Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

aham, csak az a bibi, hogy neked se a gyári helyén van, furni nem szeretnék hozzá:S

meg már eléggé belog az eleje felé, később szereléskor lehet gondot okoz vagy nem?

4000 körül lehet kapni ilyen teleszkópos megoldást, gyanitom bármlyik ""tuning"" boltban van nekik...asszem inoxx vagy valami ilyesmi neve van

Link to comment
Megosztás:

4ezer az sok:D

leeht furás lesza vége, vagy mérés utáni utánajárás:)

na majd sanyinak kicist a terhére leszek a szalonban::lol:

4K helyett inkább szétfúrkálod az autót és elbenzinezel 2x ennyit utánnajárással és 10x annyi időt......nem egyszerre adsz ki 4 db ezerforintost hanem többszörannyit kisebb részletekben..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

4K helyett inkább szétfúrkálod az autót és elbenzinezel 2x ennyit utánnajárással és 10x annyi időt......nem egyszerre adsz ki 4 db ezerforintost hanem többszörannyit kisebb részletekben..... :lol:

Nekem is 3600Ft volt a két teló és ezt még alakítani kell hogy belemenjen az autóba. Szal sztem a 4eFt az nem is olyan drága... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így van, nem kellett fúrni semmit, csak az egyik csavart cseréltük ki fandi' fejre.

Szereléskor sem zavar egy cseppet sem. Viszont kapaszodni kell bele, mert simán pofánvág, ha úgy nyitod fel. :lol:

Hali.

Lecsukásnál nem horpad a mocitetö?

Ahogy nyomod lecsukáskor?

Link to comment
Megosztás:

Csúnya lenne. :lol:

Van a mocitetőben bőven merevítés.

De aki fél tőle, hogy nagyon erős, az vagy:

1. vegyen gyárit

2. vegyen kisebb erejűt

3. csak egyet szereljen be.

4. ne tegyen be semmit. :lol:

Nekem az Omegánál nagyon tetszett ez a teleszkópos dolog. Ennél is megcsinálom. Amugy az ominál e feléig emelni kellett, onnan magátol emelt. Lefelé ugyanez. 30 centiről lehetett már ejteni a tetőt. És azért annak volt súlya rendesen.:lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy egy modi....offolásért.... :lol:

Meg ezek sokkal kisebbek, mint ami pl. a csomagtartóban van, direkt a mociháztetőnek abba a kicsi résébe vannak tervezve. Igaz, a Topbuzz Corsához írja, de a lényeget szerintem itt is látni, gondolom Astrán is ilyen vagy nagyon hasonló megoldás lehet.

Astrához is vannak ilyen kisebbek, páran vettek olyat is Ebay-ről. Azok sokkal gyengébbek, igaz eddig még bírták, de szerintem hamarabb fáradnak majd el mint enyémek.

Link to comment
Megosztás:

Csúnya lenne. :lol:

Van a mocitetőben bőven merevítés.

De aki fél tőle, hogy nagyon erős, az vagy:

1. vegyen gyárit

2. vegyen kisebb erejűt

3. csak egyet szereljen be.

Hali.

Csak azért kérdeztem mert nekem sima kitámasztós a mocitetö, és látszodik a zárszerkezet felett hogy nem ejtve lett lecsukáskor hanem lenyomva hogy zárodjon.

Gondolom az elözö tulaj nem szerette ha csapodik vagy mittom én.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Csak azért kérdeztem mert nekem sima kitámasztós a mocitetö, és látszodik a zárszerkezet felett hogy nem ejtve lett lecsukáskor hanem lenyomva hogy zárodjon.

Gondolom az elözö tulaj nem szerette ha csapodik vagy mittom én.

Nekem is kitámasztós volt. Kiszereletem, és most valahol öcséméknél van tárolva.

Szerelő mondta, hogy nem nyomogatni kell a mocitetőt, hanem lecsapni, (persze ésszerű keretek között) pont az ilyen horpadások elkerülése végett.

Link to comment
Megosztás:

szevasztok,

96os évjáratú sedan F astram van.

a hátulja kb úgy néz ki, mint ennek az Astranak http://www.mj-carstyling.net/images/opel-a...lep-spoiler.jpg

Tehát a csomagtér-ajtón van egy fekete műanyag "csík", és a csomagtér nyitó gombja sem olyan, mint amit szoktam látni az Astrakon. Az autó - mint már említett - 11 éves, rendszáma "Exx-xxx". Magyarországi ? :lol: Én csak saccolni tudom, hogy igen. Szerintetek ?

a linkért bocs, nem tudok linkelni :lol:

köszi és üdv

Link to comment
Megosztás:

Nekem a waresznál és ladánál is patent működött a 10cm-ről elengedem módszer.

Amugy meg az az ideális ha csak ablakmosó töltésnél kell nyitogatni a motorháztetőt....nem?

Akkor meg minek a gázrugós nyitás? :lol:

Meg olajszint ellenörzésnél... :lol: Bár nekem elvileg jelzi a BC,de jobb szeretek biztosra menni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.