Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Én meg a kötegben kikeresem, és a tűzfalhoz közelebb, rejtettebb helyen gondoltam.

Ez sem rossz. Magát a szerkezetet oda szeretném rögzíteni, mondjuk kétoldalassal, mert nem akarok lemezt lukasztani. Meg talán egy kicsit nagyobb áttetsző műanyag búrát is gondoltam rá tenni ha találok olyan méretűt, és akkor tuti a védelem.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A kupakon kivül a kábelköteg elágazás és a folytószelepház között lévő szakaszon lenne jó elvágni az injektorhoz menő kék vezetéket, védőcsőbe szépen el lehet rejteni a plusz kábeleket és a tűzfalon a MAP szenzor mellett van elég hely a többi csati és az elektronika rögzítésére. Természetesen a leghosszabb kábelről érdemes levágni a csatit, ha van textilszalag is kéznél akkor nagyon profin meg lehet csinálni. <_<

Link to comment
Megosztás:

A kupakon kivül a kábelköteg elágazás és a folytószelepház között lévő szakaszon lenne jó elvágni az injektorhoz menő kék vezetéket, védőcsőbe szépen el lehet rejteni a plusz kábeleket és a tűzfalon a MAP szenzor mellett van elég hely a többi csati és az elektronika rögzítésére. Természetesen a leghosszabb kábelről érdemes levágni a csatit, ha van textilszalag is kéznél akkor nagyon profin meg lehet csinálni. <_<

Ez most ugye uaz mint ami a 4 hengereshez kell, csak itt egyet használunk fel????

Link to comment
Megosztás:

Igen nektek csak 1 kell....jó meglátás majd az SE-hez még jó lesz a többi csatit érdemes leszigetelni... :)

Még 1 fontos dolog akinek nincs "műszaki érzéke" az ne is próbálkozzon a beépítéssel könnyen el lehet törni a műanyagokat, főleg X20XE esetében kellett trükközni anno Warwolfnál. Inkább kérje hozzáértő segítségét, vagy ha eljön egy kecskeméti talira ott simán beszereljük... <_<

Link to comment
Megosztás:

Igen nektek csak 1 kell....jó meglátás majd az SE-hez még jó lesz a többi csatit érdemes leszigetelni... :)

Még 1 fontos dolog akinek nincs "műszaki érzéke" az ne is próbálkozzon a beépítéssel könnyen el lehet törni a műanyagokat, főleg X20XE esetében kellett trükközni anno Warwolfnál. Inkább kérje hozzáértő segítségét, vagy ha eljön egy kecskeméti talira ott simán beszereljük... <_<

Mármint milyen műanyagokra célzol?

Amúgy én nem tudom eldönteni van-e műszaki érzékem...de komolyan. :)

Link to comment
Megosztás:

hívnak, mielőtt postára dobják a cuccot vagy csak azért kell a telszám, ha valami gáz van?

második rendelés átment pü-ben?

már nem tudom, hogy nem válaszoltál vagy töröltem :)

Méééé nem jössz be Lurdyhoz, átveszed a cuccot asztán megkéred Jánost, hogy segítsen és mók-mók-mók-mók <_<

Link to comment
Megosztás:

Tiéd az sima ügy....de egy C20XE vagy X14XE több odafigyelést igényel. <_<

hívnak, mielőtt postára dobják a cuccot vagy csak azért kell a telszám, ha valami gáz van?

..

Úúúú, bakker Udi, nem írtam bele a pü-be a telszámomat.....bár mindegy mert reggel hívtalak, meg az aláírásomban is benne van.

Link to comment
Megosztás:

<_< :) :)

Minden rendelést elküldtem, a telefonos elérhetőség csak arra kell ha valami probléma lenne vagy a budapestiek és kecskemétiek esetében személyes átvételt egyeztetéséhez kell.

Még egy kérdés, és befejezem. Ugye a csati tipusa később (SE) jó lesz?? Olyant (bosch ev1) rendeltél-e nekem is?

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.