Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ne új típust keressél, hanem a régi, még kb 2000-ben a GM típusú rendszereknél Lada NIVA 1,7 és Lada szamara 21093 motoroknál alkalmazott nyomásszabályozót, az szabadon állítható bármilyen nyomásra. Majd utánanézek a katalógus számának és megírom.

köszönöm előre is.

direkt elmagyaráztam milyen kellene nekem és a pasi aszonta csak 1 fajta van,igaz meg akarta azt is magyarázni,hogy a földön az össze s befecsis gépnek egyforma a rendszernyomása...... <_< :)

Link to comment
Megosztás:

1980ft a prémium csomag, ami 50e ft-ig értékbiztosítva van, ill. az utánvét díja is benne van <_<

És akkor nem beszélve a kapott kedvezményről(amit a klub kapott)...mert a honlapjukon az eredeti ár 29500,-...amiben benne van a szállítás is

De addig nem hőbörgök ameddig nem jön meg a csomag...

Link to comment
Megosztás:

köszönöm előre is.

direkt elmagyaráztam milyen kellene nekem és a pasi aszonta csak 1 fajta van,igaz meg akarta azt is magyarázni,hogy a földön az össze s befecsis gépnek egyforma a rendszernyomása...... <_< :)

Tehát "ОАО ДААЗ" gyártmányú, (спорт 380 кПа), azaz sport 380 kPa jelzésű nyomásszabályozót kell keresni. A Ladák gyári nyomásszabályozója amúgy 300 kPa van beállítva.

Több nyugati, turbós sportautóknál (pl. Subaru) 400 kPa nyomásra állított szabályozókat alkalmaznak.

Link to comment
Megosztás:

Tehát "ОАО ДААЗ" gyártmányú, (спорт 380 кПа), azaz sport 380 kPa jelzésű nyomásszabályozót kell keresni. A Ladák gyári nyomásszabályozója amúgy 300 kPa van beállítva.

Több nyugati, turbós sportautóknál (pl. Subaru) 400 kPa nyomásra állított szabályozókat alkalmaznak.

kössz. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom a döntésedet, pedig biztosra veszem, hogy itt a fórumon többen is szívesen venném a Te adapteredből, és nem csak 20 eFt/db áron :)

Pl én ingyé is elbírnám viselni :) :lol: :lol:

Télleg Drusza, emlegetted, hogy 300 lesz a nyálár akko lehet mégis megcsinálod.. nos?.. vagy várod a holnapot, oszt akkor megint dőzsi van, me "olcsó" a benya? <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Télleg Drusza, emlegetted, hogy 300 lesz a nyálár akko lehet mégis megcsinálod.. nos?.. vagy várod a holnapot, oszt akkor megint dőzsi van, me "olcsó" a benya? <_< :)

Hát erre mondtam, hogy már annyira olcsón árulják a többi átalakítót, hogy nem bizti hogy megéri.

De majd még meglátom.

Link to comment
Megosztás:

Hát erre mondtam, hogy már annyira olcsón árulják a többi átalakítót, hogy nem bizti hogy megéri.

De majd még meglátom.

Há én meg hogy melyik marad meg... a 2.2 vagy a 3.2 .... annak függvényében lesz alakítgatva... nálunk közel a kút (kerepesin, meg gvadányi) szal lehet érdemes lenne?... csakhát ha én elmegyek, faternak az a keméyn évi 10 e kmre... majd meglássuk...

Hjaa hogy Te ingyéé csinálod.. az mááás ... nem fogadhatom el, kapsz egy mecsboksz asztrát ajándékba.. ok? <_< :) :)

Link to comment
Megosztás:

a vasárnapom pl előreláthatólag szabad, bár benzin a kocsiban szinte már nincs is, mert az etanolra gyúrok. <_<

De akár meg is beszélhetjük, Tbányára még eltudok ugrani vele, aztán elmegyünk valahova etanolt tankolni és legalább ha az egyikünknek működik, az haza tudja vontatni a másikat. :) :) :lol:

Vagy mind a ketten lerohadtok, de nem baj számom az aláírásban, max. fordulok kétszer. :lol:

e85 kft honlapján lenne egy beszerelést segítő videó, de valahogy nincs ott a link ahova írva vagyon. Fentvan valahol jútúbon vagy ilyesmin ez a videó? vagy valakinek ha esetleg meglenne és megtudná osztani, nagyon hálás lennék. :lol:

Azt én is kerestem de a link nekem sem műkszik. Nem nagyon találok a videómegosztókon róla semmit.

Link to comment
Megosztás:

Vagy mind a ketten lerohadtok, de nem baj számom az aláírásban, max. fordulok kétszer. :)

Azt én is kerestem de a link nekem sem műkszik. Nem nagyon találok a videómegosztókon róla semmit.

de legalább segítőkész. :)

Jaja énsem nagyon találtam magyart. Mert angolt sokat, hondába szerelik meg ilyen olyan kocsikba, de pont ez a hunflexes cuccot nem. <_<

Link to comment
Megosztás:

mihez külön beszerelési útmutató?

szerintem le lett már írva párszor, hogy mit kell csinálni, nem? :)

hátazé jobb lenne látni mozgóképen vagy legalább képen hogy mit hogyan kell csinálni, én nyugodtabban végezném az átalakítást így hogy tudom mit merre. Persze ez csak én vagyok, nekem mindent szájba kell rágni hogy felfogjam. Azért is kértem mk kollégát hogy csináljanak képeket.

Jut is eszembe, mk már bentvan a cucc? műkszik is? képek? <_<

Link to comment
Megosztás:

hátazé jobb lenne látni mozgóképen vagy legalább képen hogy mit hogyan kell csinálni, én nyugodtabban végezném az átalakítást így hogy tudom mit merre. Persze ez csak én vagyok, nekem mindent szájba kell rágni hogy felfogjam. Azért is kértem mk kollégát hogy csináljanak képeket.

Jut is eszembe, mk már bentvan a cucc? műkszik is? képek? <_<

LINK

Ehhez hasonlóan.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.