Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Legyen 11-kor Óbányán találkozó? Vagy 10-kor?

Tehát 17-én 10 óra körül tali Ófalu előtt a parkolónál.

Lomha. Akkor ketten leszünk bajban :D

Hello-hello! Akkor most mi van? :)

Óbánya vagy Ófalu, mert pont ellenkező irányban vannak vagyis izé, honnan nézve Ófalu előtt a parkoló, mert útvonaltervező szerint az jó nekem, ha Bonyhád felől érkezem. :)

Látom már, lesz telefonos segítség(kérés). :D :D

Link to comment
Megosztás:

Norbi, hányra menjek érted? Legjobb lenne, ha felhívnál majd és akkor pontosítunk!

Fél 10-re gyere, de ha nem nagyon megy a szekér akkor negyedre... :D :D

Felhívná vki Zsoltit hova is kell menni? Mert már én sem tudom, hogy Óbánya vagy Ófalu. Sajnos a telom szervízben, és nincs meg a száma :D

Teló szervízben? :D

Ja, hogy Samsung!... :lol: :D

... lányt meg nem vinném ilyen hosszu gyaloglásra...

Mennyi idős is? :) :D ;)

Ja, még pici...

És az Ivánka sem lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Nemrég értünk haza, most pihenjük ki a fáradalmakat. :)

Jó volt találkozni mindenkivel aki eljött, aki nem ért oda az bánhatja.

Köszi a kolbászt hagymát szalonnát és hogy tényleg hoztatok fát az erdőbe. :)

Jól éreztük magunkat, ennyit túrázhatunk máskor is. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Nagyon jól éreztük magunkat. Az este jól sikerült :) Ma pedig felkerült végre a váltó az Omira.

Kicsit vicces, hogy fát vittünk az erdőbe, de nem akartuk a véletlenre bízni a szalonnasütést. De hogy milyen iszonyú sós volt a szalonna! Még este is marta a pofám :D Arról nem beszélve, hogy állandóan szomjas voltam. Remélem azért lesz még ilyen kirándulós tali. Azért Norbi nagyon sunnyogott, azzal az infóval, hogy ősszel már járt erre. Mi pedig végig azt néztük, hol süssünk szalinnát, ő pedig az infót magában tartotta :)

Link to comment
Megosztás:

...

Ui: A sorrend sajnos fordítva sikerült, így a bónusz kép az elejére került... :D :D

Nahát, az a kép ahol épp egy fél kiló kenyér van a pofámban...nem túl előnyös. Nem kéne kirakni társkereső oldalra! :)

:) Azért mentségedre legyen mondva, hogy túráztunk, és ilyenkor az ember megéhezik. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Tavaly nyáron nem jött össze a dolog. De idén csinálhatnánk egy mediterrános hétvégét nyáron a nyaralónknál. Van sátrazási, ivási és hányási lehetőség. Elvetemültebbek füvet is nyírhatnak. :devlish: :lol: :lol:

Persze, van még pár hétvége. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.