Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy tapasztalat-véleményt szeretnék megosztani veletek, hét végén tankoltam az Érdi Bajcsi kúton, kb 5 km és az autó nem akar menni, köhög zabál, egy szóval car. Ha eddig ott tankoltam mindig rosszabb volt az átlagom is, de szerintem az árat ők speciel vegyészkedésel érik el és erre a mostani tankolásom is egy elég meggyőző bizonyíték. Most biztos egy kicsit megcsúszott a H2O arány az árcsökkentésben. A lényeg, hogy nagy nehezen ki is fogyasztottam belőle 16 litert és tatabányán rá tankoltam, fura azóta stabil az átlag és megy is a vas. Nem vádak, sajna tények. Az Agip országosan szinte mindenhol, még az M1-es en is 244.9-ért adja a naftát, de az Érdi gyerekek ezt is 234,9-ért mérik.

Pont most váltott nevet a kút, eddig Total volt most már Agip lett.

Üdv

Én is mindig ott tankolok, mert az van a legközelebb. Múlt héten még 230 volt literje, ezek szerint gondolom követik a híreket :D De amúgy nekem még nem volt gondom azzal a benyával. ^_^

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Etanolról volt szó. :D ^_^

;) A benya nálam (tudom helytelenül, de így maradt meg) az üzemanyagot jelenti, nem csak konkrétan a benzint.

Amúgy úgy néz ki megadta magát az óra :P Nem esett szét meg ilyesmi, csak a mutató ki van akadva. Gondolom a sok hőterhelést meg rázkódást nem bírta. Viszont nem folyik meg ilyesmi, úgyhogy nem piszkálom, már úgyis be van állítva a benyanyomás :D ;)

Link to comment
Megosztás:

De te most ezzel viccelsz? Engem komolyan érdekel a dolog. Konkrét példákat hallottam, nevezetesen egy Vectrás sráctól, és egy Ladástól.

Korábban volt egy cikk belinkelve -talán ide is- ami erről is szólt, de a lényege az volt, hogy csak nagyon régi autók gumicsövei érzékenyek az ilyesmire, mert akkor még más anyagokat használtak a gumialkatrészeknél. A pontos évjáratot nem tudom, talán 80-as évekbelitől öregebb :D ,szóval Ladánál elképzelhető, Vectránál viszont kizártnak tartom, hogy emiatt lett volna gond, szerintem ott már eleve el volt öregedve és benzines használatnál is gondot okozott volna.

Link to comment
Megosztás:

tudtok valahol valami megbízható leírást, hogyan lehet átalakítani a karburátort etanol ellátáshoz? Ha nem állandóan csak etanolt tankolok, hanem benzint, és gázt is ugyanolyan időközönként.

De te most ezzel viccelsz? Engem komolyan érdekel a dolog. Konkrét példákat hallottam, nevezetesen egy Vectrás sráctól, és egy Ladástól.

Vegyes üzemre nem, csak egyikre vagy másikra lehet fixen átállítani.

20 éves gumi, műanyag, benzincső magától (benzintől) is szar állapotban van, nem az etanol bántja...

ez a kettő ugyanaz

Pilis, 4. sz. főút 47. km

Pilis, Kossuth Lajos út 113.

köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mitől lehet az,hogy 50-50%-os üzemanyagtól megvan a túlfogyasztás (városi 2-3km-es távok,szóval elég autógyilkos, benzinből 9-10 körül évszaktól függően, etanollan 11,2 jött ki) ,de utána full tank benzinnel jobban megy az autó? Már nem tolerálja a motor? Ha egy tank benzinben csak 10 liter körüli E85 van, akkor viszont érződik az "erő" ^_^

Egyébként semmi panasz, ugyanúgy indul,teszi a dolgát, plusz alapjáraton annyira simán jár benzinhez képest is, hogy egyszerűen csak akkor veszed észre,ha kiszállsz és meghallgatod a motort :P :D

Link to comment
Megosztás:

igen viccelek, ne várjuk már azt egy 20-30 éves gumitól, hogy nem megy tönkre!

Nekem azt mondta egy autószerelő, hogy már maga a benzin is nagyon száraz és alig keni a szelepeket, az alkohol meg aztán végképp nem fogja kenni és rövid úton tönkreteszi a motort. Ő ezért használ a benzinhez súrlódáscsökkentő adalékot.

Én nem értetettem a dolgot, mert ahol igazán kenni kell a szelepeket, ott megy a motorolaj. De én csak laikus vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a vectra sem mechanikus AC-pumpás... ^_^ :D

Nem tudom, hogy mi ment tönkre benne, nem a membrán, konkrétan nem kérdeztem utána, de az etanol tette tönkre, most vagy elhiszi az ember, vagy nem, ha nálatok nincs ilyen gond, akkor mondjuk, hogy egyedi eset, nem kell törődni vele.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy mi ment tönkre benne, nem a membrán, konkrétan nem kérdeztem utána, de az etanol tette tönkre, most vagy elhiszi az ember, vagy nem, ha nálatok nincs ilyen gond, akkor mondjuk, hogy egyedi eset, nem kell törődni vele.

