Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Október 4.-5.

Itt alszik:

1. Ivannorbi

2. Lomha

3. Ani+kori

4. babu+babuka

5. Melcsy+brezsy(ha a fiam is úgy gondolja)

Nem alszik:

1. Hening

2.

3.

4.

Köszöntem a pöcsös nevében is a hozzászólásokat.Sajna nem kis műtét volt,több mint 1 óra.4 metszést kapott(2 ágyék,2 zacsi :huh: <_< )

Link to comment
Megosztás:

Pécsről megint mehetnénk konvojban. Meg kellene beszélni egy talihelyet, és időpontot.

Kojak. Merre rövidebb? Sásd vagy Szigetvár felé? Mikorra érjünk oda? Én kora du-i érkezésre gondoltam ( 3-4 óra körül)

Sásd felé rövidebb pár km-rel, de a Szigetvár- Kaposvár útvonal a legkényelmesebb. Hát én gondoltam, hogy jöttök időben még délelőtt. Ha esetleg főzünk kinnt valamt, akkor nem sötétben kell majd.

Link to comment
Megosztás:

Sásd felé rövidebb pár km-rel, de a Szigetvár- Kaposvár útvonal a legkényelmesebb. Hát én gondoltam, hogy jöttök időben még délelőtt. Ha esetleg főzünk kinnt valamt, akkor nem sötétben kell majd.

Nekünk is inkább a délelötti érkezés lenne jobb. :lol:

A főzéshez mit vigyünk?

Link to comment
Megosztás:

Sásd felé rövidebb pár km-rel, de a Szigetvár- Kaposvár útvonal a legkényelmesebb. Hát én gondoltam, hogy jöttök időben még délelőtt. Ha esetleg főzünk kinnt valamt, akkor nem sötétben kell majd.

Sásd felé élvezetesebb az út. Ettől függetlenül én valószínűleg már reggel elindulok Pécsről, útközben elidőzök egy kicsit Csertőn (ez Szigetvár után van, nem sokkal Kaposvár felé), majd onnan megyek tovább. Szerintem is célszerű lenne időben odaérni, egyrészt a főzés miatt, másrészről hogy Hening-ékkel se csak fél órát találkozzunk.

ui: Amúgy a nemzetközi madármegfigyelő-nap alkalmából megyek Csertőre a halastó mellé. Lesz madárgyűrűzés is, ha érdekel valakit, nyugodtan eljöhet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hova is kell menni? Ha esik az eső, amire nagy az esély, lesz hol ellennünk? Kajához mit hozzunk? Egyetértek a délelőtti érkezéssel, de nálunk nagyban függ gyermekeinktől.

Gyerekeket is hozzátok??? Legfeljebb a mi szobánkat tudjuk odaadni, ha kell. De egyébként a nagy nappaliban lesz az alvás.

Kaját meg kellene beszélni, hogy mi legyen. (Kecske, birka, nyúl most nincs sajna.) - Csak Norbi miatt. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekeket is hozzátok??? Legfeljebb a mi szobánkat tudjuk odaadni, ha kell. De egyébként a nagy nappaliban lesz az alvás.

Szerintem lepasszolják a nagyszülőknek, de erről majd nyilatkoznak ők. A lepasszolás sem egyszerű mutatvány, gondolom azért írták, hogy a gyerekeken múlik az indulás.

Kaját meg kellene beszélni, hogy mi legyen. (Kecske, birka, nyúl most nincs sajna.) - Csak Norbi miatt. :lol: :lol: :lol:

Csertőről esetleg hozhatok nádiposzátákat, cinegéket, ha valami extrára vágytok :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.