Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ván déj tiket, ván déj tiket, ván déj tiket uuuúúúúúhuuúúúúúhhh :lol:

:D

Egyébként tényleg volt már olyan eset, amikor be kellett gyűjteni kocsikulsot :lol:

Van, aki némi alkohol hatására azt hiszi, hogy énekelni tud; és van aki azt, hogy ő fittipaldi és nikilauda keresztezése :lol:

Link to comment
Megosztás:

ván déj tiket, ván déj tiket, ván déj tiket uuuúúúúúhuuúúúúúhhh :lol:

:D

Egyébként tényleg volt már olyan eset, amikor be kellett gyűjteni kocsikulsot :lol:

Van, aki némi alkohol hatására azt hiszi, hogy énekelni tud; és van aki azt, hogy ő fittipaldi és nikilauda keresztezése :D

1.) Hajnli-Flowa-Tas Combóról beszélünk, a gyengébbek kedvéért.

Esetleg még Redit ebbe a kategóriába sorolnám - bár ő csak 1. Blitzen alkotott :D

2.) bazz, kocsikulcs nélkül nem fogsz tudni énekelni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak kreatív... :lol:

Lehet hogy most Antival együtt nekem is füves lesz az arcom... :lol: :lol:

figyusz alapítsuk meg a füvesek bandáját :D csak mi az arcunkra kenjük!

amúgy már kijelöltettem Antinak a leszállópályát a Vadviárgban,ki van világítva meg minden.... :D

Link to comment
Megosztás:

Este a buli előtt begyűjtöm a kocsikulcsokat! :lol:

Hékás, és akkor én hol fogok aludni??? Nekem a hotel caravan lesz az otthonom! :D

A Gabinak meg adjál "gumit", nehogy az V. Blitz-re már a kis "FUTÓGÁZZZ"-zal kelljen jönnie! :lol: :D

Na ez viccnek is rossz volt :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Futó Gabira majd vigyázunk mindannyian! :lol: Szal lessz szülői felügyelet így nem kell 8 kor Mese után aludnia jöhet a dizsibe! :lol:

Oké apu, és mit fogsz mesélni? :lol: :D

máris? mé az ujdonsültet nem mered lehozni? :D

Sajnos elég messze van most az országtól, meg aztán előbb szoktatni kéne a bandához, nem egyből a mélyvízbe dobni :D

Link to comment
Megosztás:

áááá... félnék kicsit, hogy ami képet felépítettem magamról áldozatos munkával, egy este lerombolnátok a blitzen :D :lol:

Vagy én... :lol: :lol: :D

egyszer úgyis végetér a kampány időszak.... És szerintem mi csak jót mondanánk rólad ismerve a társaságot :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.