Az etanol az AC-pumpának árt a kocsiban a legjobban. Ha készül elhalálozni (mert a benzines üzemben is jelentősen kopik) akkor a szesz megadja neki a kegyelem döfést.

De egy új pumpának szerintem az élettartamát kb 20%-kal rövidítheti a szesz.

De majd a hozzáértők megmondják a tutit! Vagy olvasd el ezt! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mitől lehet az,hogy 50-50%-os üzemanyagtól megvan a túlfogyasztás (városi 2-3km-es távok,szóval elég autógyilkos, benzinből 9-10 körül évszaktól függően, etanollan 11,2 jött ki) ,de utána full tank benzinnel jobban megy az autó? Már nem tolerálja a motor? Ha egy tank benzinben csak 10 liter körüli E85 van, akkor viszont érződik az "erő" :P

Egyébként semmi panasz, ugyanúgy indul,teszi a dolgát, plusz alapjáraton annyira simán jár benzinhez képest is, hogy egyszerűen csak akkor veszed észre,ha kiszállsz és meghallgatod a motort ;) ^_^

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a felhasználóban van a hiba ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem azt mondta egy autószerelő, hogy már maga a benzin is nagyon száraz és alig keni a szelepeket, az alkohol meg aztán végképp nem fogja kenni és rövid úton tönkreteszi a motort. Ő ezért használ a benzinhez súrlódáscsökkentő adalékot.

Én nem értetettem a dolgot, mert ahol igazán kenni kell a szelepeket, ott megy a motorolaj. De én csak laikus vagyok!

Na hát erről van szó, akik ellenzik, nem igazán tudják indokolni, legfeljebb olyan dumával, amit a nem hozzáértők bevesznek. :D

Link to comment
Megosztás:

Na hát erről van szó, akik ellenzik, nem igazán tudják indokolni, legfeljebb olyan dumával, amit a nem hozzáértők bevesznek. :D

Én csak azt tudom, hogy az előző évszázad elején több alkohollal üzemelő autó futott az utakon, mint benzines. Najó, akkoriban az elektromos is több volt.

Link to comment
Megosztás:

Az etanol az AC-pumpának árt a kocsiban a legjobban. Ha készül elhalálozni (mert a benzines üzemben is jelentősen kopik) akkor a szesz megadja neki a kegyelem döfést.

De egy új pumpának szerintem az élettartamát kb 20%-kal rövidítheti a szesz.

De majd a hozzáértők megmondják a tutit! Vagy olvasd el ezt! :D

Ezt mondjuk nem tartom kizártnak. Egy jó ideje vegyes üzemben használom a kocsit és sajna az AC pumpa elhalálozott. Alig volt 14 éves. :P Illetve még most is múkodj az AC, csak a mennyiség nem kielégítő a motor számára. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ezt mondjuk nem tartom kizártnak. Egy jó ideje vegyes üzemben használom a kocsit és sajna az AC pumpa elhalálozott. Alig volt 14 éves. ^_^ Illetve még most is múkodj az AC, csak a mennyiség nem kielégítő a motor számára. :D

Az tény, hogy nem keni annyira a pumpát mint a benzin, de szerintem nehéz egy konkrét esetben rábizonyítani a szeszre, hogy ne most akkor azért állt meg a pumpa, mert etanolban fürdött. Ezernyi pumpa megáll etanol nélkül is. Ha lenne 100 pumpa, fele benzinben, fele etanolban,, menne egyfolytában, akkor lehetne a végén kijelenteni, hogy melyik üzemanyaggal mennyi ideig bírták a pumpák . Kopó alkatrészek vannak bennük, az előszűrő is átereszt valamit, a kommutátor is kopik, stb-stb. Na mindegy, ha megjön az új pumpa, lecserélem a gagyitront, mert nagyon hangos, új korában is az volt amikor még etanolt sem látott. Ezt meg berakom a csomitartóba, ha bárhol gond lenne, 6 csavar, egy bilincs, két kábelsarú, és GÓ tovább. Max, pár liter a nyakamba folyik. :P

Link to comment
Megosztás:

Ezt mondjuk nem tartom kizártnak. Egy jó ideje vegyes üzemben használom a kocsit és sajna az AC pumpa elhalálozott. Alig volt 14 éves. ^_^ Illetve még most is múkodj az AC, csak a mennyiség nem kielégítő a motor számára. :D

Nálam jóval az E85 használata előtt purcant ki az üz.a.szivattyú(C14NZ-nél) tehát én nem írom a számlájára.Az is igaz,hogy a cserélt szivattyúval 50-50-es üzemben csupán kb. 250 litert füstöltem el.Azóta meg más lett a verda és abba még nem töltöttem szeszt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég jártam erre... ez egyben azt is jelenti, hogy az átalakító TÖKÉLETESEN működik! Köszi Gábor! :-)

Ami miatt írok, hogy általában AGIP-nál tankolok, és úgy látom nagyon egységes a cég az etanol árban. Minden kúton amely mellett eljöttem 246,9-re emelték. (Soroksári út, Budaörs, M1 Zsámbék, Tatabánya) :D

Nem értem, hogy miért kell 2 Ft-os benzinár emelkedés esetén az etanolt is 2 Ft-tal emelni. És az is mókás, hogy az M1-en a benzin jóval drágább, mint pl Tatabányán, de az etanol fillérre azonos árban van.

