Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Te nagyon hülye vagy !!! :lol: :lol: :P

Nálunk is nagyüzem van :lol: Lehet, hogy a gáztankba kellene eregetni, és egy hónapig nem kellene tankolnom. De lehet, visszamegyek a boltba reklamálni, hogy nem volt ráírva a bab zacsijára, hogy egy szem babban nem kettő, hanem legalább öt pupp van :lol:

Link to comment
Megosztás:

szasztok ! :lol:

jó volt ám bizony ! :lol: köszönöm a háziaknak a sok befektetett melót a történetbe ! Danke ! Kori és Koriné :lol: respekt a szomszédoknak hogy elviseltek minket :lol:

nomeg a kaja is igen jó volt ! kicsit lökhajtásos lettem de ez így okés ! :D fehér bab az dúúrva cucc :D ja nem ittam ha iszók hülyébb/viccesebb vagyok :P

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is nagyüzem van :lol: Lehet, hogy a gáztankba kellene eregetni, és egy hónapig nem kellene tankolnom. De lehet, visszamegyek a boltba reklamálni, hogy nem volt ráírva a bab zacsijára, hogy egy szem babban nem kettő, hanem legalább öt pupp van :lol:

mit öt .. TiZEN ÖT ! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi is nagyon jól éreztük magunk. Köszönjük, hogy akik tudtak eljöttek. Nekem holnap lesz még bab az ebédem. Jó volt ma kicsit heverészni a nap utolsó sugarait magunkba szívva. Végre láttam egy Opel motort, ami nem olajos, kívülről is.

há kijjé vót olyan tiszta ?? előtt egy félévig mosogatta áztatta biztosan ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.