Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nah és azt hogy csináljam. Van multiméterem, de azon melyik álláson tudok polaritást mérni? <_<

mk, lehet hogy akkor nekem hamarabb bent lesz mint neked. :)

egyszerű

ha minuszos értéket kapsz, akkor a fekete kábelnél van a + (már ha piros-fekete kábeles a multid :) ), ha pozitív, akkor a pirosnál

Link to comment
Megosztás:

Nem. Viszont közbejött valami és fel kell ugranom Bp-re, az enyémet átveszem, ha gondoljátok megemlítem neki a futárt.

Ha csütörtökön jössz pestre, akkor a Lurdyhoz is benézhetnél.

Amúgy meg szombaton megyek Szegedre, úgyhogy ha valakinek arrafele kell, akkor el tudom neki vinni.

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem. Számla nélkül kértem a cuccot, így fizettem 20.000-et. A srác rendes volt, azt mondta, azért nem küldi a többieknek futárral, mert neki a postával könnyebb intézni az utánvétet. Megyek szerelni. <_<

akkor most neked ölöm és bódottá! :)

Nekem elvileg holnap lesz valami ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem. Számla nélkül kértem a cuccot, így fizettem 20.000-et. A srác rendes volt, azt mondta, azért nem küldi a többieknek futárral, mert neki a postával könnyebb intézni az utánvétet. Megyek szerelni. <_<

bakker, ha ezt előbb olvasom... Mondjuk mind1, úgysem jártál volna erre. Sok sikert a szereléshez. :)

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.