Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát egy Z20LETel vagy egy X30XEvel kiegyeznék. :P :lol:

Egyezkedj a hajósi bandával :lol:

C14SE-nél a legkönnyebb tesztelni könnyen hozzá lehet férni az injektorokhoz, én vállalnám de a 4-2-1 leömlő + sport kat. + sport hátsódob már tuningnak számít.

meg te elég messze is vagy sajna a visszahívásokhoz :lol:

de ígérem nagyon kedvezményesen kapsz majd egy kütyüt, ha igényelsz, mert te jó alapos tesztelő vagy,

biztos lenne pár hasznos kritikád :lol:

Link to comment
Megosztás:

hunflex nélkül lehet róla szó, ha vállalod a visszahívásokat is :lol:

első két példány ingyen, viszont ezzel jár kötelezettség is :lol:

visszahívás+publikálás :lol:

Ok, "kipiszkálom" a Hunflexet. A beépítést magam is meg tudom oldani, ha kell, dolgoztam autószerelőkét is, és az elektronikával is baráti a kapcsolatom :P

A többi sem gond :lol:

Link to comment
Megosztás:

pszilaj, a matricával mizujs? :lol:

Amennyiben nem műgyanta bevonatú kell, akkor simán tudok csinálni.

Olyat mint amilyen nekem van.

Öntapadós, átlátszó alapra kinyomtatják és egy másik átlátszó lapot rá ragasztok és így nem tud lekopni.

Ha ez megfelel, akkor priviben küldj címet és a jövőhéten feladom levélben.

A műgyantással még nem tudtam foglalkozni sajna. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tesztelés még odébb van, elméletileg két autó lesz még az omin (X20SE) kívül, amin szeretnék tesztelni, és kötött lesz a

motortípus is, mert muszáj méréseket végeznem régebbi és újabb technikákon is.

Későbbi tesztekre pedig keresek majd emberkéket X14XE-X16XEL, Z20LET, X12XE, X30XE, Z16XEP mocikkal is :lol:

Feltétel hogy 50km-es körzeten belül lakjanak (Budaörs), illetve motortuningmentes legyen az autó, és

a motor "újszerű" állapotban legyen, jól működő lambdaszondával (előzetesen megvizsgálom tech műszerrel

az autókat).

Nem baj ha nem veszek ezért egy X30XE-t? Y32SE nem elég jó? A távolság ugyan határeset, nem lakhat mindenki melletted :lol: - és Békásmegyertől nagyon messze vagy :lol: :lol:

Hja és van C20NE is... igaz párhozamosan nem mehetne a kettő :P Érthető okokból

Link to comment
Megosztás:

Ok, "kipiszkálom" a Hunflexet. A beépítést magam is meg tudom oldani, ha kell, dolgoztam autószerelőkét is, és az elektronikával is baráti a kapcsolatom :D

A többi sem gond :lol:

mindenképpen együtt kell majd beépíteni, mert a programozásával el fogok még bíbelődni majd közben :lol:

de örülök a hozzáértő segítő kezeknek :lol:

Nem baj ha nem veszek ezért egy X30XE-t? Y32SE nem elég jó? A távolság ugyan határeset, nem lakhat mindenki melletted :lol: - és Békásmegyertől nagyon messze vagy :P :D

Egye fene :D akkor majd te leszel a 6 hengeres tesztelő, ha ennyire akarod :D

Link to comment
Megosztás:

Tesztelés még odébb van, elméletileg két autó lesz még az omin (X20SE) kívül, amin szeretnék tesztelni, és kötött lesz a

motortípus is, mert muszáj méréseket végeznem régebbi és újabb technikákon is.

Az egyik szerintem C14SE vagy C16SE lesz, ezekből gondolom akad majd jelentkező bőven, viszont sajna nekem

csak az lesz jó, aki relatív közelemben van, hogy visszahívásnál ne okozzon gondot (aki tesztelő lesz, fog nálam

járni 3-4 alkalommal, ez tuti :lol: ). A másik pedig Z14XE ill. Z16XE lenne.

Későbbi tesztekre pedig keresek majd emberkéket X14XE-X16XEL, Z20LET, X12XE, X30XE, Z16XEP mocikkal is :lol:

Feltétel hogy 50km-es körzeten belül lakjanak (Budaörs), illetve motortuningmentes legyen az autó, és

a motor "újszerű" állapotban legyen, jól működő lambdaszondával (előzetesen megvizsgálom tech műszerrel

az autókat).

Aki az első két tesztelő lesz, ingyen kapja a kütyüt és a beszerelést, aki pedig későbbi tesztelő lesz, jelképes 10e ft-ért

kapja meg a kütyüt, és ezt is csak azután kell fizetni, ha minden jól működik az adott autóban a kütyüvel. A beszerelés

pedig ingyenes lesz, helyileg nálam Budaörsön. Számítani kell 3-4 visszahívásra is, ilyenkor max 2-3 óra időtartamban

SW frissítés, mérések lehetnek, jellemzően esti és hétvégi időpontban egyeztetve.

