Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Nagyon jól éreztük magunkat. :lol:

Heminek,Bkorinak,Gelkónak és a többi szervezőnek köszönünk szépen mindent.

A Magyar Veterán Opel Klub részéről eredményesnek és nagyon jónak értékeltük a találkozót.

Reméljük,hogy ez a gyümölcsöző kapcsolat a két klub között továbbra is megállja majd a helyét. :lol:

Akivel nem sikerült beszélni vagy akitől nem köszöntem el annak bocsi.

Jó pihenést mindenkinek.

Üdv. Tomi!

Link to comment
Megosztás:

Hellóka!

Hékások, nem jöttetek a lagziba! No de szemet hunyok (ott nem volt sztriptíz:D), hiszen a péntek este fergeteges volt Veletek! Szuper volt a buli, a tánc, örülök h ott lehettem! Külön Kékségesnek akivel sajnos csak ritkásan találkoztunk...

Jó regenerálódást! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, sztriptíz a Blitzen sem volt... Viszont volt eső, szél, és még ígyis jó hangulat, kis perpatvar és rendőrség. Szóval jó volt! :lol:

Micsoda???? Kijöttek Friciék? Miért? Csak nem csendháborítás miatt? Befele minket is elkapott egy nő és magyarázta, hogy ez mennyire nem jó, hogy ők pihenni akarnak, mi meg bulizunk..

Csak a társaság miatt nem magyaráztam el neki, hogy rohadtul nem érdekel az "egyéni szociális problémája" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hellóka!

Hékások, nem jöttetek a lagziba! No de szemet hunyok (ott nem volt sztriptíz:D), hiszen a péntek este fergeteges volt Veletek! Szuper volt a buli, a tánc, örülök h ott lehettem! Külön Kékségesnek akivel sajnos csak ritkásan találkoztunk...

Jó regenerálódást! :D

Hohoho azért láttam ám hogy tudsz te a 90's Muzikra is táncolni! :D :D :D KÁR HOGY A KÖCSÖGÖK LELŐTTÉK fél 2 kor a buli! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

na mi is hazaértünk, nagy nehézségek árán. Eleve szombaton, pihizni akartunk a sátrunkban az esti buli előtt.arra keltünk, hogy esik és marha nagy vihar van. és senki nincs körülöttünk. :D kissé magányosnak éreztük magunkat és elkezdtünk opeleseket keresni. Kacsero mondta,hogy a bulit elfújta a szél és ráadásul az eső is elmosta. a szomszédaink addigra mind elköltöztek. és jobb hijján mi is hazaindultunk este fél 10 körül. bazi lassan haladtunk, mert szar a világításom, de egy astrás clubtárs felajánlotta a segítségét és soltig vezetett minket. jó volt úgy 100-al menni ,hogy semmit nem láttam a hátsó világításán kívül :D . Aztán kiskunmittoménhol elszállt az ablaktörlőm(mikor jobbkor) :lol: de hajnali 2-re otthon voltunk, kissé vizesen, kissé fáradtan és fázva. de a saját ágyunkban aludhattunk. most meg épp sütni tanítom Sanyit és ünnepeljük a Blitzen elmaradt szülinapot. :D (ja és a mélynyomó itthon várt, rögtön be is építettük és szétrepeszti a hang a kocsimat) :lol:

mindenkinek köszönjük ,hogy ez a Blitz jól sikerült, a pénteki bulit xray-nek és a szervezőknek a szombatot. és külön köszönet a kemping vezetőségének ,hogy nyugalmat és megértést sugároztak felénk!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

na mi is hazaértünk, nagy nehézségek árán. Eleve szombaton, pihizni akartunk a sátrunkban az esti buli előtt.arra keltünk, hogy esik és marha nagy vihar van. és senki nincs körülöttünk. :D kissé magányosnak éreztük magunkat és elkezdtünk opeleseket keresni. Kacsero mondta,hogy a bulit elfújta a szél és ráadásul az eső is elmosta. a szomszédaink addigra mind elköltöztek. és jobb hijján mi is hazaindultunk este fél 10 körül. bazi lassan haladtunk, mert szar a világításom, de egy astrás clubtárs felajánlotta a segítségét és soltig vezetett minket. jó volt úgy 100-al menni ,hogy semmit nem láttam a hátsó világításán kívül :D . Aztán kiskunmittoménhol elszállt az ablaktörlőm(mikor jobbkor) :lol: de hajnali 2-re otthon voltunk, kissé vizesen, kissé fáradtan és fázva. de a saját ágyunkban aludhattunk. most meg épp sütni tanítom Sanyit és ünnepeljük a Blitzen elmaradt szülinapot. :D (ja és a mélynyomó itthon várt, rögtön be is építettük és szétrepeszti a hang a kocsimat) :lol:

mindenkinek köszönjük ,hogy ez a Blitz jól sikerült, a pénteki bulit xray-nek és a szervezőknek a szombatot. és külön köszönet a kemping vezetőségének ,hogy nyugalmat és megértést sugároztak felénk!!!! :lol:

jaja, el is felejtettem mondani, hogy X-ray Pötyösnek nagyon köszönjük a zenét, :D :D és sajnálom, hogy szombaton nem volt ráadás :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! :D

Hazaértem én is még az éjjel, de csak most sikerült gép közelbe kerülnöm :lol:

Jó volt ez a 7vége, kisebb nehézségek azért voltak, de személy szerint jól éreztem magam... :lol:

Köszönet a szervezőknek, sajnos az idő beleszólt a tegnap esti programba, de erről nem tehetett senki.

