Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Nem-nem, csak én inkább eldugtam volna a kábelt. De tudom, neked a nagyobb dobozú van, ezért nehezebb azt elhelyezni. Amiből egyből következik, hogy a kábeleket sem tudod úgy elrendezni, hogy ne látszódjanak. Persze majd kiderül holnap, az enyém hogy sikerül.

Ezek a nagy injektor-csatik miatt nem is tudnám másképp. És végülis annyira nagyon nem is látszik, csak aki ért hozzá, az tudja hogy ott nem kéne annak lenni. De így legalább talán egy kicsit strapabíróbb a dolog. Bár ki tudja. Kíváncsi vagyok Te hogy oldod meg. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem-nem, csak én inkább eldugtam volna a kábelt. De tudom, neked a nagyobb dobozú van, ezért nehezebb azt elhelyezni. Amiből egyből következik, hogy a kábeleket sem tudod úgy elrendezni, hogy ne látszódjanak. Persze majd kiderül holnap, az enyém hogy sikerül.

ui. Annak meg örülök, hogy semmi komoly baj nem volt. Pedig kérdeztem a kh-t, nem????

Kérdezted, de csak éppen ki volt csúszva, elsőre nem vettem észre... :)

Egyébként ezzel az ecu mellé rögzítéssel szöget ütöttél a fejembe, végülis simán elér oda a kábel, és sokkal védettebb helyen lenne a cucc, ami főleg télen számít amikor sok a latyak, víz, sár.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, kép??? Amit du láttam az elég slendrián megoldás volt. :) :P Hőjeladót áttetted?

Én is elmentem ma a cuccért, mert amúgy is menni kellett a madaras tecsoba (Budaörsre). Még nem szereltem be, mert én beépítek egy kapcsolót a test vezetékébe. Ezért be kellett szereznem az alkatrészeket.

Más: Udi, a tiétek mekkora? Mert az enyém, és Invictus-é nem egyforma külsőleg. Persze lehet nem volt két egyforma doboz, és belül tök egyforma.

Na de Károly! :(

Link to comment
Megosztás:

Kérdezted, de csak éppen ki volt csúszva, elsőre nem vettem észre... :)

Egyébként ezzel az ecu mellé rögzítéssel szöget ütöttél a fejembe, végülis simán elér oda a kábel, és sokkal védettebb helyen lenne a cucc, ami főleg télen számít amikor sok a latyak, víz, sár.

Ebben csak az a nehéz, hogy kell még hozzá több vezetéket behúzni. Az injektor tápkábele nem megy be az ECU-ig. Máshonnan meg nem merem elvenni a tápot.

Miénk az majdnem akkora mint a matrica tehát kicsi...

Az enyém is akkora. Akkor csak Ádámnak adtak nagydobozosat. :(

Link to comment
Megosztás:

Ebben csak az a nehéz, hogy kell még hozzá több vezetéket behúzni. Az injektor tápkábele nem megy be az ECU-ig. Máshonnan meg nem merem elvenni a tápot.

Ezt most nem értem. Az egyik érben van egy fehér, egy kék, meg két piros....az simán elér az injektorig. Majd fényképezd le mi van a dobozban és összehasonlítjuk.

Link to comment
Megosztás:

Ebben csak az a nehéz, hogy kell még hozzá több vezetéket behúzni. Az injektor tápkábele nem megy be az ECU-ig. Máshonnan meg nem merem elvenni a tápot.

Az injektor tápköre bent van az ecunál is. Simán be lehet építeni oda is, az ecu kötegébe beforrasztani, ha valaki így akarja.

Link to comment
Megosztás:

Ezt most nem értem. Az egyik érben van egy fehér, egy kék, meg két piros....az simán elér az injektorig. Majd fényképezd le mi van a dobozban és összehasonlítjuk.

Onnan, az ECU mellől sztem nem ér el az injektorig. De ha kész lesz úgyis csinálok pikcsőröket. Ebként már megtoldottam amit kell, csak most esik az eső, és azért nem "csinyázom". :)

Link to comment
Megosztás:

Onnan, az ECU mellől sztem nem ér el az injektorig. De ha kész lesz úgyis csinálok pikcsőröket. Ebként már megtoldottam amit kell, csak most esik az eső, és azért nem "csinyázom". :)

Nos, tévedsz, az ecu mellől ráhagyással is elér az injektorig, már be is húztam :(

Link to comment
Megosztás:

Nos, tévedsz, az ecu mellől ráhagyással is elér az injektorig, már be is húztam :(

Tök jó, hogy ezen vitatkoztok. Nem lehet, hogy motortól is függ a kábelköteg és mindkettőtöknek igaza van? :)

A 2 köteg kb egyforma hosszú.

De ha fogom és a kábelt áthúzom az ecu mellől, akkor biztosan elér az injektorig, ez sztem nem kábelköteg-függő, hisz nem abban viszem el.

Én viszont abban akarom. :P Úgy, hogy ne látszódjon semmi hekkelés, ha vki belenéz a motortérbe.

Link to comment
Megosztás:

A 2 köteg kb egyforma hosszú.

Én viszont abban akarom. :( Úgy, hogy ne látszódjon semmi hekkelés, ha vki belenéz a motortérbe.

Az más. Mondjuk így ahogy most lesz, már nekem is csak az injektor csatik fognak látszani, semmi más.

Update, lassan elkészülök, testet könnyen találtam az ecu mellett, aztán ahogy felmegy a kábelköteg a motorházba, ott a szélvédő alatt fut tovább az injektorig. Nem feltűnő szerencsére.

Képet várom. :)

Link to comment
Megosztás:

Az más. Mondjuk így ahogy most lesz, már nekem is csak az injektor csatik fognak látszani, semmi más.

Update, lassan elkészülök, testet könnyen találtam az ecu mellett, aztán ahogy felmegy a kábelköteg a motorházba, ott a szélvédő alatt fut tovább az injektorig. Nem feltűnő szerencsére.

Képet várom. :)

Eddig csak itt tartok, mert esik az eső.

Link to comment
Megosztás:

Nálam sajnos nem működik a hunflex. :)

Most kb 15 fokban szépen elidnul a motor, nem teker sokat, de 2000 alatt semmi, mármint az eddigihez képest, aztán mikor bemelegszik, nagyjából jól megy. Most csak etanol van benne, de mintha nem akarna működni a hunflex. Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Nálam sajnos nem működik a hunflex. :)

Most kb 15 fokban szépen elidnul a motor, nem teker sokat, de 2000 alatt semmi, mármint az eddigihez képest, aztán mikor bemelegszik, nagyjából jól megy. Most csak etanol van benne, de mintha nem akarna működni a hunflex. Vélemény?

Druszám már előre felvetette... valószínű lambda.... nem elég gyors már...

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.