Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

senki sem csinált videókat a szlalomról stb ?????????? :lol:

Nekem megvan kábé az egész (az érdem mondjuk Tiv. cartársé mert ő kezelte a kamerát) meg asszem az utána jövő gumiégetés is, csak idő hiányában még mindig a kamerán figyel, és nem is várható hogy hétvége előtt lesz belőle valami nézhető.

Link to comment
Megosztás:

Nekem megvan kábé az egész (az érdem mondjuk Tiv. cartársé mert ő kezelte a kamerát) meg asszem az utána jövő gumiégetés is, csak idő hiányában még mindig a kamerán figyel, és nem is várható hogy hétvége előtt lesz belőle valami nézhető.

GRATULA A NYEREMÉNYHEZ!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

de gyorsan rájöttünk h azért megy neked az ascona vezetése mert manta ülés van benne

nekem volt megtiszteltetés h 9 év után az én autómban vesztetted el szüzességed

:D huvazze :D micsoda egy ribanc vagyok ... elkurvultam ... :lol:

:lol: de tényleg! Valami nem stimmelhet velem... az addig oké, hogy szerintem is a manta ülések miatt ment a dolog (és bocs, hogy az összes létező elállítható dolgot elállítottam - és bunó módonmég kísérletet sem tettem arra, hogy nagyjából visszaállítsam) - de van itt még egy dolog...

Köztudott, hogy én nem nagyon prögök-forgok, füstölök - hiába áll minden eszköz a rendelkezésemre a mantában (jó, most nem megy, de erre ma egymondat erejéig még visszatérnék), de az első látványos pörgésemet sem mantával csináltam, hanem a Tas kétpedálos (!!!!) kétszázakárhány (!) lóerős omegájával - az esküvőnkön (!). Szerintem ez volt az elkurvulás első szakasza. MrMantától azóta azt hallgatom, hogy az esküvőnk éjszakáján csaltam meg először.

Most meg ez a második... :D nem lesz ennek jó vége...

Bár azt hiszem, hogy a vég az lesz, amikor a kétpedálos autót is vezetem.

Ma már nagyon gondolkodtam rajta...

Mert ugye a manta azóta csak áll... és én ma is elsírtam magam, amikor ez a bébi dzsúzzz villamos az orrom előtt elment.... meg tegnap is kétszer... nem az én idegrendszeremnek való a bkv. Pedig időben indultam meg minden... baj lesz ebből... talán még válás is... :lol: Főleg, ha MrMantának ledereng, hogy én a Gelko asconájában... huh... a szüzességem!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Figyu mán! :lol: Kicsit off, de most valami kibökte a szemem :D

egy: mi az a bunó?

kettő: csipkebokor vessző

három: össze vissza csapkodom a billentyűt, és értelmetlen szavak jönnek ki

négy: de azért le a kalappal a nagyszerű rejtett meglepetések előtt, meg az ótómata moderálás előtt :D

a g*ci ből bébi dzsúzzz lett! :lol: ez tök jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

jah aki esetleg volt olyan hülye mint én h Szemesről Szántódra a pályán ment -át akartam menni a völgyhíd alatt is - és a Kőröshegy tábla utáni trafidobozt nem vette volna észre, várható h kap egy levelet. Egy barátom kiknek ott van nyaralójuk azt mondta h működik....ha ez így van én nagyon csúnyán benéztem.......

Link to comment
Megosztás:

jah aki esetleg volt olyan hülye mint én h Szemesről Szántódra a pályán ment -át akartam menni a völgyhíd alatt is - és a Kőröshegy tábla utáni trafidobozt nem vette volna észre, várható h kap egy levelet. Egy barátom kiknek ott van nyaralójuk azt mondta h működik....ha ez így van én nagyon csúnyán benéztem.......

a pályán a völgyhídnál volt doboz? Akkor kb 6an kapunk is sorozatképet

Link to comment
Megosztás:

Trafiinfó Somogy megye augusztus...

"Újabb, úgynevezett stabil telepítésű traffipax fogadóhelyet adtak át a 7-es főúton. A Balatonföldváron felállított dobozban nem lesz állandóan sebességmérő. A traffipaxot a kőröshegyi, a szárszói és az új, földvári mérőhelyek között cserélgetik majd a rendőrök."

akkor ezek szerint a pályán nem volt, főleg hogy ez a 7es útra telepítettről vartyog.

Link to comment
Megosztás:

a pályán a völgyhídnál volt doboz? Akkor kb 6an kapunk is sorozatképet

Igen Csabi a pályán a Kőröshegy tábla után a viadukt alatt :lol:

Na. Ahol tavalyelőtt fényképeztük az épülő völgyhidat lentről ott utána megyünk észak felé be Kőröshegyre, ott van egy doboz, valamint utána a kereszteződésnél a templomnál is. Ez utóbbi működik csak, a táblánál lévő az nem.

Amúgy marha nagy kerülő a pályán menni, a viadukt a balcsitól 5 kilcsire van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.