Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Mielőtt még lejárna a jelentkezési határidő:

Akkor, a lista: (Helszín: Lánycsók)

1. Kori + Anita

2. Tiu + Zsuzsi

3. Lomha 8V (5.-e a szülinapom ) + egy opeles törcsi!!!

4. Gergolabs

5. ivannorbi

6.

7.zsolt meg lehet a lányom még ha nem tudom épp lízingelni a nagyszülőknél :lol: meg mit hozzak?

8.

Link to comment
Megosztás:

...

7.zsolt meg lehet a lányom még ha nem tudom épp lízingelni a nagyszülőknél :lol: meg mit hozzak?

8.

Ilyenkor jön az aljas kérdés:

Mennyi idős? * :lol: :lol:

Szerszámot hozzál, mert be kellene szerelni a kocsiba egy 3.0-es TDI mocit, meg hozzá kellene alakítani a váltót és a futóművet is :lol:

* Tudom, a kisfiam korosztálya, de akkor elhozom én is őt! :P

Link to comment
Megosztás:

Ilyenkor jön az aljas kérdés:

Mennyi idős? * :lol: :P

Szerszámot hozzál, mert be kellene szerelni a kocsiba egy 3.0-es TDI mocit, meg hozzá kellene alakítani a váltót és a futóművet is :lol:

* Tudom, a kisfiam korosztálya, de akkor elhozom én is őt! :D

hát , 17 éves fejlett szöszi már :lol:

http://s2.images.www.tvn.hu/2008/08/29/00/...1aae634773f.jpg

akt modelkedik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha így lenne, őt nem mernéd elhozni! :lol:

hát , furi vóna na az biztos :lol:

nem tudom még hogy lesz mert nagyon kiszámíthatatlan a szabadidőm olykor meg még a nagyszülők is randomra vállalják be bár , panasz nem lehet rájuk :lol:

alakul még, előző napon kiderül tán...

Link to comment
Megosztás:

Babuék? :lol:

Mivel a nagyfőnök sem nyilatkozott (az valahogy nem lepett meg, hogy a Frici nem válaszolt), kénytelen voltam kézbe venni a dolgokat, és az iwiw-en megfenyegettem a Babut:

"Hé haver! Hol a kocsim?! Illetve a tükröm!!!

Jó lenne, ha szombaton délután elhoznád az öcsédékhez! :lol:

Nem kellenek a szar kifogások, hogy szoliban leszel, meg lagziba mész, meg ilyenek...

Ha nem jössz, akkor csoportosan átvonulunk Hozzád (3 Corsa-nyi emberrel) és ... elvesszük az összes piádat, kajádat, nődet, sőt az MV6-odat is!!!"

Remélem jól megijedt, és eltolja a biciklit Lánycsókra! (Vagy azt a rozsdaboglya O+A-t) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Norbi, Te mikor mennél le Lánycsókra? Mert aznap Pécsen leszek kb. 13:00-ig, akkor lemennék veled onnan.

Na szóval:

Kb. 13 óráig nekem is programom lesz szombaton (terrarista találkozó a Nevkóban). Valamikor utána fölszedlek, de csak akkor, ha egy opeles törölközőt lobogtatsz a kezedben (ruha azért lehet rajtad)! Különben nem állok meg, sőt, még csak nem is lassítok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na szóval:

Kb. 13 óráig nekem is programom lesz szombaton (terrarista találkozó a Nevkóban). Valamikor utána fölszedlek, de csak akkor, ha egy opeles törölközőt lobogtatsz a kezedben (ruha azért lehet rajtad)! Különben nem állok meg, sőt, még csak nem is lassítok :lol:

Ok, vettem az adást! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóltam a Reniéknek, talán le tudnak nézni. Nagy se**fej voltam, szólhattam volna nekik előbb is, de totál kiment a fejemből. Meg lehet, hogy jön az egyik nagyon jó barátom, nemrég vett egy nagyon szép állapotú Calibrát( nagyon olcsón, a szemét... :lol: ) és érdekli a klubos téma, sőt még talán mirage kori is tiszteletét teszi. Reméljük el tudnak jönni.

