Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Uram atyám, kik közé keveredtem? :lol:

Sajnos amúgy a hír nem igaz, ezekbe is tankolni kell! Remélem nem omlott össze egy világ bennetek.

Jah, E85 rulez!

Hunfelx és Flextek-en kívül nincs még más készülék? (Futó mester kütyüje még nincs kész, azt nem számoltam még most.)

Bioetun, vagy Biotun vagy valami hasonló a neve. :huh: ^_^

Link to comment
Megosztás:

a rizsraketra..... :huh: :lol:

na én meg a mi rizsesünket átállítottam gázüzemre(mégse 210 hanem 145 huf/liter),ezzel lezárult részemröl az etanolos korszak.

a tapasztalatom alapvetően jó kivéve a kosz kibányászását a tankból ami még a mai napig szop@t.sokkal dinamikusabb vele(ezt dombon venni észre főleg).

a reggeli indítási nehézségeket meg nem veszem alapul,ennyi gond mindennel lehet.nekünk hála istennek nem kellett kütyü a tiszta üzemhez sem.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Az előbb olvastam az E85kft. oldalon, hogy érdemes kicserélni a sima légszűrőt sportra. Namost ez tényleg jó-jobb a motornak? Mivel fe-felesben járok E85-95-tel, megcsináltam a chip-tuningot is (megfordítottam a 95-ös csatit 98-asra :lol: :huh: )és ha jót tennék vele a motornak, raknék beléje ilyen sportos légszűrőt. Erre várnék most választ.

Ja, kicsit tényleg jobban megy a masina, amióta átfordítottam azt a csatlakozót.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Az előbb olvastam az E85kft. oldalon, hogy érdemes kicserélni a sima légszűrőt sportra. Namost ez tényleg jó-jobb a motornak? Mivel fe-felesben járok E85-95-tel, megcsináltam a chip-tuningot is (megfordítottam a 95-ös csatit 98-asra ^_^ :huh: )és ha jót tennék vele a motornak, raknék beléje ilyen sportos légszűrőt. Erre várnék most választ.

Ja, kicsit tényleg jobban megy a masina, amióta átfordítottam azt a csatlakozót.

A sportlégszűrő alapból nem tesz jót a motornak, a többlet levegővel jó sok port is átereszt és azonkívül hogy nagy szívóhangja lesz a kocsidnak, gyakorlatilag nem ér sokat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A sportlégszűrő alapból nem tesz jót a motornak, a többlet levegővel jó sok port is átereszt és azonkívül hogy nagy szívóhangja lesz a kocsidnak, gyakorlatilag nem ér sokat. :huh:

Ja hát nem véletlenül van kitalálva a gyári szűrő. Egy ismerősnem van direkt szűrője, ráadásul ki is van szakadva, azt mondja annyi a különbség, hogy váltáskor nem esik annyira vissza a fordulatszám.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.