Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem laksz messze ha gondolod küldhetjük együtt az ipart :lol:

a vasárnapom pl előreláthatólag szabad, bár benzin a kocsiban szinte már nincs is, mert az etanolra gyúrok. <_<

De akár meg is beszélhetjük, Tbányára még eltudok ugrani vele, aztán elmegyünk valahova etanolt tankolni és legalább ha az egyikünknek működik, az haza tudja vontatni a másikat. :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

a vasárnapom pl előreláthatólag szabad, bár benzin a kocsiban szinte már nincs is, mert az etanolra gyúrok. <_<

De akár meg is beszélhetjük, Tbányára még eltudok ugrani vele, aztán elmegyünk valahova etanolt tankolni és legalább ha az egyikünknek működik, az haza tudja vontatni a másikat. :) :) :lol:

Én péntektől hétfő reggelig foglalt vagyok. Amint megjön szeretném beapplikálni mert nekem is alig van benya, csak kannában 20 liter etanol hátul. Mondjuk kérdés mikor jön meg. Bár közel vagyunk Bp-hez, szóval talán a posta se lesz lassú.

Link to comment
Megosztás:

Én péntektől hétfő reggelig foglalt vagyok. Amint megjön szeretném beapplikálni mert nekem is alig van benya, csak kannában 20 liter etanol hátul. Mondjuk kérdés mikor jön meg. Bár közel vagyunk Bp-hez, szóval talán a posta se lesz lassú.

kecskemétről jön a cucc. :) <_<

Link to comment
Megosztás:

Én péntektől hétfő reggelig foglalt vagyok. Amint megjön szeretném beapplikálni mert nekem is alig van benya, csak kannában 20 liter etanol hátul. Mondjuk kérdés mikor jön meg. Bár közel vagyunk Bp-hez, szóval talán a posta se lesz lassú.

A posta gyorsasága és a távolság nem egyenesen arányos...tapasztalataim szerint...

Tegnap néztem a kutat és 210 HUF lett itt az E85...

93 HUF a különbség! <_<

Eddig asszem csak hetven valamennyi volt...a kilencvenötöshöz képest... :)

Link to comment
Megosztás:

A posta gyorsasága és a távolság nem egyenesen arányos...tapasztalataim szerint...

Tegnap néztem a kutat és 210 HUF lett itt az E85...

93 HUF a különbség! :)

Eddig asszem csak hetven valamennyi volt...a kilencvenötöshöz képest... :lol:

én most 301ért tankoltam benzint, az etanol meg zocsa adata alapján 225, tehát nálunk csak 76Ft különbség, de még így is király. :)

btw kút ahol voltam, lukoil, nemtudom hogy a magas benzinárra való tekintettel vagy elromlott a pumpa, de az összes 98as tömlő "üzemen kívül" felirattal van ellátva. Gondolom eddig se hordták 100literjével, most meg főleg nem. <_<

Link to comment
Megosztás:

A e85kft-nél a honlapon Budapest Tűzoltó utca van megadva, ezért gondoltam hogy Pestről jön.

ismerősöm személyesen vette át, miután felhívták

ráadásul megkapta számla nélkül, ami nekem baxa a csőrömet egy kicsit ...

pláne, hogy számla nem jött a cuccal

Link to comment
Megosztás:

ismerősöm személyesen vette át, miután felhívták

ráadásul megkapta számla nélkül, ami nekem baxa a csőrömet egy kicsit ...

pláne, hogy számla nem jött a cuccal

Tőlem megkérdezték, h fontos e az áfa avagy nem... <_<

Kiváncsi vagyok, h mi lesz a csomag ára...

Link to comment
Megosztás:

kössz.

felhívtam őket és lenne 4600 huf,ami nem sok,DEEEEE csak 2 bar-t tud.az nekem kevés. <_<

ráadásul nem is szerelhető,össze van préselve.azért kössz. :)

Ne új típust keressél, hanem a régi, még kb 2000-ben a GM típusú rendszereknél Lada NIVA 1,7 és Lada szamara 21093 motoroknál alkalmazott nyomásszabályozót, az szabadon állítható bármilyen nyomásra. Majd utánanézek a katalógus számának és megírom.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.