Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Invictus és Hening!

Bekötése nem nagy ügy csak pár alapvető dologra kell ügyelni. Kedvezményes ár továbbra is 20 eFt+Áfa 3 db megrendelése esetén június 30-ig, remélem minél előbb összejön az első 3 db-os megrendelés akkor letudnám tesztelni. Ha működik akkor szerintem simán össze fog jönni a következő 3 db megrendelése is.

Zotya975!

Magyar termék és itt gyártják Kecskeméten ha jól tudom. <_<

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Invictus és Hening!

Bekötése nem nagy ügy csak pár alapvető dologra kell ügyelni. Kedvezményes ár továbbra is 20 eFt+Áfa 3 db megrendelése esetén június 30-ig, remélem minél előbb összejön az első 3 db-os megrendelés akkor letudnám tesztelni. Ha működik akkor szerintem simán össze fog jönni a következő 3 db megrendelése is.

Zotya975!

Magyar termék és itt gyártják Kecskeméten ha jól tudom. <_<

Ha működik és szépen is akkor beneveznék egyre. :) Egyébként van aki minimális teljesítménynövekedésről számol be. Ez csak urban legend vagy igaz?

Link to comment
Megosztás:

Ez nem csak ez esetben van így,másrészt ma már ami kínai az nem mindig gagyi.

Nem is a minőségére céloztam, hanem úgy általában a kínai műszaki cikkek, elektronika előállítási költségé, és az abból készült termékek ára közti óriási különbségre.

Invictus és Hening!

Bekötése nem nagy ügy csak pár alapvető dologra kell ügyelni. Kedvezményes ár továbbra is 20 eFt+Áfa 3 db megrendelése esetén június 30-ig, remélem minél előbb összejön az első 3 db-os megrendelés akkor letudnám tesztelni. Ha működik akkor szerintem simán össze fog jönni a következő 3 db megrendelése is.

Zotya975!

Magyar termék és itt gyártják Kecskeméten ha jól tudom. :)

Na jó akkor melényúltam. <_< Ritka a teljesen magyar termék. Ha a magyar ipart támogatom vele, akkor nem drága.

Link to comment
Megosztás:

Ebben csak az a bosszantó, hogyha 15-20 ezer forintot írnak, akkor maga az elektronika nem kerül pár ezernél többe. Főleg ha kínai. <_<

Szerintem elnéztél valamit :)

e85tuning.hu-nál

1-4 hengeres járművekhez: 40 ezer Ft + Áfa

1-8 hengeres járművekhez: 60 ezer Ft + Áfa

Beszerelés és programozás ára gépjármű típustól függően: 15-20 ezer Ft + Áfa

Link to comment
Megosztás:

Szerintem elnéztél valamit <_<

e85tuning.hu-nál

1-4 hengeres járművekhez: 40 ezer Ft + Áfa

1-8 hengeres járművekhez: 60 ezer Ft + Áfa

Beszerelés és programozás ára gépjármű típustól függően: 15-20 ezer Ft + Áfa

De a hunflex az e85kft-nél most akciósan 19900.-

Bár az előbb én is linkeltem ez azt e85tuningos megoldást. Írtam is, hogy az benne a plusz, hogy rákötöd a laptopot és van valami diagnosztika funkció rajta.

Link to comment
Megosztás:

De a hunflex az e85kft-nél most akciósan 19900.-

Bár az előbb én is linkeltem ez azt e85tuningos megoldást. Írtam is, hogy az benne a plusz, hogy rákötöd a laptopot és van valami diagnosztika funkció rajta.

Tényleg ? Ezt hol lehet meglesni az oldalukon ? <_<

Mert szerintem Udi kapott olyan árat, hogy ha 3 db. együtt, akkor 20000 + áfa a hónap végéig :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg ? Ezt hol lehet meglesni az oldalukon ? <_<

Mert szerintem Udi kapott olyan árat, hogy ha 3 db. együtt, akkor 20000 + áfa a hónap végéig :)

Fogalmam sincs, a honlapjukon eredeti árak vannak. Udi amit mond, az a Deluxe cucc. Amúgy én megadtam a számom, a srác felhívott, beszélgettünk és mondta hogy akciósan a Classic cucc, amiben még nincsen hidegindításos móka, az akcijjjjósan 19900 a hó végéig.

Link to comment
Megosztás:

Én Sonkoly Tamással e-maileztem az E85 Kft.-től anno tőle vettem a Flexteket is, ő mondta ezeket az akciós árakat.

Akit érdekel tovább küldhetem az e-mailt, klubos kedvezményt kértem több db vásárlása esetén, szerintem jó árakat kaptunk.

Classic verzió persze olcsóbb mivel abban még nincsen benne a hidegindítás viszont már az is automata.

Link to comment
Megosztás:

Én Sonkoly Tamással e-maileztem az E85 Kft.-től anno tőle vettem a Flexteket is, ő mondta ezeket az akciós árakat.

Akit érdekel tovább küldhetem az e-mailt, klubos kedvezményt kértem több db vásárlása esetén, szerintem jó árakat kaptunk.

Classic verzió persze olcsóbb mivel abban még nincsen benne a hidegindítás viszont már az is automata.

Én is vele beszéltem telefonon, az akciós 19900-at nekem is ő mondta a classicra. Ez az automata mire vonatkozik?

Link to comment
Megosztás:

Én veszek egy deluxe-ot, a classicot pedig átadom bárkinek 15-ért.

Nocsak. <_<

Amúgy a kettő között csak a manuális kapcsoló és a hidegindítási funkció a különböző semmi más? Tehát akkor télen kell bele egy kis benzin is ha jól gondolom.

Ha Udinak az X14NZ-ben jól üzemel, akkor döntök, aztán lehet hogyha még megvan, akkor költséghatékonyságból a tiédet veszem meg. :)

Link to comment
Megosztás:

Szétnéztem a nagyvilágban E85 elektronikával kapcsolatban...

Írtam levelet az e85kft-nek múlt héten, érdeklődésképpen, hogy győzzenek meg :)

Vagyis hogy nem csak humbug ez az "automata" rendszer... merthogy a lambdára nem kell ugye rákötni.

még nem jött válasz, pedig lassan egy hete írtam <_<

Link to comment
Megosztás:

jah... nekem úgy 180 km-re kénne menni... <_<

És akárhol kérdezem, csak néznek, mint a moziban, hogy miről beszélek?

Egyszóval nem tudom, felénk mikor határozza már el valaki, hogy létesít rá egy kútfejet, amin lehetne tankolni ezt is.

Nem csak a hülye 100-as benyákat 330 Ft-ért, vagy mennyiért.

Szia!

Még csak most olvasgatom ezt a témát és megláttam a beírásodat.

Ha esetleg elkerülte volna a figyelmedet, Sámsonkert és H.sámson közötti kútnál már van E85, azt hiszem 199 forintért...kábé 3 vagy 4 hete... :)

Még a holtankoljakon sincs fenn! :)

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.