Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Uraim!

Kojak vendégszeretetét élvezve mi is megjelenünk párommal, a cosmoterrán jelleget erősítve.

Remélem, sok új érdekes értékes emberrel találkozhatok.

A régieket is szeretném újra látni, lerendezetlen folyadékpótlási hiány miatt. (gyk: Lomha, Mazdazsolti tessék végre ottaludni).

A korábbi bulikból okulva pár hasznos hozzávaló ötlet:

- pálinka (+személyes tartozékok: kartoncigi, süti, ücsi, messze van a tesco)

- tüzifa (nem vicc, minden kosár számít, nagy beltér) + pokrócok, kispárnák

- elemlámpa

- munkás-játszós overáll +bakkancs

- oldalborda, hozzávaló itókákkal felszerelve.

Üdv:

egykuty

Link to comment
Megosztás:

Mazdazsolti tessék végre ottaludni).

A korábbi bulikból okulva pár hasznos hozzávaló ötlet:

- pálinka (+személyes tartozékok: kartoncigi, süti, ücsi, messze van a tesco)

- tüzifa (nem vicc, minden kosár számít, nagy beltér) + pokrócok, kispárnák

- elemlámpa

- munkás-játszós overáll +bakkancs

- oldalborda, hozzávaló itókákkal felszerelve.

Üdv:

egykuty

Datsunzsolti, nem mazda. :lol: :lol: :D

Mindenféle pálinka és egyéb alkohol alapú ital felajánlását szívesen vesszük. (Süti is jöhet, csak sok legyen)

Fa van, az nem kell.

Elemlámpa hasznos.

Munkásruha -||-.

Oldalborda is jó, szeretem sütve az oldalast. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

Ugye?? Autós találkozó+busz. (Azzal jön??) Elég vicces. :lol: :lol:

Juteszembe:

Arabok írnak a gyereknak Magyarországra, hogy hogy érzi magát.

Válasz: minden ok, csak az a furcsa, hpgy én 600-as mercivel járok suliba, a többiek meg busszal.

Szülők: Örülünk, hogy jól vagy, küldjük a buszt. :D :lol:

Tudom, hogy szar, de idevágott. :D

Link to comment
Megosztás:

Ugye?? Autós találkozó+busz. (Azzal jön??) Elég vicces. :lol: :lol:

Juteszembe:

Arabok írnak a gyereknak Magyarországra, hogy hogy érzi magát.

Válasz: minden ok, csak az a furcsa, hpgy én 600-as mercivel járok suliba, a többiek meg busszal.

Szülők: Örülünk, hogy jól vagy, küldjük a buszt. :D :lol:

Tudom, hogy szar, de idevágott. :D

Annyira nem volt c@r, csak egy kicsit öreg. Mint én. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Főzzünk köcsögös babot!!!A köcsög megoldott.Most jöttem haza Pécsről és elég sok KÖCSÖGGEL találkoztam az utakon....(ködlámpa, refi,szarul beállított xenonos maom,futófény,stroboszkóp, ja és nem discoból jöttem :lol: ) :lol: :lol: :lol:

Egy chilis babot össze dobhatunk. Februárban is az volt és elég jó lett. Csak kell vki aki kevergeti, mert ha iszok, én biztos nem fogom. :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi nem valószínű,mert jelenleg 30000 tartozásom van,egy csepp benyóm sincs és csak jövő hét vége felé lesz fizu.

Nem muszáj mindenkinek külön autóval jönni. A kaja-pia összedobva meg nem egy nagy összeg.

Persze megértem, ha nem jöttök, csak jeleztem, hogy megoldható a dolog viszonylag olcsón is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg vasárnap beszéltem a Dokival, ha jól emlékszem azt mondta, hogy megy haza az anyucihoz :lol: :D

Tiu meg jól eltűnt, 10-e óta nem fórumozott :lol: Próbáltam hívni, de csak hangposta volt, küldök neki egy sms-t.

Na, úgy döntöttem, hogy inkább felhívom a Zsuzsit, beszéltem is vele.

A helyzet az, hogy vettek egy lakást, és nagy munkában vannak, ezért nem nagyon érnek rá szórakozni. Kapásból mondtam neki, hogy akkor náluk tartjuk a talit (ezt csak poénból mondtam). Utána poénból tettem egy félig komoly ajánlatot is, hogy szombaton délelőtt besegítünk, cserébe benéznek egy kicsit Kojakékhoz. Egyébként lenne pont nekünk (Kori, Babu, Lomha, Brezsy-t még nem láttam, de ha Koriékhoz hasonlít, akkor nincs gond :D ) való feladat: parketta és járólap cipelés. Azt nem tudom, hogy honnan-hova :lol: , talán benéz ide Tiu, és ellát minket egy kis infóval.

Szerintem nem ártana egy kis testmozgás a zabálás-punnyadás előtt. Vélemények?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.