A társaság szintén jó volt. Nagyon sokan jöttek el, örülök, hogy megint megismerhettem olyan embereket személyesen is, akiket eddig csak a fórumról ismertem,és jó volt újra találkozni a régi arcokkal is. :lol:

Köszönöm a részvételt, és a szlalom versenyen 2.helyért járó kupát! :D

A képeim itt találhatóak: BW. IV.

Ui: MANTABABY-nek SOK BOLDOG SZÜLINAPOT! :D

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem én is...

Nem volt egyszerű a találkozó az biztos de szerintem a lehetőségekhez mérten sikerült jól megoldani a dolgokat.A kemping hülyeségeiről nem tehettünk sajnos, igyekeztünk úgy intézni a dolgokat hogy gond nélkül lemehessen a szombati nap. Köszönöm hogy segítőkészek voltatok az ügy megoldásában-autóval kiállás stb- és végül be is jött a terv h estére visszaengednek minket. Ne is ragozzuk a témát.

Köszönjük a Magyar Veterán Opel Klubnak hogy eljöttek és ezzel is emelték a találkozó színvonalát én biztos vagyok benne hogy ez egy gyümölcsöző kapcsolat lesz.

Köszönöm mindenkinek ki segített a találkozó lebonyolításában, külön kiemelném BKorit éss Hemit kik megint emberfelettit nyújtottak. Egyre jobban motoszkál bennem a gondolat hogy Kornél valójában robot. :lol: Sokan segítettek csak azért nem szeretnék neveket írni hogy nehogy kimaradjon valaki.

A szombat esti vihar sajnos elmosta az esti programokat, de kénytelenek voltunk felhúzni a sátor oldalát hogy átfújjon rajta a szél és ne kapjon bele. A szakadó eső már csak hab volt a tortán. Nem akartunk kockáztatni hogy bármi történik miközben tele a sátor.

most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, összesen 5 órát sikerült aludnom péntek óta és nem állt még össze a kép, de szerintem eredményes és jó hangulatú, színvonalas találkozó volt. Gratulálok Tgabikának a corsához, nagyon örültem neki h klubbon belül marad és ha jól hallottam meg is tartja az autót.

Link to comment
Megosztás:

A következő tali esetleg lehetne ott ahol a manta klubé szokott lenni. Ott nem zavarnánk senkit és a balcsi ott is ott lenne.

ott nincsenek faházak ha jól tudom és az mindenképp kell.

Asszem az én autócskámat nem értékelte a zsűri, csak az előttem álló két csoda corsa-t. Biztos rossz helyen álltam. Majd jövőre.

Pedig külön meg is néztük a kocsidat is és az OPC-bikeodat is...csak nem találtunk nevezési lapot és azt hittük nem akartál indulni a versenyen. Körbejártuk az egész területet és midnen autót megnéztünk ahol volt papír.Sajnos nem tudtunk külön parkoltatni.

Link to comment
Megosztás:

...Köszönjük a Magyar Veterán Opel Klubnak hogy eljöttek és ezzel is emelték a találkozó színvonalát én biztos vagyok benne hogy ez egy gyümölcsöző kapcsolat lesz...

Az biztos! A sátor mögött a C Rekordok és A Commodore-ok sora gyönyörű volt! Akárcsak a B és C Kadettek, nomeg minden más csodaszép ócskavas. Természetesen a szó legszebb értelmében!

Szóval kösz veterán klub! :lol:

Ja, és Bogi megjegyeztem!!!! Fiú! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hehe!Pont GAbi? :lol: De kár,hogy nem láttam a fejét,amikor megnyerte! :lol:

Kiváncsi leszek mit kezd vele.Szerintem Demó már küldött neki pü-t! :lol:

1., Pont én. :D

2., Állítólag készült róla kép is meg videó is, úgyhogy még pótolhatod. Azt sajna nem tudom kinél keresd a bizonyítékot.

3., Én is kíváncsi leszek, még mindig nem döntöttem el.

4., Nem küldött, de amíg az autó nálam van, tuti nem lesz benne C20XE. Se semmilyen másik motor a sajátján kívül.

Link to comment
Megosztás:

...köszönjük a zenét... .... és sajnálom, hogy szombaton nem volt ráadás :lol:

Pedig volt, csak új helyszínen. Hamar híre ment, még kékruhás emberek is jöttek látogatóba, bár azt nem tudom hogy ők is "orbékolni" akartak-e... (azóta se tudom mit jelent, de a messziről jött idegenek ezt a szót használták (feltehetően) a bulira. :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.