Kb egy hónap múlva lesz majd döntés ezügyben :lol:

Hello Gábor! Én is felajánlom a gépet tesztelésre- annyiban nem szüz a vas,hogy felesben járok E85-95-tel. Talán pont beleesek az 50km-be... /halkan jegyzem meg, remélem egyedül szállok harcba ezzel a motortípussal:-D :-) B-)/

Link to comment
Megosztás:

Egye fene :lol: akkor majd te leszel a 6 hengeres tesztelő, ha ennyire akarod :lol:

Nem akarom annyira, felajánlkoztam... ha van más, közelebb stb akkor válassz mást, nyugodtan, nincs sértődés. Csak nem sokan használnak V6ot felesben most is, és gondoltam jó tesztalany lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez azért gázos szerintem... :lol:

Most mondja, hogy nem gáz, hanem etanol?! :D :lol: Tőlem is egy csomóan kérdezik, mert hallották, hogy tudok valahonnan ócsón üanyagot szerezni. Mondom nem szerzem, veszem a kútnál. Há de mi az?! Elmagyarázom, hú de jó, de nem lesz belőle baj? Hát akkor ne tegyél bele! :lol: Ha 10 embernek nem magyaráztam akkor egynek sem. A legutolsónak már azt mondtam, hogy tudok szerezni 222-ért de CSAK magamnak! Mondta milyen szemét vagyok. :P Had irigykedjenek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most mondja, hogy nem gáz, hanem etanol?! :D :lol: Tőlem is egy csomóan kérdezik, mert hallották, hogy tudok valahonnan ócsón üanyagot szerezni. Mondom nem szerzem, veszem a kútnál. Há de mi az?! Elmagyarázom, hú de jó, de nem lesz belőle baj? Hát akkor ne tegyél bele! :lol: Ha 10 embernek nem magyaráztam akkor egynek sem. A legutolsónak már azt mondtam, hogy tudok szerezni 222-ért de CSAK magamnak! Mondta milyen szemét vagyok. :D Had irigykedjenek. :lol:

Mérnem mondtad neki hogy ez a nedű csak a buzik kiváltsága? :P Szerintem onnantól nem érdekelné.

Szerk.: félreértés ne essék, nem buziztam le magunkat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello Gábor! Én is felajánlom a gépet tesztelésre- annyiban nem szüz a vas,hogy felesben járok E85-95-tel. Talán pont beleesek az 50km-be... /halkan jegyzem meg, remélem egyedül szállok harcba ezzel a motortípussal:-D :-) B-)/

Akkor én nem teszek konkureniát neked! :lol: De ha esetleg valaki nem nagyon akarja vállalni akkor én bevállalom! Csak akkor ha az átépítés nem a tunying kategória! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tesztelés még odébb van, elméletileg két autó lesz még az omin (X20SE) kívül, amin szeretnék tesztelni, és kötött lesz a

motortípus is, mert muszáj méréseket végeznem régebbi és újabb technikákon is.

Az egyik szerintem C14SE vagy C16SE lesz, ezekből gondolom akad majd jelentkező bőven, viszont sajna nekem

csak az lesz jó, aki relatív közelemben van, hogy visszahívásnál ne okozzon gondot (aki tesztelő lesz, fog nálam

járni 3-4 alkalommal, ez tuti :lol: ). A másik pedig Z14XE ill. Z16XE lenne.

Későbbi tesztekre pedig keresek majd emberkéket X14XE-X16XEL, Z20LET, X12XE, X30XE, Z16XEP mocikkal is :lol:

Feltétel hogy 50km-es körzeten belül lakjanak (Budaörs), illetve motortuningmentes legyen az autó, és

a motor "újszerű" állapotban legyen, jól működő lambdaszondával (előzetesen megvizsgálom tech műszerrel

az autókat).

Aki az első két tesztelő lesz, ingyen kapja a kütyüt és a beszerelést, aki pedig későbbi tesztelő lesz, jelképes 10e ft-ért

kapja meg a kütyüt, és ezt is csak azután kell fizetni, ha minden jól működik az adott autóban a kütyüvel. A beszerelés

pedig ingyenes lesz, helyileg nálam Budaörsön. Számítani kell 3-4 visszahívásra is, ilyenkor max 2-3 óra időtartamban

SW frissítés, mérések lehetnek, jellemzően esti és hétvégi időpontban egyeztetve.

Kb egy hónap múlva lesz majd döntés ezügyben :lol:

Jelen!

Tuningmentes a kütyü,csak a flexteket kell kicserélni!

Szójjá.megyek! :lol:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.