Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Sajnos mi nem tudunk menni. Most volt iskolakezdés. Horror, mibe került. Ám ha vki szeretne kókusztekercset enni, az jöjjön 12.-én Kecskemétre. Ott megtalálható lesz a fennt nevezett édesség.

Sejtettem, hogy nem fog menni két találkozó közvetlen egymás után, így iskolakezdés idején, csak láttam, hogy benéztél ide, és gondoltam beszólok egy kicsit :lol:

De most befejezem, mert szenvedek (most jöttem meg nemrég a szájsebészetről, és fájok :lol: ).

Ha már a beszólásnál tartunk: Ugye-ugye! Nem kéne beszóni otthon a ház Úrnőjének! :lol:

Amúgy: Jobbulást!

Link to comment
Megosztás:

Akkor, a lista: (Helyszín: Lánycsók)

1. Kori + Anita

2. Tiu + Zsuzsi

3. Lomha 8V (5.-e a szülinapom ) + egy opeles törcsi!!!

4. Alex.79 (ezúttal egyedül) - úgy 18-19 óráig marad (azt mondta, hogy ő délután már nem szokott kajálni, úgyhogy nem kér a Rexi által kevert babgulyásból :P )

5. ivannorbi

6. brezsy+Meli(az elveszett családtagok :lol: )+OROSZKRÉMTORTA!!!

7. zsolt meg lehet a lányom még ha nem tudom épp lízingelni a nagyszülőknél :lol: meg mit hozzak?

8.

Ja Lomha az időjárás nem téma, van már mivel tüzet rakni és melegedni(Lomha:no comment :lol: ).Igaz Kori????(ha már megdolgoztam érte :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, ha Csütörtök estig lenne egy közel pontos létszám. Kaja és hely miatt.

1. Kori + Anita

2. Tiu + Zsuzsi

3. Lomha 8V (5.-e a szülinapom ) + egy opeles törcsi!!!

4. Alex.79 (ezúttal egyedül) - úgy 18-19 óráig marad (azt mondta, hogy ő délután már nem szokott kajálni, úgyhogy nem kér a Rexi által kevert babgulyásból :P )

5. ivannorbi

6. brezsy+Meli(az elveszett családtagok :lol: )+OROSZKRÉMTORTA!!!

7. zsolt meg lehet a lányom még ha nem tudom épp lízingelni a nagyszülőknél :lol: meg mit hozzak?

Amiről én nyilatkozni tudok:

4. Alex.79 + 1 fő (mégis tud jönni a Franciska) - nemottalvós

igények: nincsenek, mondhatni igénytelenek :lol: , a Sanyi azt mondta, hogy Ő nem eszik, a Franciska meg nem ehet (na, jó, ez utóbbit nem mondta :lol: )

5. ivannorbi 1 fő - ottalvós

igények: tengerpartra néző parkolóhely (ami egyben az alvóhely is), kaja, + sunshine, felfűtött medence, nő(k)

Link to comment
Megosztás:

Arról is nyilatkozhatsz, hogyan lettél meleg, de arról főleg, hogy nagyon jól tudod, hogy én is megyek. :P

Ezért nem hozom a Zasszonyt! Jobb, ha nem tud a kapcsolatunkról! :lol: :lol: :lol:

Másrészről Te mindig itt rontod a levegőt a fórumon, majd nyilatkozol magadról! Kaját gondolom Te sem kérsz, mert fogyókúrázol! :lol:

Sanyi Net-hiányban szenved, ő nem tud nyilatkozni...

Link to comment
Megosztás:

Ezért nem hozom a Zasszonyt! Jobb, ha nem tud a kapcsolatunkról! :lol: :lol: :lol:

Másrészről Te mindig itt rontod a levegőt a fórumon, majd nyilatkozol magadról! Kaját gondolom Te sem kérsz, mert fogyókúrázol! :lol:

Sanyi Net-hiányban szenved, ő nem tud nyilatkozni...

Szegény nőnek éppen elég, hogy veled kell lennie! :P És ha még egyszer a szádra veszed a kajámat(akár élőben, akár virtuálisan), akkor véged! :D

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, ha Csütörtök estig lenne egy közel pontos létszám. Kaja és hely miatt.

Mi megyünk, visszük a családot is a rokonokhoz, de kajára csak ketten leszünk. :lol:

Aludni az autóban kellene, így jó lenne beállni és nem a lejtőn lenni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.