Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Na, úgy döntöttem, hogy inkább felhívom a Zsuzsit, beszéltem is vele.

A helyzet az, hogy vettek egy lakást, és nagy munkában vannak, ezért nem nagyon érnek rá szórakozni. Kapásból mondtam neki, hogy akkor náluk tartjuk a talit (ezt csak poénból mondtam). Utána poénból tettem egy félig komoly ajánlatot is, hogy szombaton délelőtt besegítünk, cserébe benéznek egy kicsit Kojakékhoz. Egyébként lenne pont nekünk (Kori, Babu, Lomha, Brezsy-t még nem láttam, de ha Koriékhoz hasonlít, akkor nincs gond :lol: ) való feladat: parketta és járólap cipelés. Azt nem tudom, hogy honnan-hova :lol: , talán benéz ide Tiu, és ellát minket egy kis infóval.

Szerintem nem ártana egy kis testmozgás a zabálás-punnyadás előtt. Vélemények?

Nem tudom, mikorra érek oda....ha időben, akkor természetesen segítek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor már megvan, hogy ki hajtatja végre az utasításaimat a dolgozókon! :D :lol:

Már csak a dolgozó embereket kellene beszervezni. :lol:

Arra azért ne nagyon számíts. :lol: :lol:

Te csak ne akard magad kihagyni a jóból! :D Én benne vagyok a buliban!

Teljes mértékben igazad van, csak Ő fog pakolni, mi meg majd osszuk neki az észt. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

brezsy=3.0 MV6 LE(~212) / 2 -10 ------->azaz súlyban a családhoz tartozom :D :D :lol:

Nem kocsival kell cipekedni. Akkor Lomha nem lenne a felsorolásban :lol: . Inkább a saját adataidat írjad! A félreértések tisztázása végett előre tájékoztatnám a :lol: tagokat, hogy NEM a cerkaméretre gondoltam!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, úgy döntöttem, hogy inkább felhívom a Zsuzsit, beszéltem is vele.

A helyzet az, hogy vettek egy lakást, és nagy munkában vannak, ezért nem nagyon érnek rá szórakozni. Kapásból mondtam neki, hogy akkor náluk tartjuk a talit (ezt csak poénból mondtam). Utána poénból tettem egy félig komoly ajánlatot is, hogy szombaton délelőtt besegítünk, cserébe benéznek egy kicsit Kojakékhoz. Egyébként lenne pont nekünk (Kori, Babu, Lomha, Brezsy-t még nem láttam, de ha Koriékhoz hasonlít, akkor nincs gond :lol: ) való feladat: parketta és járólap cipelés. Azt nem tudom, hogy honnan-hova :lol: , talán benéz ide Tiu, és ellát minket egy kis infóval.

Szerintem nem ártana egy kis testmozgás a zabálás-punnyadás előtt. Vélemények?

Tiuéknál kell pakolni???

Ki az a Doki???

Link to comment
Megosztás:

Nem kocsival kell cipekedni. Akkor Lomha nem lenne a felsorolásban :lol: . Inkább a saját adataidat írjad! A félreértések tisztázása végett előre tájékoztatnám a :lol: tagokat, hogy NEM a cerkaméretre gondoltam!!! :D

Akkor fordítok.omega lóerő osztva kettővel mínusz tíz=a súlyom

212/2=106------->106-10=96 kg :lol: Na ez alapján nem lógok ki a családból :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor fordítok.omega lóerő osztva kettővel mínusz tíz=a súlyom

212/2=106------->106-10=96 kg :lol: Na ez alapján nem lógok ki a családból :lol:

Aha, most már értem :D Azt a 10 kilót már igazán felszedhetnéd, akkor egyszerűbb lenne a képlet :D

Ui: Lehet, hogy nem kellett volna a korábbi hozzászólásomat megejtenem:

Amúgy köszi, észből van itt elég! :lol:

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Du nejem nézett be álnéven. Mi csak 10:30 után tudunk indulni, mert babuék előtte nem tudják kire hagyni a porontyot. Így vszínű dél előtt nem érünk oda. Nekem sokat nem kell irogatnom, mert van aki megteszi helyettem :lol: Igaz Norbi.

Xray nekem is említette, hogy menjünk novemberben az erőműbe, de rajtam kívül senkit sem érdekel. De azért próbálkozom még.

Zsolti te jössz?

Link to comment
Megosztás:

Du nejem nézett be álnéven. Mi csak 10:30 után tudunk indulni, mert babuék előtte nem tudják kire hagyni a porontyot. Így vszínű dél előtt nem érünk oda. Nekem sokat nem kell irogatnom, mert van aki megteszi helyettem :lol: Igaz Norbi.

Xray nekem is említette, hogy menjünk novemberben az erőműbe, de rajtam kívül senkit sem érdekel. De azért próbálkozom még.

Zsolti te jössz?

én akkor jönnék igen ! a lényeg hgoy ne legyen hatodika a többi nap oké !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.