Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

és D vagy E?:lol:

esteleg a méreteit nem tudod?

sanya:P

mi? a varrónő melltartójának a kosármérete lenne ez? :lol:

nah. azért lényeges, hogy összecsukva mennyi lehet, és kinyitva mennyi.

szerintem várjuk meg J0hnny-t, vagy a másik kollégát, hogy milyen lett nekik pontosan berakva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

on:

azt akartam írni az előbb is, hogy 2 méret is fontos.

1. lecsukva mennyi hely van a 2 felfogatási pont között

2. felnyitva - || -

:lol:

Sztem csak az a lényeg hogy összenyomott állapotban a teleszkóp ne legyen hosszabb, mint a felfogatási pontok közti távolság a géptető csukott állapotában, ellenkező esetben nem tudod majd lecsukni a géptetőt. A többi méret annyira nem számít, legfeljebb nem nyomódik össze teljesen a teleszkóp ha lecsukod a géptetőt, illetve felnyitott állapotban jobban vagy kevésbé fogod tudni kinyitni a géptetőt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 6300Ft volt a kettő. E34karosszériás 5ös Bömösnek a gázteleszkópja.

Ilyen:

K_p_003_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Remélem látszik hogy a vége nem ez a rányomós fajta hanem sima egyszerű lyuk van rajta, tehát faterral szenvedhetünk hogy csináljunk hozzá 4db fejet amire majd rácsavarozhatom... Lyukközéptől-lyukközépig 38cm-s, a teljes hossza 39cm. Már csak az összecsukott állapotot kéne megnézni, de ropi vagyok és nemtom összenyomni. :lol: De gondolom a fényes szára teljesen belemegy a feketébe, szal azt kell kivonni belőle, így lyukközéptől-lyukközépig 23,5cm-t ad. Ezt kell okosan elhelyezni valahogy. Amire csak hétvégén kerül majd sor szerintem mert most a paripának a garázsát építjük. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát szerinem az a legjobb, ha lezárt állapotban pont bemegy rendesen a telo ahelyére, mert nyitott hyleztebe vagy tul fogja nyitni és nekifeszül a váznak, meg hy kicsi, akkor lehet tönkre is megy mivel nem tud bezáródni ha lecsukod, bár a gáz nem nyúliki :lol: de felnyitva meg meg kell görnyedni majd:S

ma nem tudtam lemérni, de ajd valaikor megmérem a zárt távolságot:)

Link to comment
Megosztás:

hát szerinem az a legjobb, ha lezárt állapotban pont bemegy rendesen a telo ahelyére, mert nyitott hyleztebe vagy tul fogja nyitni és nekifeszül a váznak, meg hy kicsi, akkor lehet tönkre is megy mivel nem tud bezáródni ha lecsukod, bár a gáz nem nyúliki :lol: de felnyitva meg meg kell görnyedni majd:S

ma nem tudtam lemérni, de ajd valaikor megmérem a zárt távolságot:)

19cm a felső csavartól. Azt tudom mert nekem oda lesz rögzítve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd még megszakértem ezt, asszem itt az auchanban láttam ilyet.

Kösz!

Futó Mester!

Nem tudom, hogy aktuális-e még egyáltalán a tetőkárpit tisztítása, figyelmembe ajánlották a Sonaxnak egy termékét.

http://www.sonax.de/sonax-d/katalog_produc..._product=306200

A termék képe nagyban és minden egyéb fontos adat letölthető a négy kicsi ablakból. A probléma az, hogy Magyarországon szerintem nehéz beszerezni.

Van egy másik termék is, ezt is csak porszívózni kell használat után:

http://www.arukereso.hu/egyeb-auto-kellek-...-p18303246.html

A terméket lásd a http://www.conrad.hu oldalon! (ennek a linkjét nem tudtam ide beilleszteni...)

Szerintem alkalmas a már ajánlott Prevent is, bár nem írtad, hogy pontosan milyen koszfoltot kellene eltávolítani.

Link to comment
Megosztás:

akor D vagy E kadett teloja passzolna az astra mocitetőjéhez?? valaki aki már megcsinálta ugy??

üdv

Nem a mérete a lényeg, hanem az hogy hogyan rakod bele. Az a lényeg hogy megkell mérni összecsukott állapotban a telót és a végét ( amit a sárvédőre csavarozol ) úgy kell elhelyezni hogy összecsukódjon teljesen. A kinyitás onnantól már zsír egyszerű. Addig nyílik amg engedi a teló vagy a lemez, legrosszabb esetben a szélvédő. :lol: :lol:

Ennél nem bonyolultabb mutatvány. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek milyen központi zárat tetessek az Astramba?Kétajtós.

Márka, tipus tapasztalatok :lol: :lol: :P

Hali

Nekem ez van most benne.

Bicskakulcsos központizár

4ajtóshoz való. Viszont nekem is csak 3ajtósom van és csak a két ajtóban van központi, a csomagtartóba nagyobb átalakítással ( zárcsere ) ment volna csak bele és egyébként sem használom annyit a csomitartót. Amikor én vettem még drágább volt. 14volt akkor és 16ra jött ki postával együtt. De a srác megbízható. A kulcsok meg nagyon frankók. Olyan kulcszárat kérsz bele amilyet akarsz, mindenféle van neki. Akármilyen autóhoz használható és a csomagban is minden bennevan ami kell hozzá. Nagyon profi cucc. Én ezt ajánlanám. Ja és van benne ablakfelhúzó modul ( bár az enyémben ez nincs bekötve ) szal megéri sztem. Főleg most hogy olcsóbb. :lol:

Üdv. Zsolti

Link to comment
Megosztás:

jo oké, ezen már tul vagyunk, csak azt lenne jo tudni meik kadetté a megfelelő az astrába, valaki azt mondta itt hogy az egyik kadett tipus 5 ajtosé jó

kadett csomi teló--> asta mocitető teló

Nemtom ki volt az. Én azt mondtam hogy tökmindegy hogy mekkora a teló, mindenképp elfér csak akkor máshova kell a lyukat fúrni. Ami abba a szabadon hagyott lyukba megy az 38cm-s kinyitva. Olyan amilyet én vettem. :lol:

Csakmá lenne időm, erőm és segítségem berakni. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.