Link to comment
Megosztás:

Mivel a nagyfőnök sem nyilatkozott (az valahogy nem lepett meg, hogy a Frici nem válaszolt), kénytelen voltam kézbe venni a dolgokat, és az iwiw-en megfenyegettem a Babut:

"Hé haver! Hol a kocsim?! Illetve a tükröm!!!

Jó lenne, ha szombaton délután elhoznád az öcsédékhez! :lol:

Nem kellenek a szar kifogások, hogy szoliban leszel, meg lagziba mész, meg ilyenek...

Ha nem jössz, akkor csoportosan átvonulunk Hozzád (3 Corsa-nyi emberrel) és ... elvesszük az összes piádat, kajádat, nődet, sőt az MV6-odat is!!!"

Remélem jól megijedt, és eltolja a biciklit Lánycsókra! (Vagy azt a rozsdaboglya O+A-t) :lol:

Bocsi, de a bátyja vagyok :lol: Tegnap este beszéltem vele, és természetesen nem tudott a taliról, és szolgálatban lesz szombat és vasárnap.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, de a bátyja vagyok :lol: Tegnap este beszéltem vele, és természetesen nem tudott a taliról, ...

Mellette a Mediterrán Opel Club elnöke, akinek egyik fő feladata a klubélet előrevitele, nem pedig a csapat meghatározó egyéneinek kirekesztése! Azt a leborult szivarvégit!!! :lol: :lol:

Komolyra fordítva a szót, tényleg szólhattál volna annak a süsü öcsédnek!

..., és szolgálatban lesz szombat és vasárnap.

A kettő között eljöhet pihenni! Vagy folyamatosan nyomja?

Link to comment
Megosztás:

Mivel a nagyfőnök sem nyilatkozott (az valahogy nem lepett meg, hogy a Frici nem válaszolt), kénytelen voltam kézbe venni a dolgokat, és az iwiw-en megfenyegettem a Babut:

"..."

Remélem jól megijedt, és eltolja a biciklit Lánycsókra! (Vagy azt a rozsdaboglya O+A-t) :lol:

A válasza lényegretörő volt:

"öööööö...... Jó......."

Ebből sajnos a részleteket nem tudtam meg, de remélem meglátogat minket! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Le kell mondanom az 5-ét, mert lagziba vagyok hivatalos. Bocs :lol:

A fenti (sajnálatos) megnyilvánulás alapján a 4. helyezett törölve

Akkor, a lista: (Helyszín: Lánycsók)

1. Kori + Anita

2. Tiu + Zsuzsi

3. Lomha 8V (5.-e a szülinapom ) + egy opeles törcsi!!!

4.

5. ivannorbi

6.

7. zsolt meg lehet a lányom még ha nem tudom épp lízingelni a nagyszülőknél :lol: meg mit hozzak?

8.

Link to comment
Megosztás:

A kiesett versenyző helyére szereztem egy másikat:

Akkor, a lista: (Helyszín: Lánycsók)

1. Kori + Anita

2. Tiu + Zsuzsi

3. Lomha 8V (5.-e a szülinapom ) + egy opeles törcsi!!!

4. Alex.79 (ezúttal egyedül) - úgy 18-19 óráig marad (azt mondta, hogy ő délután már nem szokott kajálni, úgyhogy nem kér a Rexi által kevert babgulyásból :lol: )

5. ivannorbi

6.

7. zsolt meg lehet a lányom még ha nem tudom épp lízingelni a nagyszülőknél :lol: meg mit hozzak?

8.

Link to comment
Megosztás:

Ja, és egy lényeges kérdés:

KI HOZ KÓKUSZTEKERCSET???!!!

A Mediterrán Opel Club találkozó kókusztekercs nélkül olyan, mint a "rossz lány" testnyílások nélkül! (Nem tudok smiley-t beszúrni!)

Ui: Egész jól elszórakoztatom magam :lol:

Sajnos mi nem tudunk menni. Most volt iskolakezdés. Horror, mibe került. Ám ha vki szeretne kókusztekercset enni, az jöjjön 12.-én Kecskemétre. Ott megtalálható lesz a fennt nevezett édesség.

De most befejezem, mert szenvedek (most jöttem meg nemrég a szájsebészetről, és fájok :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.