Na mindegy, zsörtölődhetek... ez van. De a lényeg, hogy még így is megéri és az autó sokkal élvezetesebb, jobban megy és gyorsul.

Mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég jártam erre... ez egyben azt is jelenti, hogy az átalakító TÖKÉLETESEN működik! Köszi Gábor! :-)

Ami miatt írok, hogy általában AGIP-nál tankolok, és úgy látom nagyon egységes a cég az etanol árban. Minden kúton amely mellett eljöttem 246,9-re emelték. (Soroksári út, Budaörs, M1 Zsámbék, Tatabánya) :D

Nem értem, hogy miért kell 2 Ft-os benzinár emelkedés esetén az etanolt is 2 Ft-tal emelni. És az is mókás, hogy az M1-en a benzin jóval drágább, mint pl Tatabányán, de az etanol fillérre azonos árban van.

Na mindegy, zsörtölődhetek... ez van. De a lényeg, hogy még így is megéri és az autó sokkal élvezetesebb, jobban megy és gyorsul.

Mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!

Jó az ilyet hallani!!! ^_^

Nekem majd holnap derül ki, milyen lesz a talicska, mert holnap délelőtt fogom a vezérlést helyrerakni!

Link to comment
Megosztás:

Rég jártam erre... ez egyben azt is jelenti, hogy az átalakító TÖKÉLETESEN működik! Köszi Gábor! :-)

Ami miatt írok, hogy általában AGIP-nál tankolok, és úgy látom nagyon egységes a cég az etanol árban. Minden kúton amely mellett eljöttem 246,9-re emelték. (Soroksári út, Budaörs, M1 Zsámbék, Tatabánya) :D

Nem értem, hogy miért kell 2 Ft-os benzinár emelkedés esetén az etanolt is 2 Ft-tal emelni. És az is mókás, hogy az M1-en a benzin jóval drágább, mint pl Tatabányán, de az etanol fillérre azonos árban van.

Na mindegy, zsörtölődhetek... ez van. De a lényeg, hogy még így is megéri és az autó sokkal élvezetesebb, jobban megy és gyorsul.

Mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!

Működik ahogy kell is neki ^_^

AGIP-nál viszont kétszer is elmaradt eddig az emelés, amikor minden más kút emelt etanol árat.

Lényegében az AGIP jó pár hónapja a 245-ös áron volt, mikor még a többi kút 225-235 volt. Most már

a többi kút is 240 felett jár nagyrészt. Én személyszerint Agipnál EDC kártyával 5ft-tal olcsóbban tankolok,

így olcsóbb volt, mint a szomszédos avia, az utóbbi pár hétben.

Link to comment
Megosztás:

Működik ahogy kell is neki :D

AGIP-nál viszont kétszer is elmaradt eddig az emelés, amikor minden más kút emelt etanol árat.

Lényegében az AGIP jó pár hónapja a 245-ös áron volt, mikor még a többi kút 225-235 volt. Most már

a többi kút is 240 felett jár nagyrészt. Én személyszerint Agipnál EDC kártyával 5ft-tal olcsóbban tankolok,

így olcsóbb volt, mint a szomszédos avia, az utóbbi pár hétben.

Igen, ez igaz, hogy nem emeltek már jóideje. EDC kártyát én is használok, de még úgy is 241,9 volt ma reggel (eddig ez a "rekordár" amit etanolért fizettem). Tatabányán egyébként a kutas mondta, hogy több fejre is fognak tenni etanolt (most csak 2 kútfejen van) mert akkora a kereslet.

Jó is, meg nem is, hogy az AGIP elkezdte a forgalmazást. Jó, mert sok kúton kapható általuk és rossz, mert szépen felemelkedett az ár a "noname" kutaknál is miattuk. Én inkább a jó oldalát nézem és használom a legfejlettebb átalakítót, ami a piacon elérhető ^_^ .

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez igaz, hogy nem emeltek már jóideje. EDC kártyát én is használok, de még úgy is 241,9 volt ma reggel (eddig ez a "rekordár" amit etanolért fizettem). Tatabányán egyébként a kutas mondta, hogy több fejre is fognak tenni etanolt (most csak 2 kútfejen van) mert akkora a kereslet.

Jó is, meg nem is, hogy az AGIP elkezdte a forgalmazást. Jó, mert sok kúton kapható általuk és rossz, mert szépen felemelkedett az ár a "noname" kutaknál is miattuk. Én inkább a jó oldalát nézem és használom a legfejlettebb átalakítót, ami a piacon elérhető :D .

ha nem vezetik be az agipnál, akkor is emelkedett volna máshol ...

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.