Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A Calibra Club találkozót szervez Harkányba, október 17-18-ra ahová meghívták a Mediterrán Opel Club-ot is. A találkozó a Dráva kempingben lesz aminek az árai a következők:

Termál panzió lll.: (2fö) 3700ft/éj

Termál üdülőház: (4fö) 7500ft/éj,(2-3fö) 6000ft/éj.

Csoportkedvezmény 15 fö felett 20%.

Üdülőhelyi dij:340ft/fö/éj.

A sátrazás valami nagyon fing összeg, 1000/sátor asszem. Kulturált mosdó, zuhanyzó, WC van!

A programok: Villányi szoborpark látogatás és feltúrázás a hegyre(könnyű terep), nagyon szép a kilátás. Közös kaja valami étteremben, aztán este némi szeszes ital bevétele. :rolleyes:

Közben aki ki akarja használni a Gyógyfürdő szolgáltatásait, nyugodtan megteheti, 100 méterre van a strand. A programok persze még módosulhatnak a helyszínen is a többség kérései alapján.

Akit érdekel a dolog, az írja fel magát ide:

Harkányi Calibra találkozó, október 17-18:

1. Lomha 8V

2. Mirage Kori

3. Valagnyi Calibrás

4.

5.

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Október vége felé (24-25-e) összefuthatnánk. Meg megünnepelhetnénk Lomha "új" jogsiját, meg autóját. Elsőre a Tenkes csárda jutott az eszembe! Na? :rolleyes:

A Tenkes Csárda nagyon jó kis hely. Az biztos emlékezetes tali lenne, de lehet, hogy az a hétvége nekem nem jó. Inkább utána valamikor.

Link to comment
Megosztás:

Október vége felé (24-25-e) összefuthatnánk. Meg megünnepelhetnénk Lomha "új" jogsiját, meg autóját. Elsőre a Tenkes csárda jutott az eszembe! Na? <_<

Olvasd csak el, hogy mi van 5 hozzászólással feljebb! :rolleyes:

Szerintem, ha októberben össze szeretnénk futni, és már meghívást is kaptunk a márkatársaktól, akkor szerintem oda próbáljunk elmenni. A lista alapján ketten már ott lesznek a csapatból (sőt valahonnan a Sanyi is tud a dologról, és azt mondta, hogy oda még ő is elnézne ...)

Link to comment
Megosztás:

Akkor elvileg eddig így állunk:

Harkányi Calibra találkozó, október 17-18:

1. Lomha 8V

2. Mirage Kori

3. Alex.79 (szerintem nem ottalvós)

4. opzsolt

5. ivannorbi (?)

6.

...

+ Valagnyi Calibrás

Tenkes Csárda: Lomha jogsi ünneplő este október 23. v. 24. v. 25.

1. Lomha8V(nélküle nem jöhet létre)

2. Gergő

3.

4.

5.

6.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A Calibra Club találkozót szervez Harkányba, október 17-18-ra ahová meghívták a Mediterrán Opel Club-ot is.

...

A programok: Villányi szoborpark látogatás és feltúrázás a hegyre(könnyű terep), nagyon szép a kilátás. Közös kaja valami étteremben, aztán este némi szeszes ital bevétele. :)

...

Ez a része áll még a dolognak?

Ha igen, kb. mikor lesz?

A piálást és az ottalvást ezúttal biztos kihagyom :D

Link to comment
Megosztás:

A hideg miatt ez ugrott, a közös kaja meglesz dél körül a siklósi Vasúti Restiben meg utána a várlátogatás. Utána szavazással dőlnek el a dolgok.

Hát, akkor szerintem én is kihagyom ezt a talit. :D

Úgy is túl sűrű lett volna a programom, de egy szársomlyói kirándulásért azért bevállaltam volna a szombati ide-oda rohangálást.

Azért sajnálom. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, akkor szerintem én is kihagyom ezt a talit. :)

Úgy is túl sűrű lett volna a programom, de egy szársomlyói kirándulásért azért bevállaltam volna a szombati ide-oda rohangálást.

Azért sajnálom. :D

Sajnálhatod is, de magad miatt sajnáld. :D Most néztem a feliratkozást és csak V6-os Calibrából lesz 8. Akkor mennyi lesz a C20NE-XE-ből? :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.