Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lehet alapból nem gondoltak a felesben tankolókra. Nálunk egymás után vannak, csak tovább kell tolnom 3 métert.

Nálunk meg, csak leveszem a pisztolyt megtankolom, bekiabálok, hogy tovább 95 tel, oszt már üti is ki... :huh: :lol: tologatni miegymás... mi ez, Albánia? ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Nálunk meg, csak leveszem a pisztolyt megtankolom, bekiabálok, hogy tovább 95 tel, oszt már üti is ki... :huh: :lol: tologatni miegymás... mi ez, Albánia? ^_^ B)

Hogy érted? Nálunk a diesellel van egy kútfejen az etanol, a 95-ös 5 méterrel előbbre van, a cső nem ér el középre, tisztán meg nem akarom elindítani.

Link to comment
Megosztás:

Náunk a városban is tologatni kell. Figyeljetek már, aki felesben tankol, megsaccolja a felét mint én, vagy van rá vmi módszer, csak én nem tudom? :huh:

beleszagolsz a csőbe, kiszámítod, hogy mennyi az üres hely a tankban, megállítod a benne lévő keverék arányát és aszerint tankolsz ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Náunk a városban is tologatni kell. Figyeljetek már, aki felesben tankol, megsaccolja a felét mint én, vagy van rá vmi módszer, csak én nem tudom? :huh:

én megsaccolom.. 75 lityis a tartályom, számolok 70 nel.. annak az 50%-a.. őőőő talán 35 liter..ááá igen.. megsaccoltam :lol: ^_^

Nálunk 1 kútoszlopon 4 pisztoly van.. .1 dízel, 1 E85, 95, 98... 35 lityi e85 a maradék meg 95... csak mikor lerakod az egyik pisztolyt lezár a kútfej... ezért kell beszólni, hogy üsse ki, mintha fizettem volna, és máris tankolom a 95-t B)

Link to comment
Megosztás:

Náunk a városban is tologatni kell. Figyeljetek már, aki felesben tankol, megsaccolja a felét mint én, vagy van rá vmi módszer, csak én nem tudom? :huh:

aszonyga, hogy városban tologatni kell!! figyelj oda mit ír dzsoni.... :lol: ^_^ én falun lakom, ezé nem kell tologatni B)

Link to comment
Megosztás:

hun?

semmi közöm hozzájuk :huh:

amúgy ha mindig 50-50-et tankolsz, akkor a megtett út alapján tudod kb-ra saccolni, hogy mennyi lehet benne, oszt az üreset osztod

Ha tudod a kb fogyit nem gond, ha meg nem, akkor mi történhet? vagy 10% al több E85 lesz benne, és 1-2 nap múlva csak benyát tankolsz rá...

Akkor tehát nincs más megoldás, marad a sacperkábé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kerepesin tankolsz te is,én már lusta vagyok odáig elgurulni,a gvadányira megyek.

ha az expuncim lenne még, (akkor ugye nem lenne ex) a gvadi nagyon közel lenne, így a kerepesi sincs közel, de legalább közelebb mint az apeh :huh: :lol: és a társaság szimpibb mint a gvadányin, vhogy rugalmasabbak.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.