Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

opel16v, Gabi, lenne egy kis gondolatfuttatásom:

- nem igen hagy nyugodni az előgyújtás szabályozása. keresgéltem a neten, és a Timing processors honlapon találtam egy elektronikai egységet, ami épp az előgyújtás szabályozására (növelésére) szolgál. Ezt a gázüzemű autóknál használják leginkább, hisz az E85-höz hasonlóan, ott is lassabban ég el a keverék, ergó nagyobb előgyújtás kell az optimális üzemhez.

Véleményed, ötleted?

A véleményem ugyanaz :lol: Normál használatú autónál a saját ECU-ja felszabályozza elég jól az előgyújtást, amelyiknél

van kopogásszenzor. Amelyiknél meg mondjuk dugó van, azt a 98 állásra kell állítani. Ezzel meg is van oldva az előgyújtás

kérdése, már ezzel is érezhető lesz a dinamizmus növekedése a motornál. Aki meg mondjuk versenyzésre használja az

autóját, az vegye meg ezt a timing processzort, hogy kapjon még pár pacit a felsőbb fordulatokon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan elmehetsz e fele-fele arányig. Ami ugye valojában nem az, mert nem számoltam bele az E85 benzintartalmát. 7-fokban reggel simán indult. 4-5 másodpercig ugyan gázadásra fulladozott, de mire kitolattam már simán járt.

Már fele fele arányba megyek...... :lol: azt is írtam :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eszembe jutott valami.

Valaki említette h viszi a HunFlexét "szoftver frissítésre".

Annak mi lett az eredménye???

Ne haragudjatok, de már nem emlékszem ki volt... :lol:

ismerős ment vele

viszont hw frissítés lesz, egy új kütyüt készít a fickó, hamarosan elkészül és lehet tesztelni

Link to comment
Megosztás:

Előző tankolás ugye 15 benzin/19 E85... a szokásos kitaposom a padlólemezt használattal 7,1-re emelkedett a fogyasztás városban.

Most tankoltam a holnnapi útra, és véletlen 12 liter benzinhez 20 liter E85 sikerült. Már mentem vagy 30 km-t, de semmi sípolás, szal lehet még fogok emelni az arányon egy picit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

50-50 arányban 8decivel nőt a fogyasztásom,ez nem is olyan vészes......Kb annyit spóroltam mint a 70-30on :lol: Reggel még mindig csak másodszorra indul be rendesen,de ez nem érdekel...3000alatti fordulaton kicsit butább lett a motor,de felette viszont érezhetően jobb lett.....Kiváncsi leszek majd a tiszta etanolra is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kecsóról haza még toltam 10 liter szeszt, meg 5 benzint a tankba, csak a "biztonság kedvéért"

A kis napi mókázással itthon 7,2-t mutat a gép/100 km-re... szerencse, hogy nem néztem meg a pályán, mert biztos állkapocs megerszkedésben szenvednék. Picit tapostam szegényt.

Én direkt nulláztam, mielőtt pályára léptem. Nem tudom hány kört mehettem, de 13,1 liter volt átlagnak. Dundiztam én is mint atom. :lol:

Viszont egyszer sem dadogott be, egyszer sem fulladt, egyszer sem mondta azt hogy nem megyek. E85 BioPower. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én direkt nulláztam, mielőtt pályára léptem. Nem tudom hány kört mehettem, de 13,1 liter volt átlagnak. Dundiztam én is mint atom. :lol:

Én tudok olyanról, aki szintén nullázott, mielőtt pályázott volna, aztán a végén 30 fölött mutatott neki, de a BC-je kevesebbet mutat, mint a tényleges fogyasztása. :lol:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.