Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

A kempinges hozzáállásról annyit, hogy az én türelmemet is kikezdte kicsit, pedig az már nagy szó...

Egyébként megmondtam Kornélnak, hogy lehetőség szerint a helyében azt tenném, hogy csak a fele összeget

fizetném ki a kempingnek, mint az eredeti megállapodás, mert mi sem kaptunk többet cserébe... majd ha a

fogyasztóvédelmi vizsgálatok lezárultak (azért azt sem hagyom majd szó nélkül, hogy pecsét nélküli első

példányt kaptam, a pecsétes másodpéldány helyett, tehát teljesen szabálytalan a panaszkezelés), és feléjük

kedvező a döntés, megkaphatják a másik felét (ezt a verziót erősen kétlem).

Ha meg nem tetszik nekik, mehetnek a sóhivatalba. :lol:

Jövőre nem ártana olyan szerződést kötni, ahol ezen kényes pontok tisztázva vannak. Gondolom mindenki

tanult az esetből, és ezt már mondanom sem kell :lol: Szervezőknek mégegyszer köszönet, hogy állták a frontot,

meg a résztvevőknek is, hogy általában megfelelő türelemmel voltak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

csak nem találtunk nevezési lapot és azt hittük nem akartál indulni a versenyen.

Én adtam neki direkt - kérés nélkül - belépés után...

Köcccöggg... ki sem töltötte? :lol:

Ja és nemtom de valaki kicsit lezúzta a lökösöm bal oldlát ... ígysem volt épp fitt a dukkó nade faxájosan végig húzta! csak meg akartam KÖSZÖNNI! :lol:

Volt egy Volvo, aminek az elejét a gokartosok javították meg vasárnap délelőtt... bár az kilógott az útra picit.

Az "elkövetők" szó nélkül tovább - tulaj, meg "mi a férfinemiszerv" felkiáltással nézegeti a rendszámát

Na, akkor gondolom erre jöttek ki a zsernyákok :lol: Biztos látták a klippet, és jöttek dance-elni :D

E?

http://www.youtube.com/watch?v=I6RrsScaYik

Link to comment
Megosztás:

ott nincsenek faházak ha jól tudom és az mindenképp kell.

Pedig külön meg is néztük a kocsidat is és az OPC-bikeodat is...csak nem találtunk nevezési lapot és azt hittük nem akartál indulni a versenyen. Körbejártuk az egész területet és midnen autót megnéztünk ahol volt papír.Sajnos nem tudtunk külön parkoltatni.

Itt nálunk lehet, hogy lenne egy kemping ahol lenne elég hely. És lehetne gyorsulást is rendezni. Van egy barátom, aki szokott csinálni az egyik repülőtéren. Szokott lenni szlalom is, meg hangnyomás verseny.

Ha lenne rá érdeklődés, esetleg megkérdezhetem. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Abban a kadettban KOJAK cartárs igen jól érezte magát, félelemtől mentesen!

A szlalomverseny előtt még egy futómű állitásra is volt ideje a kempingben!

Nem túl szakszerüen, de a célját elérte vele!

Futómű állitás

Bizony bizony igen profi munka lett. Bár 160 felett, meg hirtelen fékezésnél nem tökéletes. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na panaszokat ide e!!! vadvirag@balatontourist.hu :lol: :lol: Ez nem kamu cím! :D :D :D

Oks, éppen tegnap éjszakától kaptam be egy sajnálatos dolgot egyik címemre... valaki arról a címről

küldözget spam-eket, és az éjszaka jött több mint 4000 "címzett ismeretlen" mailerdaemon üzenetem,

ez a fiókom véletlenül most át lett irányítva hozzájuk :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek az elismeréeseket, a gratulációkat, a szakmai segítségeket és tanácsokat (Opelzsolti), az ingyensört és ingyenbort, meg ingyenjégert.

Külön nagyon a kupát, annak örültem a legjobban. :lol: :D :D :D :P

Ja meg annak is örülök, hogy megismerhettem új embereket, pl a mantások közül Hajnit, Lacit, stb. Bár az ő reakcióik alapján 2 éve mintha már találkoztunk volna...

:lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én most fogom átfaxolni a panaszkönyves beírásomat egy szerény levél kíséretében a Fogyasztóvédelemhez. Talán emailben el is küldöm a kísérőlevelet a kempingnek. Mert a korrektség így kívánja :lol: akar valaki másolatot? :lol:

Ki írt még nekik a könyvbe? Gabi tényleg te is? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.