Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ismerősömmel majdnem verekedtünk már, úgy pattogot nekem ,hogy az át alakított kocsik, amik E85-el mennek, azok nem mennek át a műszakin. Szerintem ez irgalmatlan nagy hülyeség -.-"

Persze hogy hülyeség. Mondd meg neki hogy az én autóm 1hónapja volt műszakin és 2évig nem kell újra mennem. :D

Link to comment
Megosztás:

Ismerősömmel majdnem verekedtünk már, úgy pattogot nekem ,hogy az át alakított kocsik, amik E85-el mennek, azok nem mennek át a műszakin. Szerintem ez irgalmatlan nagy hülyeség -.-"

70% etanollal, és 30% benzinnel vittem műszakira, volt nagy álmélkodás zöld kártyán, nem produkálta a gép a minimálisan elvárható CO-értéket, volt ám Béla gyere ki ezt nézd meg, meg mi a szar ez??? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Reggel munkába jövet a Nagyszőlős úti AGIP kúton (1113 Budapest, XI. Nagyszőlős u. 47.) is láttam kiírva E85-öt az AGIP "egyenáron" (246,9 Ft/l)

Ami érdekesebb, hogy tegnap tankoltam a 6-os főút 28.- kilóméterénél (Százhalombatta) volt TOTAL most AGIP kút: 235 Ft/l áron.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem egy hónapja szerelték be az etanol-rendszert,semmi probléma nincs vele,dinamikusabb az autó,a fogyasztásom 10l/100km városban.Ajánlom mindenkinek!Viszont vigyázzatok a különböző beszerelő műhelyekkel,mert soknál az "olcsó húsnak híg a leve" szitu van.A legtöbb nem vállal semmilyen felelősséget a beszerelt kütyüre és az etanolos használatból adódó problémákra.Van olyan,aki erről alá is írat egy külön nyilatkozatot.Akinél én voltam az mondta hogy bármilyen probléma van,nyugodtan hívhatom bármikor.Úgyhogy legyetek figyelemmel,sok a kókler zsivány!! :D

E85-ös kutak: Dunakeszin Agip kút 242/l ,Üllői út vége Vecsés fele AVIA kút 244/l, XVIII.ker. Gyömrői út- Csévéző út sarka (kőhíd lábánál) Mobil Petrol kút 240/l

Link to comment
Megosztás:

Holnap (szerdán) vagyok 15-16h között, aztán legközelebb már csak jövő héten, mert

külföldön leszek addig.

Küldtem egy levelet és egy log-ot Gábor! Kérlek nézz bele! Nagyon megköszönném!

Sajna tegnap az AGIP "egyenár" ismét emelkedett 3 Ft-ot így most amerre járok mindenhol 249,9 Ft/l :D

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.