a csapot. Ha résnyire kinyitod az ajtót és megemeled érzel kotyogást?

Hali.

Köszi FPepe, nekem is az a baja az ajtónak.

Akkor csak az a kis csap van remélhetöleg megkopva ami kinyitott ajtónál látszik.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Köszi FPepe, nekem is az a baja az ajtónak.

Akkor csak az a kis csap van remélhetöleg megkopva ami kinyitott ajtónál látszik.

Nagy valószínűséggel. Nem is drága, sőt ha van esztergályos ismerős, csinálni is lehet (bár a gyári nem tömör anyag, hanem valami préselt lemez szerűség).

Már csak az a kérdés, hogy jön ki onnan a csapszeg? Valahogy ki kéne ütni?

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy utánnaolvasással meg lehetne tudni de sajnos hábe kájne cájt...

Meg tudja nekem mondani valaki hogy mikor következett be Astra Feknél az a modellfrissítés ami az első lámpákat és ezzel együtt a maszkot is érintette?

Másik kérdés meg az lenne hogy az új maszk felmegy-e a modellfrissítés előtti kasztnira?

Előre is köszi. :(

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy utánnaolvasással meg lehetne tudni de sajnos hábe kájne cájt...

Meg tudja nekem mondani valaki hogy mikor következett be Astra Feknél az a modellfrissítés ami az első lámpákat és ezzel együtt a maszkot is érintette?

Másik kérdés meg az lenne hogy az új maszk felmegy-e a modellfrissítés előtti kasztnira?

Előre is köszi. :(

1994.09. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.